صفحه 90 از 100 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نمیدونم ولی چهار ساله هی میگن بلاروس از تایید در میاد هنوزم نیومده ولی اگه بخوای خیالت راحت شه روسیه هم ارزونه هم حرفی از رد تاییدش نیست.

دندانپزشکی: مجارستان...هند.ترکیه.روسیه.ب لاروس
    پزشکی:مجارستان.ترکیه.روسیه. بلاروس.
    دارو:هند.مجارستان.ترکیه.روس یه.قبرس.بلاروس.
    اینا به ترتیب پیشنهاد میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    آیا اینکه ایرانی زیاد میره اونجا مشکل بلاروسه یا ایرانی ها? شما ببین امریکاو کانادا هم ایرانی زیاد میرن...به نظر شخصی من یه جای ارزون بری خیلی بهتره تا به جای گرون بری و بعدش بخوای کار کنی...طرف برای درس رفته نه برای کار...اگه از نظر تایید باشه که دانشگاه بیجینگ چین هم با رنکینگ 38 جهانی تو پزشکی از نظر ایران تایید نیست!ولی همین دانشگاه مشهد مورد تاییده:-D
    کسی که حداقل 500 میلیون داشته باشه بره چک یا امثالش وگرنه برای بقیه مشکل سازه.
    ترکیه هم هست که البته یوس داره و صد البته اسونتر از کنکور ما که البته همش ریاضی و هندسه هست که شخصا رابطه خوبی با این دو ندارم!
    اول از همه بگم من خودم اول میخوتاستم بلاروس ولی با چند تا از دوستان که بلاروسن و تحقیقیاتی که انجام دادم پشیمون شدم.
    من نگفتم مشکل از ایرانه یا بلاروس. من میگم شرایط ورود به بلاروس هم همچین اسون نیست با تعداد زیادی ایرانی که رفتن.میزان ریسکش هم بالاست. اصلا هم نگفتم بعدش بخوای کار کنی. گفتنم کار دانشجویی کنی که هزینه شکمتو بدی. درضمن کسی که بلاروس میره واسه درس نمیره.توی همین فروم هم گفته شده که افرادی که رفتن یا با قلیون رفتن اونور یا اینجا موفق به قبول نشدن یا دانشجوی فیلیپین بودن).اونم که فرمودی دانشگاه چین با رنک 38 از نظر ایران تایید نیست چون همش ملاک کیفیت نیست. چون تبادل دانشجو با این دانشگاه نداره مورد تایید نیست.
    درضمنtaha جان گفتی 4 ساله بلاروس داره از تایید درمیاد ولی نیومده. خب همین پارسال بود که تخصص پزشکیش از تایید دراومد و به طور کلی غیرمعتبر اعلام شد.این زنگ خطریه واسه نرفتن به بلاروس!
    ببینید وزارت بهداشت هر دفعه داره اون لیست اعتبار دامشگاه ها را محدودتر میکنه.اگه دست اینا بود اصلا نمیزاشتن کسی خارج از کشور رشته های علوم پزشکی بخونه ولی قوانین بین الملل بهشون اجازه نمیده. تجربه نشون داده هرجا بیشتر داشنحو گرفتن و ارزون تر بوده از تایید دراومده.نمونش فیلیپین، راجیوگاندی،اوکراین و اخیرا هم همین تخصص پزشکی بلاروس. اینا خیلی زرنگن اگه بری لیست رو ببینی دانشگاه هایی مورد تایید کامل هست که یا راه ورود بهشخیلی سخته و یا غیر ممکنه.
    به نظر من پول مهمه بله ولی پزشکی خوندن به هر قیمتی هم درست نیست.انقد وصعبت اقتصادی بلاروس خرابه ببنید چه اتفاقی افتاده:
    درخواست رییس جمهور بلاروس از مردم برای برهنه شدن در محل کار برای بهبود وضعیت اقتصادی:
    http://yon.ir/68wX
    به نظر من اگه سه سال پیش کسی میرفت بلاروس خوب بود. ولی نه الان که انقد ایرانیا رفتن اونجا(3 یا 5 برابر ظرفیت دانشگاه-مطمین نیستم) که مجبورن اونایی که نمره بالا تر دارند را وارد دانشگاه کنن. تازه دوستمون که بلاروسه 2 روز پیش باهاش در تماس بودم میگفت رشوه گیری بیداد میکنه ریختن گرفتن اساتید و کارمندان رو . گویا اطلاعاتشون هم وارد عمل شده.

اتفاقا به خاطر همین ازمون ورودی هرگز از تایید در نمیاد همین پارسال بهمن تفاهم نا مه با دانشگاه بهشتی بسته شد.
    در مورد خبر حقیقتش اینه که لواشنکو مثل پوتین غربی ها چون با سیاستش مخالفت دارند بهش میگن دیکتاتور و این موضوع برهنه شدن به خاطر اعتراض مردم بهش بوده وگرنه از لحاظ امنیت بسیار عالیه بلاروس.
    خوب اکثرا هم چون اینجا قبول نشدن رفتن.شما یه سر به بخش کلونی ایرانیا تو همین فرم بزن اوضاع المان و فرانسه و کانادا و امریکا بدتر از بلاروسه از نظر رفتار ایرانی لیلا رجبی که اصلا بلاروسی هست الان بوشهر رندگی میکنه چون شوهرش بوشهری هست و همسایه ما هم هست.
    میگه از لحاظ اعتقدی و عرفی در یه سطح هستن ایران و بلاروس.

Junior Member

دوستان کسی که امسال بره پاتفک و سال اینده دانشگاه از تایید در بیاد تکلیفش چیه؟

Junior Member

به نظر من رفتن زیاد ایرانی ها به اوجا نقطه قوتی است برای وزارت بهداشت چون افراد با سطح علمی بالا وارد دانشگاه میشن و افرادی که سطح علمی پایین دارن و فقط پول دارن و قول شما با قلیون میرن بلاروس پذیرفته نمیشن و متضرر میشن و برمیگردن. برای وزارت بهداشت تعداد دانشجوی مراجعه کننده مهم نیست. مهم اینه که هرکسی با هر سطح علمی وارد دانشگاه نشه و مدرک نگیره که با وجود متقاضی زیاد یکی از اهداف وزارت علوم برآورده میشه.

حالا شاید یه حس شخصی باشه چون من بوشهری هستم و اینجا پر ازروس و اوکراینی و بلاروسی هست که اتفاقا با چهارتاشون دوستم آدم های خوب ولی سردی هستند و شخصا بدی ازشون ندیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    دوستان کسی که امسال بره پاتفک و سال اینده دانشگاه از تایید در بیاد تکلیفش چیه؟
    غیر معتبر اگه اعلام شه توی دوره پاتفکت، مدرک شما هم غیرمعتبره. بعضی موسسات میگن پاتفکت مال دانشگاه هستش و اینا. این دوستی که بلاروس هست گفته پاتفکت جز دانشگاه نیست.

Junior Member

دوستان امروز قرار بود تکلیف تحصیل به زبان انگلیسی مشخص بشه...چی شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    غیر معتبر اگه اعلام شه توی دوره پاتفکت، مدرک شما هم غیرمعتبره. بعضی موسسات میگن پاتفکت مال دانشگاه هستش و اینا. این دوستی که بلاروس هست گفته پاتفکت جز دانشگاه نیست.
    فکر نکنم ایجوری باشه چون منطقی نیست بهرحال زمانی دانشجو برا پذیرش اقدام کرده دانشگاه مورد تایید بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)