صفحه 91 از 100 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام دوره انگلیسی گفتن در حال بررسی است,و تایید بودن و نبودن هم قرار شد تا شهریور اعلام کنن,
    اما دوستان عزیز باز,بیشتر تحقیقوکنید کشور بهتری بروید,اینجا خوب نیست,فقط ارزونه,اونم هزینه تحصیل فقط,هزینه زندگی اروزن نیست,اروزونی ب چ قیمت!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasii نمایش پست ها
    سلام دوره انگلیسی گفتن در حال بررسی است,و تایید بودن و نبودن هم قرار شد تا شهریور اعلام کنن,
    اما دوستان عزیز باز,بیشتر تحقیقوکنید کشور بهتری بروید,اینجا خوب نیست,فقط ارزونه,اونم هزینه تحصیل فقط,هزینه زندگی اروزن نیست,اروزونی ب چ قیمت!!!
    شما بهتر بود همین کنکور ایران رو میدادید تا موهاتون همرنگ دندونتون بشه!
    قطعا کسی که پول مجارستان رو داره بلاروس نمیاد ولی اون طور هم که شما ازش بد میگید نیست.همین بلاروس باعث شده به شما بگن دکتر.
    اگه کسی اهل درس باشه چه هاروارد باشه چه دانشگاه زابل درس خودشو به نحو احسن میخونه.

Junior Member

بعضی از دوستان میگن زبان انگلیسی بلاروس تاییده بعضی میگن هنوز مشخص نیست؟ من میخوام مدارک ترجمه کنم بفرستم حالا دودل شدم بنظر شما تاییده یا نه و من چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasii نمایش پست ها
    دوست عزیز پس دلیل شما برای اونجا موندن چیه؟

Junior Member

دوست عزیز,والا من بد هیچ کس رو نمیخوام,من دیگه وارد دانشگاه شدم,دیگه نمیشه وسط کار رهاش کنم,دارم مشاهدات رو ب شما میگم,میدونم تو ایران شرایط سخته,اما سواد هم خیلی مهمه قراره فردا برگردی ایران باید علم و کار بلد باشی,صرفا ک ی پسوند مسخره بنام دکتر ک بسنده نیست,

و در مورد تایید بودن,دیروز معاون وزیر اینجا بودند,گفتند تا شهریور مشخص میشود,باز تماس بگیرید وزارت بهداشت
    و مطلع باشید ک اگر تایید باشد سال اینده جمعیت زیادی اینجاساینجاست,
    ویرایش توسط dariush81 : July 15th, 2016 در ساعت 06:15 PM

Junior Member

اگه انگلیسی تایید نشه به زبان روسی همه ثبت نام میکنن بازم تفاوتی نداره

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

ااگر تایید نشه,و همه بخوان روسی ثبت نام کنن دیگه میشه ی کنکور دیگه جمعیت زیاده

Junior Member

با دوستم در بلاروس درباره سفر معاون وزیر به بلاروس صحبت کردم گفت اومده بودن دانشگاه شهر ویتبسک رو بررسی کنن برا تایید پزشکیش

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    فکر نکنم ایجوری باشه چون منطقی نیست بهرحال زمانی دانشجو برا پذیرش اقدام کرده دانشگاه مورد تایید بوده
    شما جواب خودتان را دادید: بهرحال زمانی دانشجو برا پذیرش اقدام کرده دانشگاه مورد تایید بوده .
    شما تا زمانی که از دانشگاه پذیرش نگرفتید که ورودی اون دانشگاه به حساب نمیاید. شما اول باید پادفکت که دروس دبیرستانه رو بگذرونید. اگه قبول شدید یعنی پذیرش شدید در دانشگاه.
    بنابراین پاتفکت جزو دانشگاه نیست و اگر از لیست خارج شه مدرک شما هم نامعتبر اعلام میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط saidm نمایش پست ها
    ااگر تایید نشه,و همه بخوان روسی ثبت نام کنن دیگه میشه ی کنکور دیگه جمعیت زیاده
    اگر تایید نشه دو تا حالت پیدا میکنه. یااینکه ملت از ربان روسی میترسن و ثبت نام نمیکنن . یا اینکه ثبت نام میکنن و چون طبیعتا خود بلاروسی ها هم هستن شرایط ورود سخته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)