صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

بعدشم دلیل شون اصلا منطقی نیست نگفت که کیفیت دانشگاه خوب نیست میگه چون تعداد مراجعه کننده زیاده و پذیرش محدوده خیلی ها به مشکل برخورد کردن در صورتی که این بزرگترین نقطه قوته برای کیفیت دانشگاه. متاسفم برا همچین مسئولی با سطح تحصیلات دکتر. پس کنکور ایرانم 500000 نفر شرکت کننده داره و ظرفیت پزشکیش محدوده پس با این اوصاف دیگه باید کنکور و پزشکی تعطیل بشه.یه انسانی داره میره تو کشور غریب با زبان بین المللی تحصیل کنه داره 6سال عمرشه به همراه کلی سرمایه که میتونه باهاش هزارتا خوش گذرونی کنه میزاره که علم یاد بگیره شخصیت پیدا کنه بعدش آقایون میان ممنوعش میکنن. واقعا جای تاسف داره واقعا.. اصلا تو بلاروس و بقیه کشورا تو رشته پزشکی به ما آجر چینی یاد میدن شما به امتحان ارزشیابی مدارک خودتون اعتماد ندارید؟؟ من دوست دارم عمر و سرمایه ام رو صرف تحصیل پزشکی کنم و هیچی یاد نگیرم نهایتش امتحان ارزشیابی تون قبول نمیشم و متضرر میشم شما دایه عزیزتر از مادر شدی برا ما که ممنوعش میکنی.

Junior Member

به نظر من که هنوز میشه رفت بلاروس خبرشون دو پهلو بود و با قاطعیت گفته نشد. حالا خدارو چه دیدی شاید سال اینده دولت یا وزیر عوض شد و خبری از این مسئول دلسوز نبود. من مدارکم را اماده کرده بودم بفرستم برا ترجمه که با این خبر گیج شدم دوستان اگه خبر جدیدی بدست تون رسید لطفا ارسال کنید ببینیم چکار باید کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    به نظر من که هنوز میشه رفت بلاروس خبرشون دو پهلو بود و با قاطعیت گفته نشد. حالا خدارو چه دیدی شاید سال اینده دولت یا وزیر عوض شد و خبری از این مسئول دلسوز نبود. من مدارکم را اماده کرده بودم بفرستم برا ترجمه که با این خبر گیج شدم دوستان اگه خبر جدیدی بدست تون رسید لطفا ارسال کنید ببینیم چکار باید کنیم
    برای امسال نرن به جاش برن روسیه...برازن سال بعد.
    به نظرم تا چند سال دیگه بازار صربستان و عمان جای بلاروس و روسیه رو بگیرن.

Junior Member

من سنم 27 ساله فکر کنم روسیه شرایط سنی داره؟ ایا روسیه هم پاتفک و ازمون ورودی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    من سنم 27 ساله فکر کنم روسیه شرایط سنی داره؟ ایا روسیه هم پاتفک و ازمون ورودی داره؟
    شرایطش عین بلاروسه.
    تعجب میکنم ایرانی ها راجب دانشگاه معروف پاولوف اظهار فضل میکنن این دانشگاه تو صد سال اخیر پنج برنده جایزه نوبل و دو برنده پولیتزر داشته بعد میان میگن سطحش پایینه.تو اروپا شهره هست این دانشگاه بعد دانشجوی ازاد کازرون ترم بهمن میاد میگه در سطح ما نیست!!!!!

شماری از افتخارات و تاریخچه دانشگاه قدیمی پاولوف که فقط اسم سگ اقای پاولوف رو دانش اموزان ایرانی شتیدن!
    http://tkdanesh.com/University.aspx?id=1107

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    شماری از افتخارات و تاریخچه دانشگاه قدیمی پاولوف که فقط اسم سگ اقای پاولوف رو دانش اموزان ایرانی شتیدن!
    http://tkdanesh.com/University.aspx?id=1107
    هزینش چجوره؟

داروسازی سالی ۴۰۰۰ دلار
    پزشکی سالی ۷۰۰۰ دلار
    دندانپزشکی سالی ۶۰۰۰دلار
    هزینه تحصیل هست.
    هزینه زندگی خوابگاه حدود سالی ۲۴۰۰ دلار
    هزینه ماهیانه حدود ۴۰۰ دلار
    هزینه پاتفک ۴۰۰۰ دلار

حالا یه سری ها میان میگن کسایی که اروپای شرقی خوندن با معدل ۱۴ بوده و سواد ندارن و این حرف ها.
    اولا تو همین کنکور ایران کسایی بودن که با معدل ۱۲ رتبه اول کنکور شدن و مطمن باشید اگه کسی سواد نداشته باشه یه روز گندش در میاد حالا دیر یا زود داره!

Junior Member

دوستان ایا دوره پاتفک بلاروس مورد تایید روسیه است و میشه از اون برا ورود به دانشگاه پائولوف روسیه استفاده کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)