صفحه 99 از 100 نخستنخست ... 498990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN_M_BI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم
    مدرک دانشگاه های بلاروس مورد تایید ایران هست؟
    وضعیت رشته دندانپزشکی چطوره؟
    اگر بخوام برای تحصیل تو رشته دندانپزشکی به بلاروس سفر کنم، هزینه زندگی چقدره؟
    هزینه تحصیل چطور؟
    ممنون میشم جواب بدید
    بله یسری مورد تایید هست (این ببین)
    هزینه های پایینی داشت چه دانشگاه چه هزینه زندگی

http://eng.bsmu.by/page/4/25/

Speciality

Fee
    ($ US)
    Faculty of Career Guidance and Pre-university Training (Preparatory courses) russian language 2 600
    Faculty of Career Guidance and Pre-university Training (Preparatory courses) english medium 3 100
    Medical Faculty for Foreign Students
    Dentistry 4 400
    Dentistry (english medium) 5 500
    General medicine 4 000
    General medicine (english medium) 4 900
    Preventive Medicine 4 000
    Pharmacy 4 000
    Accommodation fee (hostel) 840
    Registration ≈50
    Medical insurance 170 Eur
    Medical check-up ≈100
    Average cost of living 3 000 - 4 800
    اینا هزینه هایی هست که تو وبسایت دانشگاه گزاشته برای تحصیل انگلیسی و روسی
    ادرس سایتشم خط اول هست
    برای مورد تایید بودن گویا امسال به حالت تعلیق در امده که تو پستای قبلی دوستان اطلاع رسانی کردن اصل مطلب رو

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaria نمایش پست ها
    بله یسری مورد تایید هست (این ببین)
    هزینه های پایینی داشت چه دانشگاه چه هزینه زندگی
    دوست عزیز این لینکی که دادی دقیقا نوشته که مدارک بلاروس رو دیکه مورد ارزیابی قرار نمیده. شما چطور میگی مورد تاییده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینکی که دادی دقیقا نوشته که مدارک بلاروس رو دیکه مورد ارزیابی قرار نمیده. شما چطور میگی مورد تاییده؟
    دوست عزیز ممنون از دقت شما
    از اونجایی که جدیدا به این لیست نگاه نکردم (اونقدر نگاه کردم که همه کشورها که مدارکشون مورد تایید هست حفظم).
    اما فکر می کنم منظورشون آکادمی تخصصی پزشکی مینسک باشه نه آکادمی پزشکی مینسک.
    در هر صورت حق با شماست عذر می خوام

از اونجایی که جدیدا به این لیست نگاه نکردم (اونقدر نگاه کردم که همه کشورها که مدارکشون مورد تایید هست حفظم).
    معلق هست و احتمال زیادسال دیگه دوباره تایید میشه.الان خیلی ها تو نوبت هستند واسه ورود.

Member
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم شما بزرگواری. چک کردن لیست کشورهای مورد تایید دیگه واقعا خسته کننده شده درک میکنم.
    به جای دیدن لیست کشورهای معتبر بهتره به اخیاری که توی هون صقحه میاد توجه کنید چون اپراتوری که سایت وزارت بهداشت رو بروز میکنه انگار هیچی بلد نیست.
    سند این حرفم اینکه اگر به صقحه کشورهای مورد تایید برید به رنگ قرمز نوشته:
    با توجه به آخرین تصمیمات شورایعالی ارزشیابی و با بررسی های بعمل امده، دانشگاه راجیوگاندی کشور هندوستان از سال تحصیلی 17-2016 از لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خارج گردید.ولی وقتی توی سایت edd.behdasht.gov.ir مییرید سمت چپ نوشته لیست دانشگاه های حذف شده. وقتی می رنید یه فایل pdf هست دانلوش کنین اسم دانشگاه راجیوگاندی نیست!
    دقت کنید در اخبار همون صفحه وازارت بهداشت نوشته:
    پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر عدم تضمین ارزشیابی مدارک دانش آموختگان گروه علوم پزشکی کشور بلاروس از اول آگوست 2016 (95/5/11)، به اطلاع می رساند عدم تضمین ارزشیابی شامل مدارک افرادی می گردد که برای اولین بار بعد از تاریخ فوق الذکر دوره پادفک را در آن کشور شروع نموده و تا قبل از تاریخ مذکور فاقد سابقه ویزا و اقامت تحصیلی در ان کشور می باشند. لذا مدارک افرادی که قبل از تاریخ (95/5/11) دارای ویزای تحصیلی در آن کشور بوده ودوره پادفک را در آن کشور گذرانده و وارد دانشگاه شده اند و یا با تکرار دوره پادفک، یک سال بعد از آن تاریخ وارد دانشگاه شوند، طبق ضوابط قابل ارزشیابی خواهد بود.

اینم لینک: yon.ir/wR8v

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    معلق هست و احتمال زیادسال دیگه دوباره تایید میشه.الان خیلی ها تو نوبت هستند واسه ورود.
    والا من یادم نمیاد اینا یه دانشگاهی رو معلق یا از تایید دربیارن و بعد بخوان دوباره تاییدش کنن. مسئولین کلا فقط علاقه به نامعتبر کردن دارن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN_M_BI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم
    مدرک دانشگاه های بلاروس مورد تایید ایران هست؟
    وضعیت رشته دندانپزشکی چطوره؟
    اگر بخوام برای تحصیل تو رشته دندانپزشکی به بلاروس سفر کنم، هزینه زندگی چقدره؟
    هزینه تحصیل چطور؟
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام دوست عزی
    من دانشجوی بلاروسمز
    از نظر اعتبار به حالت تعلیق در اومده ک داوطلب زیاد نیاد مث پارسال شه ک همه نمره قبولی اوردن ولی ظرفیت نبود وگرنه تایید بودنش تایید هست فقط خواستن تعلیق کنن ک اینایی ک از سال قبل موندن سال دیکه حتما وارد بشن بعد مجدد تایید کنن.وگرنه مث هند کلا از تایید خارج میشد . دکتر فرهادی وزیر علوم یک نفر دیگه که قائم مقام وزارت بهداشت بودن اومدن اینجا ولی از تایید نیوفتاد
    هزینه دندون سالی ۵۵۰۰ دلار
    هزینه زندگی بسته ب خودت ولی متوسط ۳۰۰ دلار
    اگر کمکی از دست من برمیاد در خدمتم
    من خودمم وقتی میخواستم بیام از بچه های این سایت خیلی کمک گرفتم

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

بلاروس واسه كسايى كه ميخوان تازه وارد بشن كلاً از تاييد افتاده. هيچ كدوم از دانشگاه هاشم مورد تاييد نيستن
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member

یادش به خیر . ببخشید یادش به شر دو سال قبل تموم کردم از اون خراب شده الان دیدم کلا برش داشته هفته قبل فقط دانشگاه ملی شو که رشتههایی مثل میکروب و اینا رو داره تاییده.
    واقعا تبریک میگم به کسایی که قصد داشتن برن و نمیرن .واقعا خوش شانسین جاتون بودم میرفتم وزارت بهداشت با گل و هدیه .
    الان رومانی لیتوانی و خیلی جاهای دیگه تاییدن برید اونجا برید چیزی یاد بگیرید نه اینکه شهریه بدین پول بدین 5 سال تحقیرتون کنند و مدرک بی ارزشی که با دستمال توالت در تمام کشورها به درستی یکسانه بهتون بدن.
    یادش بخیر ما هم شش هفت سال قبل بود کسایی که بهمون اینارو اینجا میگفتن میگفتیم حسودی میکنه خودش میخواد اونجا باشه و هزار حرف دیگه.
    حیف حیف حیف . اولش که رفتیم خود من مثلا و خیلیای دیگه فکر میکردیم اینجا جای درس خوندنه . روزانه چندین ساعت میخوندم ولی دیدم نهههه این خبرا نیست
    درسی که بخواد قبولت کنه یه 4 (از ده) بهت میده کسی هم که بخواد پول و رشوه ازت بگیره میگیره و با درس قبولت نمیکنه . بللله . در ضمن درسایی هم که میخونین دوهزار نمیارزید . کتاب های قدیمی و بی ارزش پر از چرت و پرت . معلم های بیسوادی که از 5 ساعته کلاس دو ساعتم نبودش . فقط میومد و کمی توهین میکرد به دانشجوها که بگه مثلا من سخت گیرم و میرفت دنبال کارش.
    دلم پره خیلی روضه خوندم ببخشید خلاصش این بود که از ما گذشت اما خوشحال باشید از تایید افتاد اون جهنمی که عمرتونو و پولی که پدر مادرتون با هزار زحمت به دست میاره رو میدادی و مدرکی میگرفتین که هزار تومن ارزش نداشت. برین کشورایی که الان باز شده رومانی رشد خوبی کرده پرتقال هست الان میبینم تو لیست اسلواکی هست و جاهای خوب دیگه اینا درسته ورودشون سخت تره اما خودتون فکر کنید کسی که با معدل ده کاردانش!!!! میومد بلاروس میشد دکتر!!!! . ای کاش کمی فکر میکردیم این نسل سوخته ی من بعد انتخاب میکردیم الان شما وقتشو دارید و هدر ندید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)