نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 145

موضوع: کار و تحصیل پزشکان در سوئد

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    اگه شما یک پزشک متخصص باشیدکه مدرکتون روخارج از اتحادیه اروپا گرفته باشید مثلااز ایران گرفته باشید در این صورت ،وزارت بهداشت سوئد برای معادل سازی،یک دوره 6ماهه پراکتیکال رو تجویز میکنه وامتحانی نمیگیره .البته مدرک زبان سوئدی در سطحc1 لازمه که می تونید بصورت راه دور یا distance بگیرید.به هر حال قدم اول اینه که به سایت سوسیال استیرلسن برید و فرم پر کنید و مدارکتون رو بفرستیدبعد از حدود6ماه آنها مشخص می کنندوکتبا جواب می دهند

ممنون ازراهنماییتون.فرمودید میشه زبان سویدی به صورت distant یاد گرفت.چیزی که من متوجه شدم از سایت استیرلسن این بودکه تا قبل اینکه مدرک سویدی نداشته باشیم،فرستادن مدارک فایده ای نداره.چون یکی از مدارک مورد نیاز همون مدرک زبان سویدی هستش.
    ایا در این مورد انعطافی هم دارن؟! که مثلا فرصتی بدن که پس ازتایید مدارک تحصیلی مدرک زبان رو ارایه بدیم یا به عبارتی در مدتی که اونا جواب تایید مدارک تحصیلی رو میفرستن ما هم وقت کنیم و زبان سویدی رو تقویت کنیم.
    سوال دومم این که من چیزی راجع به اینکه بعد از تایید مدارک چه جوری باید برای ویزا و ورود به سوید اقدام کرد ،جایی پیدانکردم.منظورم اینه که سفارت پس از این مرحله ویزا به شخص میده در صورت تایید شدنش برای شرکت تو امتحانات و ...... این ویزا،کاری حساب میشه یا تحصیلی؟!
    البته یه مورد دیگه هم بود که چون خیلی مورد خاص بود به صورت پیام خصوصی فرستادم براتون.
    از اینکه راهنمایی میکنید خیلی خیلی ممنونم.
    ویرایش توسط nava_1986ir : March 1st, 2014 در ساعت 11:48 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)