صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 145

موضوع: کار و تحصیل پزشکان در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

منظورم سال ميلادي كم كم داره تمام ميشه ايا اين پرسه هم تا اخر سال يا خير؟واين كه بدون مدرك زبان نميشه اقدام كرد؟ واسه سوئد من شنيدم يه دوره زبان سوئد هم داره درسته يا خير؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    منظورم سال ميلادي كم كم داره تمام ميشه ايا اين پرسه هم تا اخر سال يا خير؟واين كه بدون مدرك زبان نميشه اقدام كرد؟ واسه سوئد من شنيدم يه دوره زبان سوئد هم داره درسته يا خير؟
    ببینید. مدرکتونو میفرستید مرحله اول.بررسی میشه.اگه تایید شد از شما مدرک B2 سوئدی میخوان. بله دورهای مختلف برگزار میشه به صورت مجازی و حضوری .واسه مدرک زبان عمومی و همین طور زبان تخصصی پزشکی. تو این سایت هستش.

http://folkuniversitetet.se/Skolor/I...Medical-Staff/

Kunskapsprov för läkare سالی چهار بار برگزار میشه. و فقد گفتن که ممکنه بررسی مدارک تو تابستون کمی طول بکشه.همین.

Junior Member

مرسي از شما دوست عزيز پس با توجه به توضيح شما بدون مدرك زبان هم ميشه اقدام كرد درسته؟ ايا جاي عست تو اين فرن ها كه بشه ارزيابي كرد كه شانسي داريم يا خير؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    مرسي از شما دوست عزيز پس با توجه به توضيح شما بدون مدرك زبان هم ميشه اقدام كرد درسته؟ ايا جاي عست تو اين فرن ها كه بشه ارزيابي كرد كه شانسي داريم يا خير؟

کل توضیحات من در مورد رشته ی پزشکی بوده چون اینجا تاپیک تحصیل پزشکانه. و من متوجه شدم رشته شما پزشکی نیست!

Junior Member

دوستان ببخشید برای کشور سوئد چه برای سفارت و چه برای وزارت بهداشت سوئد آیا ترجمه مدارک لازم هست که مهر وزارت خارجه و دادگستری داشته باشه؟
    یا مهر مترجم کافیه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    دوستان ببخشید برای کشور سوئد چه برای سفارت و چه برای وزارت بهداشت سوئد آیا ترجمه مدارک لازم هست که مهر وزارت خارجه و دادگستری داشته باشه؟
    یا مهر مترجم کافیه؟
    ممنون
    برای فرستادن اولیه مدارک برای وزارت بهداشت دادگستری و امور خارجه لازم نیست.ولی بعدش برا اساس قوانین سقارت فرق میکنه که مداوم در حال تغییر ه

سلام وقتتون بخير از چه طريقي ميشود براي شركت در كورس زبان سوئدي رايگان كه در سوئد برگزار ميشه اقدام كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheils1987 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير از چه طريقي ميشود براي شركت در كورس زبان سوئدي رايگان كه در سوئد برگزار ميشه اقدام كرد؟
    You need to first be registered in Sweden, as a student, for a job or seeking asylum then, since you have a Swedish national number or a valid permit to stay in Sweden you can take the Swedish courses
    This course can't be a reason to move to Sweden if that is what you are looking for

Cheers.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    You need to first be registered in Sweden, as a student, for a job or seeking asylum then, since you have a Swedish national number or a valid permit to stay in Sweden you can take the Swedish courses
    This course can't be a reason to move to Sweden if that is what you are looking for

Cheers.
    با تشکر از شما دوست عزیز

سلام
    دوستان من ارشد فناوری اطلاعات با معدل 19 دارم .. پایان نامه قوی هم دارم با چند تا مقاله .. میخواستم بدونم آیا امکانش هست من برای بورسیه به یک کشور اروپایی مثل سوئد برم ولی در اونجا بتونم رشتمو تغییر بدم و دندانپزشکی بخونم ؟؟؟؟ اصلا چنین امکانی هست یا خیر ؟؟ که مثلا از شرایط بورسیم استفاده کنم که دندان بخونم . چون بدون بورسیه نمیشه رفت چون شهریه ها واقعا بالاست برای جایی مثل سوید که مد نظر منه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)