صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 145

موضوع: کار و تحصیل پزشکان در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط keshavarziamir نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من مدارکمو ارسال کردم و برام ایمیل کردن مدارک به دستشون رسیده و بررسی می کنن بنظر شما این کار منطقی هست که من زبان سوئدی رو ایران بخونم و برم کشورهای اطراف آزمون بدم ؟
    کدام کشور رو پیشنهاد میدید ؟
    در صورت قبولی در آزمون و ارسال به وزارت بهداشت سوئد آیا به من ویزا میدن برم سوئد برای تکمیل پروندم؟
    سلام.تا جایی که من میدونم هیچ کشوری به جز خود سوئد اون آزمون زبان برگزار نمیشه.دوم اینکه برای رسیدگی به پروندتون سفارت بعید میدونم ویزا بده.شما بهترین راه اینه که با ویزای تحصیلی وارد سوئد بشید و بعد از گذروندن دوره زبانتون چون در خاک سوئد هم هستید،دنبال پروندتون باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nedafar66 نمایش پست ها
    سلام.تا جایی که من میدونم هیچ کشوری به جز خود سوئد اون آزمون زبان برگزار نمیشه.دوم اینکه برای رسیدگی به پروندتون سفارت بعید میدونم ویزا بده.شما بهترین راه اینه که با ویزای تحصیلی وارد سوئد بشید و بعد از گذروندن دوره زبانتون چون در خاک سوئد هم هستید،دنبال پروندتون باشید
    من سایت خود سوئدکس رو دیدم که مراکز آزمون در خود سوئد و خارج از اونو نشون میداد
    https://www.folkuniversitetet.se/Las...anfor-Sverige/
    ولی نمیدونم که این کار من درسته یا نه ؟؟؟؟؟
    ممنون از نظر و پاسخ شما دوست عزیزم

سلام. من سایت خود سوئدکس رو دیدم که مراکز آزمون در خود سوئد و خارج از اونو نشون میداد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keshavarziamir نمایش پست ها
    سلام. من سایت خود سوئدکس رو دیدم که مراکز آزمون در خود سوئد و خارج از اونو نشون میداد
    شما اگه وارد سایت سازمان سنجش بشید،موسسه ها یا شرکتهای مجاز که اجازه ی برگزاری آزمونهایی رو دارن رو نوشته.در مورد زبان سوئدی هم یک شرکت رو معرف کرده.بله از لحاظ هزینه خب اگه داخل خود ایران زبان رو به جایی برسونیم خیلی برامون به صرفه تر هست ولی برای وارد شدن به خاک سوئد و ادامه دادن باقی مانده ی مراحل چطوری میشه سفارت رو قانع کرد؟و با چه ویزایی به سوئد اومد؟خب تنها راه ساده و شدنی به نظر مسیر درخواست برای کورس های زبان سوئدی هست و ویزای تحصیلی....من بیشتر از این اطلاعاتی ندارم متاسفانه..امیدوارم بقیه دوستان که آگاه تر هستن یا این مسیر رو طی کردن کمک کنن

شما اگه وارد سایت سازمان سنجش بشید،موسسه ها یا شرکتهای مجاز که اجازه ی برگزاری آزمونهایی رو دارن رو نوشته.در مورد زبان سوئدی هم یک شرکت رو معرف کرده.بله از لحاظ هزینه خب اگه داخل خود ایران زبان رو به جایی برسونیم خیلی برامون به صرفه تر هست ولی برای وارد شدن به خاک سوئد و ادامه دادن باقی مانده ی مراحل چطوری میشه سفارت رو قانع کرد؟و با چه ویزایی به سوئد اومد؟خب تنها راه ساده و شدنی به نظر مسیر درخواست برای کورس های زبان سوئدی هست و ویزای تحصیلی....من بیشتر از این اطلاعاتی ندارم متاسفانه..امیدوارم بقیه دوستان که آگاه تر هستن یا این مسیر رو طی کردن کمک کنن
    سلام و ممنون از همفکری و راهنمایی شما دوست خوبم

Junior Member

من مدارکم و فرستادم سوئد درصورت قبولی چکار باید بکنم در مرحله بعد؟اگه ممکنه راهنمایی کنید لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    یه روانشناسی عمومی توی صفحات قبلی جواب داده شده. بگردین اگه نیافتین بگین دوباره بگم
    سلام وقتتون بخیر،
    من تمام صفحه ها رو چک کردم ولی در مورد روانشناسی پاسخی پیدا نکردم. می‌شه لطفا مراحلش رو توضیح بدین.
    مرسی

سلام
    بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید من داروسازم در ایران برای رفتن به سوئد رفتم سرچ کردم در سایت UTbidningsbedomning مدارک رو ابلود کردم درسته تو همین سایت باید می رفتم ؟یا جای دیگه ؟بعد چیزی نگفت بفرستم فقط همون ابلود در سایت کافیه؟

گروه تلگرامی نیستکه با هم صحبت کنیم که منو اد کنین؟

یه شرکت معتبر هم اگر برای انجام این کار میشناسین معرفی کنین لطفا
    الان چرا کسی اسم این سایت رو نگفته؟همه یه سایت دیگه رو گفتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)