صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 145

موضوع: کار و تحصیل پزشکان در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

سلام دوستان
    برای دامپزشکان و ادامه تحصیل آن ها نیز وضع به همین صورت است؟ لظفا اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من بگذارید.

Junior Member

با مدرک پزشکی می‌شه رشته دیگه‌ای رو دنبال کرد (شانس عملی البته؛ و گرنه تئوری که ممکنه یحتمل)؟ توی مقطع پی‌اچ‌دی یا حتی مستر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

• För yrken inom djurens hälso-och sjukvård kontakta Jordbruksverket
    برای دامپزشکی، تصمیم گیرنده Jordbruksverket است .باید به سایت www.jordbruksverket.se بروید ودر قسمت داوطلبان خارج اتحادیه اروپاو در لینک
    http://www.jordbruksverket.se/swedis...680003705.html اپلای کنید یا به Jordbruksverket ایمیل بزنیدودرخواستتون رو بگیدتا راهنمایی کنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دامپزشکان و ادامه تحصیل آن ها نیز وضع به همین صورت است؟ لظفا اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من بگذارید.

Junior Member

سلام. بر دوستان. من متخصص کودکان هستم و مدرکم رو از دانشگاه بهشتی تهران گرفتم. لطفا لینک سایت سوسیالیس تیرلسن رو اینجا بگذارید. ممنون

Junior Member

Junior Member

سلام دوستان من پزشک عمومی هستم و امسال رزیدنتی شرکت کردم و به احتمال زیاد قبول میشم اما در رشته ای که هیچ علاقه ای ندارم و تصمیم دارم برای رفتن به سوءد و رزیدنتی اونجا اقدام کنم و اگه کارم قطعی شد انصراف بدم،سایت سوسیل استیرلسن رو خوندم اما در قسمت ا سال مدارک چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید،منظور از دیپلم که گفته همون مدرک دانشگاهیه یا دیپلم دبیرستان؟آیا باید در مرحله اول ریز نمرات وواحدهایی که در دوران دانشجویی گذروندیم بفرستیم؟من فارق التحصیل 85 هستم و شش سال سابقه کاری دارم آیا بعنوان سابقه کاری کم پذیرش میشم؟مدرک پزشکی من آزاد نیست چون هنوز مدت تعهدم تموم نشده آیا ارسال کپی و ترجمه اون در مرحله اول لازمه یا پس از قطعی شدن تایید مدارکم اونو بخرم؟ببخشید که زیاد سوال پرسیدم بازهم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید،راستی یه سوال دیگه آیا دونستن زبان سوءدی کافیه یا باید مدرکی اراءه بدیم؟اگه نه چه مدرکی وچطور از ایران تهیه کنیم؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

سلام
    کسی که دکترای داروسازی رو تو ایران گرفته باشه و برای تخصص به خواد اقدام بکنه باید چی کار بکنه؟

با سلام خدمت همه ی دوستان.
    مختصر اطلاعاتی در مورد سوئد و شرایط پزشکی از دوستی که حدود 8 ماه هست رفته اونجا گیر آوردم که بد ندیدم در اختیار دوستان در اینجا بزارم
    اولا طبق گفته ی ایشون در اعلام نظر توسط استیرلسن، سه چیز مهم بوده ( البته در مورد ایشون)
    1) معدل خصوصا دوره اینترنی
    2) سابقه کار
    3) دانشگاه محل تحصیل ( خصوصا آزاد یا سراسری بودنش)
    و در نهایت برای ایشون نعیین شده که فقظ یک امتخان رو بدن ( البته به زبان سوئدی) و در صورت قبولی مدارکشون معادل سازی میشه ( ظاهرا سابقه ی بسیار درخشانی داشتند)
    اما در مورد رزیدنتی، ظاهرا باید در وهله اول حتما سیتی زن بود تا اینکه بشه پوزیشن پیدا کرد. اما در صورتیکه مدرک تحصیلیتون رو معادل سازی کنید، و به عنوان پزشک مورد قبول دولت اوناواقع بشید، کار براتون راحت پیدا میشه و بعد از 4 سال کار کردن به راحتی میتونید اقامت دائم بگیرید.
    دیگه تا چه اندازه واقعیت داره و چقدر به دیدگاه ایشون وابسته بوده، با خداست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

به نظرم سخت ترین نوع ویزا برای ما ایرانیهاست .چون وقتی یه پزشک بخواد دوره آزمایشی یاپراکتیکال رو در یک بیمارستان سوئد انجام بده باید کارفرما یا رییس بیمارستان طبق قانون در اتحادیه اروپا آگهی بده .ونمیشه اداره مهاجرت رو مجاب کرد که کارفرما ،فردی خارج این اتحادیه ،مثل ایرانی رو برای پراکتیکال به خدمت بگیره .واقعا راه حل چیه دوستان عزیز،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_1986ir نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان.
    مختصر اطلاعاتی در مورد سوئد و شرایط پزشکی از دوستی که حدود 8 ماه هست رفته اونجا گیر آوردم که بد ندیدم در اختیار دوستان در اینجا بزارم
    اولا طبق گفته ی ایشون در اعلام نظر توسط استیرلسن، سه چیز مهم بوده ( البته در مورد ایشون)
    1) معدل خصوصا دوره اینترنی
    2) سابقه کار
    3) دانشگاه محل تحصیل ( خصوصا آزاد یا سراسری بودنش)
    و در نهایت برای ایشون نعیین شده که فقظ یک امتخان رو بدن ( البته به زبان سوئدی) و در صورت قبولی مدارکشون معادل سازی میشه ( ظاهرا سابقه ی بسیار درخشانی داشتند)
    اما در مورد رزیدنتی، ظاهرا باید در وهله اول حتما سیتی زن بود تا اینکه بشه پوزیشن پیدا کرد. اما در صورتیکه مدرک تحصیلیتون رو معادل سازی کنید، و به عنوان پزشک مورد قبول دولت اوناواقع بشید، کار براتون راحت پیدا میشه و بعد از 4 سال کار کردن به راحتی میتونید اقامت دائم بگیرید.
    دیگه تا چه اندازه واقعیت داره و چقدر به دیدگاه ایشون وابسته بوده، با خداست

Junior Member

سلام
    ممنون میشم معلم زبان سوئدی در اصفهان معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)