صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 145

موضوع: کار و تحصیل پزشکان در سوئد

پیش فرض پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

پرستاری در سوئد
    سلام دوستان کسی میدونه تحصیل در رشته پرستاری در سوئد چجوره و راسته میگن دانشگاهاش پولی شده و اگه اینجوریه هزینش چجوره لطفا راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

[QUOTE=Mohamadkalhor;2352797][RIGHT]پرستاری در سوئد
    [COLOR=#141414]سلام دوستان کسی میدونه تحصیل در رشته پرستاری در سوئد چجوره و راسته میگن دانشگاهاش پولی شده و اگه اینجوریه هزینش چجوره لطفا راهنمایی

تحصیلش پولیه برای خارج اتحادیه اروپا .ولی اگه قبلا مدرک پرستاری دارین میتونین به سایت وزارت بهداشت socialstyrelsen.se بفرستین آنها مشخص میکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

از4ماه پیش، جولای، وزارت بهداشت سوید سوسیال استیرلسن شرایط برای داوطلبین خارج اتحادیه اروپا رو سخت کرد وامتحان تیوری وکتبی بزبان سویدی میگیره ابتدا

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

سلام دوستان من یه سوال مهم داشتم ممنون میشم اگر جواب بدین
    ببینید ما یک خانواده چهار نفره هستیم پدر دندانپزشک و مادر پزشک هر دو فارغ التحصیل ‌دانشگاه تهران و هر دو سابقه مار بسیار بالا مادرم ۱۶ سال و پدرم 23 سال مادرم استخدام دانشگاه تهران و پدرم مطب شخصی داره و چند سالی هم در بیمارستان کار کردن جفتشون ضمنا مادرم در شرف گرفتن پی اچ دی ژنتیک هستش و ترجیحا تمایل داره ادامه تحصیل بده و در کنارش کار کنه
    ضمنا من و یک خواهرمم هستیم ک من پشت کنکورم و میخوام دندون بخونم و خواهرم کلاس هشتم هستش
    ما اگر بخوایم برای سوئد اقدام بکنیم چند مدت طول میکشه ک به مادر و پدرم مجوز کار خودشونو بدن چون پدرم اصلا کوتاه نمیاد ک بره جایی و دکتر نباشه
    و ایا سوئد زبان دومش انگلیسی هست یا نه ینی میشه جای مدرک زبان سوئدی مدرک ایلتس داشت یا تافل و با زبان انگلیسی کار کرد؟؟؟ اگر نه چقد طول میکشه تا کسی سوئدی یاد بگیره؟؟؟
    خب این پروسه کلا چند وقت طول میکشه من شنیدم دو راه هست ینی یک راه گزروندن دوره است یک راه کار در بیمارستان کدوم راحت تر هستش
    و برای من پذیرش در دانشگاه سوئد برای تحصیل رو کسی میدونه ب چه صورته و خواهرم هم هستش
    ببخشید زیاده میشه کمکم کنین??

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال مهم داشتم ممنون میشم اگر جواب بدین
    ببینید ما یک خانواده چهار نفره هستیم پدر دندانپزشک و مادر پزشک هر دو فارغ التحصیل ‌دانشگاه تهران و هر دو سابقه مار بسیار بالا مادرم ۱۶ سال و پدرم 23 سال مادرم استخدام دانشگاه تهران و پدرم مطب شخصی داره و چند سالی هم در بیمارستان کار کردن جفتشون ضمنا مادرم در شرف گرفتن پی اچ دی ژنتیک هستش و ترجیحا تمایل داره ادامه تحصیل بده و در کنارش کار کنه
    ضمنا من و یک خواهرمم هستیم ک من پشت کنکورم و میخوام دندون بخونم و خواهرم کلاس هشتم هستش
    ما اگر بخوایم برای سوئد اقدام بکنیم چند مدت طول میکشه ک به مادر و پدرم مجوز کار خودشونو بدن چون پدرم اصلا کوتاه نمیاد ک بره جایی و دکتر نباشه
    و ایا سوئد زبان دومش انگلیسی هست یا نه ینی میشه جای مدرک زبان سوئدی مدرک ایلتس داشت یا تافل و با زبان انگلیسی کار کرد؟؟؟ اگر نه چقد طول میکشه تا کسی سوئدی یاد بگیره؟؟؟
    خب این پروسه کلا چند وقت طول میکشه من شنیدم دو راه هست ینی یک راه گزروندن دوره است یک راه کار در بیمارستان کدوم راحت تر هستش
    و برای من پذیرش در دانشگاه سوئد برای تحصیل رو کسی میدونه ب چه صورته و خواهرم هم هستش
    ببخشید زیاده میشه کمکم کنین??
    برای پزشک مدرک زبان سویدی میخواد. علاوه بر این قبلا میتونستین باتخصص ازایران، اینجا یک دوره 6 ماهه آزمایشی بگزرونین وبعد پروانه نظام یالگیتاموخون سویدی بگیرین اما حالا نمیشه باید امتحان تئوری وعملی بزبان سویدی بدین که راه سختیه الان نسبت به پنج ماه پیش. اگه پنج ماه قبل بود خیلی راحت بود برای یه متخصص ازایران.البته اینها رودرپزشکی گفتم که خودم تجربه کردم. دندانپزشکی باید به سایت سوسیال استیرلسن مراجعه کنی. طبابت برای پزشک بیشتر توی بیمارستان و مرکز درمان هستش . پزشک خودش میتونه مرکز درمان یا وورد سنترال بزنه. کار پزشک وبیماردراینجا کاملا توی شبکه اینترنت داخلی خودشون هست وهیچ چیز یانسخه کاغذی وجودنداره. برای کارباشبکه اینترنتی پزشکی خودشون باید دوره دید چون این سیستم الکترونیک رو حتی پزشکهای خود اروپا که میان اینجا باهاش مشکل دارند چه برسه متخصصهای ایران.اینجا بیشترازاینکه بیمار روحضوری ببینند به پرونده پزشکی آنلاین اون توی سوید نگاه میکنند.
    ویرایش توسط foro : December 17th, 2016 در ساعت 12:00 AM

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

نقل قول نوشته اصلی توسط foro نمایش پست ها
    برای پزشک مدرک زبان سویدی میخواد. علاوه بر این قبلا میتونستین باتخصص ازایران، اینجا یک دوره 6 ماهه آزمایشی بگزرونین وبعد پروانه نظام یالگیتاموخون سویدی بگیرین اما حالا نمیشه باید امتحان تئوری وعملی بزبان سویدی بدین که راه سختیه الان نسبت به پنج ماه پیش. اگه پنج ماه قبل بود خیلی راحت بود برای یه متخصص ازایران.البته اینها رودرپزشکی گفتم که خودم تجربه کردم. دندانپزشکی باید به سایت سوسیال استیرلسن مراجعه کنی. طبابت برای پزشک بیشتر توی بیمارستان و مرکز درمان هستش . پزشک خودش میتونه مرکز درمان یا وورد سنترال بزنه. کار پزشک وبیماردراینجا کاملا توی شبکه اینترنت داخلی خودشون هست وهیچ چیز یانسخه کاغذی وجودنداره. برای کارباشبکه اینترنتی پزشکی خودشون باید دوره دید چون این سیستم الکترونیک رو حتی پزشکهای خود اروپا که میان اینجا باهاش مشکل دارند چه برسه متخصصهای ایران.اینجا بیشترازاینکه بیمار روحضوری ببینند به پرونده پزشکی آنلاین اون توی سوید نگاه میکنند.
    ممنون پس شما پیشنهاد نمیکنین برای ما این کشور رو درست متوجه شدم؟ ممنونم
    و لطف میکنین ادرس اون سایت رو هم بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    ممنون پس شما پیشنهاد نمیکنین برای ما این کشور رو درست متوجه شدم؟ ممنونم
    و لطف میکنین ادرس اون سایت رو هم بدین

سایتش socialstyrelsen.se هستش. بعد ازاینکه رفتین داخل سایت، زبانش رو انگلیس کنین و برید داخل منوی لایسنس به داوطلبین خارج اتحادیه اروپا outside eu
    من این مسیررو برای متخصصین ایرانی که میخوان بیان سوید ازوزارت بهداشت اینجا پروانه طبابت بگیرن بسیارسخت میبینم بدلایل بالا. اما برای یه دانشجو تازه وارد یا یک کسی که میخواد تازه پزشکی بخونه مسیردیگه پیشنهادمیکنم.بره اروپای شرقی مثل لهستان درس بخونه وبیاداینجا سوید اینترنی وپروانه طبابت بگیره وبعد تخصص. این خیلی دیده میشه اینجا.برای همین پزشکهای لهستانی ویونانی و مجاری اینجا خیلی اومدن .حتی ایرانیهای اینجا رفتن لهستان دانشگاه گدانسک پزشکی گرفتن وبرگشتن سوید برای اینترنی و تخصص.یک نکته اینکه رزیدنت تقریبا مثل متخصص حقوق میگیره اینجا واصلا قابل مقایسه با ایران نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط foro نمایش پست ها
    از4ماه پیش، جولای، وزارت بهداشت سوید سوسیال استیرلسن شرایط برای داوطلبین خارج اتحادیه اروپا رو سخت کرد وامتحان تیوری وکتبی بزبان سویدی میگیره ابتدا
    سلام ممنون که اطلاع رسانی می کنید
    من فارغ التحصیل پزشکی عمومی پنج سال قبل هستم و نامه از سوشال استریلسن دریافت کردم که اپرو شده و مرحله بعد گفته مدرک زبان نیاز دارم به نظر شما از چه راهی اقدام کنم برای زبان که بخوام تو سوئد بخونم ؟ امتحان تئوری و عملی که گفتید سخته؟ و دوره امادگی برای این امتحان تو سوئد برگزار میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    سلام ممنون که اطلاع رسانی می کنید
    من فارغ التحصیل پزشکی عمومی پنج سال قبل هستم و نامه از سوشال استریلسن دریافت کردم که اپرو شده و مرحله بعد گفته مدرک زبان نیاز دارم به نظر شما از چه راهی اقدام کنم برای زبان که بخوام تو سوئد بخونم ؟ امتحان تئوری و عملی که گفتید سخته؟ و دوره امادگی برای این امتحان تو سوئد برگزار میشه؟
    زبان که باید تا ب 2 بدونید فکر کنم امتحانش ایران برگزار میشه خییلیی هم گرونه. کتاب rivstart رو باید بخونید برا زبان.
    سختو اسونش با خودتون تعیین کردنش اما برای قبولی در امتحان کتبی باید هر درس رو 65 درصد بزنید .امتحان پرکتیکال هم خیلیی خیلیی سویدی براشون مهمه درست حرف بزنید. دوره امادگی هم نداره اما سطح امتحان پرکتیکال زیاد بالا نیست نیاز به دوره نیست اما زبان خیلی بااید خوب بدونید.
    درامد نسبت به سختی و استرس کار خوب نیست سوید چند تا خبر خوندم خودشون میرن استرالیا برای کار . زیاد گزینه مناسبی نیست به نظر من البته!

سلام ببخشيد ميشه در مورد كار داروسازي در سوئد توضيح بدين؟ مدرك دكتراي عمومي داروسازي ايران رو قبول دارند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)