صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 109

موضوع: آرشیو شده: توصیه نامه (Recommandation Letter) برای پذیرش از سوئد (تا پایان 2009)

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_fa
    تو studera یه جاش نوشته :
    If the specific entry requirements of a higher education institution and/or department include a dissertation or essay, send these directly to the HEI. The specific entry requirements are stipulated in the study programme descriptions.
    بعد دقیقا پاراگراف زیرش نوشته:
    Please, only submit the required documents that are listed here above, and do not send letters of recommendation unless they are specifically required by the university to which you are applying.

خب حالا اوون مدارکی که مختصه دانشگاهه، مثه CV و MLو RL که مثلا چلمرز مخوادو باید واسه خود چلمرز بفرستیم یا studera ؟
    اینم لینکشhttps://www.studera.nu/studera/1736.html
    دقيقا اين تضاد هست؛ ولي از قسمت FAQ دانشگاه ها اينطوري بر مي آد كه همه رو بايد به Studera فرستاد اونا اسكن مي كنند و در اختيار دانشگاه ها قرار مي دهند. مگر دانشگاه مشخصا گفته باشه كه مستقيم به دانشگاه بفرستيد
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز پذیرش از سوئد(Recommandation Letter)

من به studera میل زدم:

Hello,There is a contrast in Supporting documentation section https://www.studera.nu/studera/1736.htmlhere :"If the specific entry requirements of a higher education institution and/or department include a dissertation or essay, send these directly to the HEI. The specific entry requirements are stipulated in the study programme descriptions."and then in the next paragraph we have:"Please, only submit the required documents that are listed here above, and do not send letters of recommendation unless they are specifically required by the university to which you are applying."now the specific entry requirements such as recommendation letters, should be sent directly to HEI or studera?!

و جوابی که اونا دادن:

Dear Student,

If nothing else is stated on the website of the university you should send your recommendation letter to studera but if you include a dissertation or essay it should be sent to hei.

Regards,
    Carina Låringe
    Admissions service

ما که با زم نفهمیدم از آخر باید به کجا بفرستیم. چیزی که این میگه مثه که RL رو باید فرستاد Studera چیزایه دیگه مثه CV و ML رو فرستاد خوده دانشگاه.
    درسته ؟
    کسی چیزی نمی دونه سیستم چه جوریه؟
    Hope is not a dangerous thing

پیش فرض پاسخ : letter of motivaion...thesis proposal

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    بابا ما هنوز نرفتیم فوق لیسانس از کجا بدونیم می خوایم روی چی کار کنیم؟؟؟ قفط می تونیم علایق کلی رو بنویسیم...مثلا بگیم به artificical life علاقه داریم یا مثلا به neural network و از این حرفا یعنی میشه area of interests ....
    یکی جواب بده پس! این thesis proposal چیه؟ ما که هنوز اطالاعاتمون راجبه موضوعی که می خوایم بدونیم اونقدر زیاد نیست که بخوایم فوق لیسانس شروع نکرده،عنوان تزمون رو بگیم!!!
    If you fail to plan,you plan to fail

Junior Member

پیش فرض پاسخ : letter of motivaion...thesis proposal

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    یکی جواب بده پس! این thesis proposal چیه؟ ما که هنوز اطالاعاتمون راجبه موضوعی که می خوایم بدونیم اونقدر زیاد نیست که بخوایم فوق لیسانس شروع نکرده،عنوان تزمون رو بگیم!!!
    تو خود سايت KTH دربارش توضيح داده، بخونيدش خيلي كمكتون مي كنه!

Junior Member

سلام ،من به mail،kthزدم گفتن لزومی نداره این proposalحتما همونی باشه که تو master قراره روش کار کنید،می تونید بعدا عوضش کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

اون ادرس میلی که زدید رو می شه بنویسید. من تا حالا جند تا میل زدم اصلا جواب ندادن
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    اون ادرس میلی که زدید رو می شه بنویسید. من تا حالا جند تا میل زدم اصلا جواب ندادن
    من يك سوال ازشون توي فرم تماس پرسيدم برام ميل اومد:
    Your e-mail has been forwarded to admission@kth.se

پس مي توني مستقيم به admission@kth.se ايميل بزني
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_h
    سلام ،من به mail،kthزدم گفتن لزومی نداره این proposalحتما همونی باشه که تو master قراره روش کار کنید،می تونید بعدا عوضش کنید.
    دوستان من قبلاً هم گفتم كه در مورد Proposal تو خود سايت توضيح داده شده. احتياجي به پرسيدن و ميل زدن نيست. من متن توضيح خود KTH در مورد Proposal اينجا ميذارم؛ اميدوارم سئوالها برطرف شه!
    THESIS PROPOSAL
    Carefully formulate a brief preliminary thesis proposal based on your interests and view on your subject
    field. If you are admitted to a programme you will have the opportunity to choose another thesis topic.
    Your statement should not exceed 500 words (no more than one page). The thesis proposal must be
    written in English
    .

Junior Member

سلام من به این آدرس mailزدم تو خود سایت این آدرس رو داده بود که اگه سوالی داشتید بپرسید:kerek@kth.seولی من توی سایتو ندیده بودم همونطور که این دوستمون گفتن تو سایت هم همینو نوشته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : يافتن و انتخاب رشته در Studera (پذيرش از سوئد)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    لازم دیدم یه مطلب مهم به دوستان بگم .حتما قبل از انتخاب کردن در STUDREA برید سایت دانشگاه ببینید چه مدارکی می خواد .بین دانشگاههای مختلف اختلاف فاحشی هست .مثلا kth ازتون کلی مدرک می خواد sop , cv ,thesis proposal ,etc در حالیکه linkoping شاید برا اون رشته ای چیزا رو نخواد. اگه حواستون نباشه خیلی راحت مدارکتون ناقص می شه
    دوست عزیز حقیقتش من برای 3 تا دانشگاه KTH,Chalmers, Lund دارم اپلای میکنم

اولا من موردی به اسم thesis proposal تو KTH ندیدم(چی هست؟)واسه رشته من فقط A letter of motivation که یه جورایی فکر کنم همان SOP fhai , Recommendation ,CV میخواست.ولی در مورد دانشگاه Chalmers من واسه رشته ام چیز خاصی ندیدم گفته باشه خود دانشگاه(حقیقتش یه مقدار شک کردم اینم لینکشhttp://www.chalmers.se/en/sections/e...ks-distributed)و همچنین برای Lund که آدرسش http://www.lu.se/o.o.i.s?id=10886&lukas_id=TAWIR هست.
    اینجور که من فهمیدم فقط KTH یه سری مدارک اضافه میخواد, درست میگم؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال دومم هم اینه که من 2 تا رشته در KTH انتخاب کردم و هر کدام از این دو رشته یه سری مدارک یکسان میخواند(مثلا هر کدام گفتند 2 تا Recommendation ,یه رزومه و ...)با این حساب من باید 4 تا REC ,و 2 تا رزومه بفرستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوال آخرم هم :من کارشناسی ناپیوسته خوندم برای ترجمه ریز نمرات فقط باید ریز نمرات کارشناسیم را بدم یا کاردانی هم لازمه؟؟؟؟؟؟

ممنون از جوابهای دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)