صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 109

موضوع: آرشیو شده: توصیه نامه (Recommandation Letter) برای پذیرش از سوئد (تا پایان 2009)

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز پذیرش از سوئد(Recommandation Letter)

اینجوری که تو سایتش نوشته تا اول فوریه باید به دستشون رسیده باشه.در مورد رکامندشن هم تو سر برگ دانشگاه باشه که از خود واحد دانشگاهیتون بگیرید.
    منظورتون از دادن رکامندشن به دارالترمه را نفهمیدم؟؟؟؟؟؟ خود نامه به انگلیسیه دیگه دار الترجمه نمیخواد و باید تو یه پاکت که توسط استادتون مهر یا امضا میشه باشه.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_kh
    می خواستم بدونم سربرگ دانشگاه آزادرو از خود واحدمون باید بگیرم یا از اداره فارغ التحصیلان تهران هم میشه گرفت ؟!
    از مرکزپژوهش واحد خودتون باید بگیری؛ ولی موقع دادن سربرگ ازت چیزی نمی خوان؛ پس می تونی از سایر واحد ها هم بگیری، فقط اسم و آدرس اون واحد بالای سربرگ هست
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    از مرکزپژوهش واحد خودتون باید بگیری؛ ولی موقع دادن سربرگ ازت چیزی نمی خوان؛ پس می تونی از سایر واحد ها هم بگیری، فقط اسم و آدرس اون واحد بالای سربرگ هست
    شايد قوانين واحدهاي مختلف متفاوت باشه. اما تا جاييكه من مي دانم، دانشگاه آزاد سربرگ نميده به دانشجو. متن نامه اي هم كه براي اين ابلاغ شده، من خودم ديدم. اما حالا دوستان ميگن كه ميشه از واحد پژوهشها گرفت، شما خودتون گرفتيد سربرگ؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

بله من خودم هم سربرگ گرفتم و هم پاکت؛ که هر دو هم به زبان انگلیسی بودند
    من واحد تهران جنوب درس خوندم؛ نمی دونم واحد های دیگه توی این زمینه چگونه رفتار می کنند
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

ا من رفتم دانشگاه ولی بهم گفتن recommendation به دانشگاه ربطی نداره و نه سربرگ میدن نه پاکت !!! :-[ کسی همچین اتفاقی براش افتاده ؟! یه سواله دیگه اینکه متنشو استادتون نوشت ؟! ???

Junior Member

ا من رفتم دانشگاه ولی بهم گفتن recommendation به دانشگاه ربطی نداره و نه سربرگ میدن نه پاکت !!! :-[ کسی همچین اتفاقی براش افتاده ؟! یه سواله دیگه اینکه متنشو استادتون نوشت ؟! ???
    اتفاق غريبي نيست، نگران نباشيد؛ به هيچكس نميدن! همانطور كه قبلاً توضيح دادم، اين بخشنامه تقريباً به همه واحدها ابلاغ شده. در همون بخشنامه ذكر شده كه شما مي تونيد اين نامه را (به همراه باقي مدارك) از طريق واحد بين الملل ارسال كنيد...
    راجع به متنش بستگي داره، شايد خود استاد بنويسه، شايد بگه شما خودتون بنويسيد (در مورد اين موضوع قبلاً توضيحات كافي و وافي داده شده!!!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxy
    اتفاق غريبي نيست، نگران نباشيد؛ به هيچكس نميدن! همانطور كه قبلاً توضيح دادم، اين بخشنامه تقريباً به همه واحدها ابلاغ شده. در همون بخشنامه ذكر شده كه شما مي تونيد اين نامه را (به همراه باقي مدارك) از طريق واحد بين الملل ارسال كنيد...
    راجع به متنش بستگي داره، شايد خود استاد بنويسه، شايد بگه شما خودتون بنويسيد (در مورد اين موضوع قبلاً توضيحات كافي و وافي داده شده!!!)
    مرسی ولی واحد بین الملل کجاست ؟! پروسش چه جوریه ؟!

توی تایپک های دیگه سرچ کنید(مخصوصا تایپک "مدارک مورد نیاز برای پذیرش سوئد(مدرک تحصیلی)") اونجا گفته . با کلمه کلیدی "واحد بین الملل" سرچ کنید.
    If you fail to plan,you plan to fail

پیش فرض پاسخ : recommendation sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    برای KTH اینجا رو ببین:
    http://www.kth.se/studies/master/admission?l=en
    در حالت کلی همه پذیرشهای تمام دانشگاههای کشور سوئد امسال به صورت سراسری و از طریق سایت StudEra انجام میشه.

برای دکترا هم همین باید از همین سایت اقدام کرد؟
    البته در سوئد اکثرا فرصتها برای تحصیل در مقطع دکتری به صورت Open Position هست ولی میخوان بدونم به جز این به صورت کلاسیک و application based (برای Fall/spring( هم میگیرن؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

شما از ويكي مي توني اطلاعات دقيق رو دريافت كني
    يك راه هم همون بود كه kbigdelysh گفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)