صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53

موضوع: آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

پیش فرض آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

پیش فرض پاسخ : آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

من یادمه واسه ترن پاییز امسال دانشگاه دالارنا یک برنامه 60 واحدی به اسم Foundation Year of English for Academic Purpose گذاشت که براشون معادل ایلتس بود و بعدش میشد تو دانشگاه ثبت نام کرد. من مدارکم اماده نشد که بفرستم واسه همین دیگه چیز زیادی ازش نمیدونم. احتمالا بعد از این پروگرم میشه ایلتس نمره بالایی اورد.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

دوست گرامی می تونی ادرس سایت یا نام لاتین دانشگاه را بدی؟

عزیزم ببخشید دیر جواب دادم. این اطلاعات سال پیششه نمیدونم امسال کد درسش چی بشه؟
    HDA-H26ST Foundation Year of English for Academic Purpose
    60.0cr, Day-time, 100%
    Normal teaching
    Study programme
    Dalarna University , Falun
    Autumn term 2008
    ادرس سایت دانشگاه هم اینه : http://www.du.se/Templates/Programme...ogramkod=HENGB

امیدوارم کمکت کنه
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

چند سوال
    طول این دوره ایا یک سال است؟
    میزان شباهت اموزش های این دوره با اموزش های لیستنینگ اسپکینگ رایتنیگ امتحان ایلتس تا چه حد است؟
    ایا می توان با گذراندن این دوره ایلتس هم گرفت؟
    خرج تحصیل و زندگی در این دوره چقدر میشه؟

طی تحقیقی که از اموزشگاهها اون موقع کردم.
    1- طول این دوره یک سال است
    2- کلهم اجمعین اسکیل های ایلتس اکادمیک رو کاور میکنه . پس تو انقدر قوی میشی که ایلتس رو قیول شیو کما اینکه موسسه میگفت واسه خودشون این دوره مغادل sufficiency in english است.
    وقتی یک سال تو محیط انگلیسی باشی ایلتس که سهله میتونی سخنگوی سازمان ملل شی.
    3- رایگانه اما خوب خرج زندگی تو سوید هست که تو تاپیک ها بحث شده
    راستی فقط یک بدی داره که موسسه به من گفت ... با نامه پذیرش تو این کورس نمیشه ویزا گرفت و باید برای ویزا یک جور دیگه اقدام کرد.حالا من مطمئن نیستماااا.
    امتخان ورودی هم داره که در حد اینتر مدیت باشی براشون کافیه.
    ;D

خب در شرایطی که با نامه این موسسه نمیشه ویزا گرفت برای رفتن به سوید باید چگونه و از چه طریقی سفارت سوید را مجاب به دادن ویزا نمود.؟

italy2006 جان میترسم misguide کنم. من در مورد ویزا و پروسش اطلاعات زیادی ندارم فکر میکنم مدراتورای عزیز بتونن کمکت کنن.
    بد نیست به دانشگاه ایمیل بزنی و ازشون هم بپرسی شاید ویزا بدن و اون موسسه اطلاع زیادی نداشته

دوست گرامی ایا دوره زبانی که معرفی کردید به عنوان یک رشته و دوره مستقل است و هر کسی می تواند تقاضا کند یا این که حتما تو این دانشگاه برای رشته ای دیگر ثبت نام کرد و اونها این دوره یک ساله را خودشون برات در نظر می گیرند و عملا رشته مستقل نیست؟

نه... بک دوره کاملا مستفل است و کافی است مدرک دیپلم داشته باشی .

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)