صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

پیش فرض پاسخ : آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

The programme is a campus-based programme, so in order to take part you need to be here in Falun, Sweden. Unfortunately we have learnt that no Residence permits ("visas") will be issued for this programme. As an alternative, you can take the first-term courses online and if you pass them, you will be eligible for higher levels of English and also BA or MA programmes at our university.
    این قضیه خیلی جالبه!!
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

منورش اینه یه مدت باید اموزش اینترنتی داشت و اون موقع امکان اخذ ویزا فراهم میشه؟

منظورش یه همچین چیزیه ولی برا من کاملا واضح نیست یه ایمیل باید بزنم بپرسم.تو سایتشم هرجا رفتم گشتمم اطلاعات بیشتری پیدا نکردم.مثلا این جای سوال داره:if you pass them, you will be eligible for higher levels of English and also BA or MA programmes at our university
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

الان برا مسئول این برنامه ایمیل زدم و همه چیزو کامل پرسیدم صبر کنید تا جواب بده.

The only students who cannot do this programme, are students who need to get to Sweden with a residence permit in order to study this programme. All Swedish and other European students etc can study this programme, but not for example students from China, Iran or Pakistan.
    They must have their residence permit on other grounds. There are two requirements: You must be eligible for university studies and you must have an IELTS of 5.0 (no result below 4.5) or something equivalent. Then there will be no problem.

این جوابیه که برا من فرستاده.یعنی دورش رو خط بکش ویزا نمیدن برا این برنامه :'(. اگه خوندی جاعیشو متوجه نشدی بگو.

Junior Member

نمیدونم این بحث رو در اینجا بگم یا نه! من آیلسم رو گرفتم با نمره کل 6 و پذیرش و ویزام رو هم گرفتم ولی برای زبانم خیلی نگرانم میخواستم بدونم آیا تو سوئد دوره های زبان انگلیسی هست که ما یه جورایی تقویت کنیم زبانمون رو یا اصلاً احتیاجی نیست ؟!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط FP
    نمیدونم این بحث رو در اینجا بگم یا نه! من آیلسم رو گرفتم با نمره کل 6 و پذیرش و ویزام رو هم گرفتم ولی برای زبانم خیلی نگرانم میخواستم بدونم آیا تو سوئد دوره های زبان انگلیسی هست که ما یه جورایی تقویت کنیم زبانمون رو یا اصلاً احتیاجی نیست ؟!!!
    احتیاجی نیست، شما مطمئن باشید بعد از چند ماه به خوبی مسلط می شوید. (خود کلاس ها و امتحانات دانشگاه بهترین دوره ی زبان هست)...

انقدر نگران نباشید
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام
    من آیلتس شش و نیم دارم ولی اعتبارش تا ژانویه امساله.
    کلا می خواستم بپرسم برای دانشگاههای سوئد اگه از مدت اعتبار کارنامه گذشته باشه برای گرفتن پذیرش چه کارشناسی ارشد و چه دکترا دیگه مدرک زبانمو قبول نمی کنن و باید دوباره امتحان بدم؟
    سوال دوم: هزینه آزمون آیلتس در سوئد چقدره؟
    از مدیر عذرخواهی می کنم که اینجا پست گذاشتم ولی موضوع مرتبط تری به سوالم پیدا نکردم.

Junior Member

سلام.
    من به عنوان co-applicant قراره پائیز 2012 سوئد باشم. زبانم بد نیست .کلاسهای آیلتس رو دارم تو ایران میرم.تا حالا امتحان آیلتس ندادم ولی فکر مکنم در حد 5.5 باشم. تصمیم دارم بعد از یک ترم از تحصیل همسرم( بر اساس قوانین به خاطر co-applicant بودن) apply کنم. خیلی سردرگمم که چه کار کنم. چند ماهی هم بیشتر تا زمان آمدنمان وقت ندارم .اما بعد از آمدنمان 6 ماه وقت دارم. من الان چه کار کنم؟ وقتمو بذارمو تو ایران تمومش کنمو آیلتس بدم یا بذارم بیام اونجا زبانم قویتر شه بعد؟
    ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)