نقل قول نوشته اصلی توسط keivan49
سلام دوستان
من متوجه منظور برخی از دوستان که گفته بودند سطح بخش Q امسال متفاوت و سخت تر از سالهای گذشته بوده رو متوجه نمیشم
منظور شما اینه که کلا سطح تغییر کرده و یا طبق گفته چند نفر از دوستان چند سوال آخر ( احتمالا برای جلوگیری از تعداد زیاد نمرات 800) مشکل تر بوده
من آزمونهای 10 الی 13 bigbook رو که در فروم گذاشته شده بود حل کردم و به نظرم همه اونها از میان یک سری مفاهیم محدود ( مثل مفاهیم ابتدایی مثلثات، معادلات درجه اول، درصد گیری، نمودار و از این دست) طرح شده بودند...با توجه به اینکه من رشته تجربی خوانده ام و برای این آزمون هم بیشتر از این بلد نیستم می خواستم اگر ممکنه راهنمایی کنید آیا سختی آزمون به دلیل بکار گیری دیگر مفاهیم مثل مشتق و انتگرال و ... بوده و یا همین مفاهیم رو به شکل مشکل تری طرح کرده اند که نیاز به زمان یا تمرکز بیشتری برای حل داشته
متشکرم
سلام
نه خیر مشتق و انتگرال و ... نبود.... همون سوالات کمی پیچیده تر و زمان بر.... باید سرعت عمل بالایی می داشتیم تا بشه تمامش را جواب داد.... خود من نرسیدم همه سوالات را جواب بدم.... با توجه به اینکه مراقب بالای سرم بود نمی تونستم از بخش وربال زمانی را به این بخش اختصاص بدم و وقت کم آوردم.... در ضمن آخر وقت اصولا خستگی هم کارایی رو پایین می یاره و سوالات کمی سخت تر دقت بیشتر لازمه.