صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 111

موضوع: تجربیات آزمون 25 اكتبر 2008 سنجش (تهران)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان GRE در 25 اکتبر

من شریف امتحان دادم. کلا به جز چیزایی که واسه تافل خونده بودم چیز دیگه ایی نرسیدم بخونم. واسه Q هم فقط اشکالات دوستان تو اون تاپیک رو خوندم. به هر حال من هر بخش رو تو وقت خودش زدم.
    واسه writing تموم مدتش بی وقفه داشتم می نوشتم ولی واقعا بدون تمرین اساسی نمیشه نتیجه خوبی گرفت.
    بعد از writing یه break کوچیک بود تا اومدن پاسخ نامه ها رو جمع کنند و کیک و ساندیس پخش کردند.
    V اول Reading هاش خوب بود و همچنین opposite هاش ولی تو قسمت اول واسم سخت تر بود. وقت کم نیاوردم ولی در مجموع خوب هم نزدم.
    Q اول خیییییییییلی ساده بود و من 5 دقیقه وقت زیاد آوردم.
    V دوم حوصله ام سر رفته بود و به نظرم از اولی سخت تر بود. و reading دوم رو نرسیدم دقیق بخونم.
    Q دوم هم ساده بود ولی 3 تا سوال آخر رو با عجله زدم ولی تو وقت تموم شد.
    من خیلی خسته شدم ولی شرایط امتحان واسم غیر قابل تحمل نبود.
    امیدوارم همه موفق باشیم.

این ها هم تاپیک های رایتینگ بود برای بچه هایی که بعدآ می خوان امتحان بدن.
    Issue writing topic

It is often necessary, even desirable, for political leaders to withhold information from the public

َAnalytical writing topic

he following appeared in a letter to the editor of a newspaper serving the villages of Castorville and Polluxton.

"Both the villages of Castorville and Polluxton have experienced sharp declines in the numbers of residents who pay property taxes. To save money and improve service, the two villages recently merged their once separate garbage collection departments into a single department located in Castorville, and the new department has reported few complaints about its service. Last year the library in Polluxton had 20 percent fewer users than during the previous year. It follows that we should now further economize and improve service, as we did with garbage collection, by closing the library in Polluxton and using the library in Castorville to serve both villages."

Junior Member

من شریف امتحان دادم
    شرایط مکانی امتحان همون جور بود که بچه ها گفتن که البته من با اونش خیلی مشکل نداشتم جز اینکه کشف کردم آقای پشت بلندگو - که حیلی هم یخ و بدلهجه بود - همون روزی به دنیا اومده بود که من به دنیا اومده بودم. فکر می کنم بد بیاری های من از همون جا شروع شد! :-\

من issue کلا 3 تا نمونه خونده بودم که یکیش همون سوال امتحان بود!! با اینکه می دونستم دقیقا چی یا بنویسم خیلی وقت کم آوردم!
    argumentاش هم به نظرم خیلی سخت بود... من تازه سر نقد دومم فهمیدم جریان چی بوده اصلا...

V رو چیزی نمی تونم بگم چون خیلی نخونده بودم ... اما ریدینگاش بد نبود، هرچند باز وقت کم آوردم!!
    از همه ناراحت کننده ترش Q بود که با دو تا سوال انحراف معیار و یه نمودار سخت هم وقتمو گرفت، هم حسابی حالمو! جوری که دوتا نمودارو مجبور شدم شانسی بزنم، یه انحراف معیارم که گذاشنم آخر حل کنم، یادم رفت و اصلا نزدم!!!

حالا واقعا نمره ها میره رو نمودار؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

من تربیت معلم بودم و واقعا امتحان افتضاحی دادم :'(
    یه مراقب داشتیم که خیلی خرسند بود > چون وقتی صدای بلدگو به ما نمیرسید و نمیشنیدیم که چی داره میگه؛ میگفت چیز مهمی نمیگه هر وقت خبری شد بهتون میگم! بعدا تازه فهمیدیم که داشته نحوه پر کردن پاسخنامه ها رو توضیح میداده، البته تا اینجای کار زیاد مشکلی نبود چون بالاخره این قدر سواد داشتیم و عقلمون میرسید که چطوری مشخصات رو بنویسیم. اما اشکال کار اینجا بود که ما با دفترچه بسته نشتیم و همدیگرو نکاه میکنیم اونوقت اونطرف ملت دارن پاسخنامه ها رو تکمیل میکنن و ما از همه جا بی خبر!!! تازه فکر کنم یه 5 دقیقه ای بود که امتحان شروع شده بود که لطف کردن و به ما گفتن دفترچه ها رو باز کنید.
    با این همه استرس و اعصاب خورد کنی، این جای گند و مراقب بیخیال و نا آگاه و ... همه و همه دست به دست هم دادن تا خراب کاری های من از همین جا شروع بشه.
    یه Issue بدون نتیجه گیری (بجای وقتی باید واسه نوشتن نتیجه گیری میذاشتم نشستم اطلاعات پاسخ نامه رو پر کردم که مراقبه یهو بدون اسم و مشخصات برگه رو از زیر دستم نکشه!)؛
    بعد از writing هم که وقت استراحت ندادن کلافه شده بودم(خدا میدونه که تو اون دو تا section اول که به نسبت از دومی ها آسون تر بودن چقدر بی دقتی کردم :'( )؛ دیگه نیم ساعت آخر performance من به صفر رسیده بود و سوالای ریاضی قسمت دوم رو دوبار میخوندم تا حلشون کنم که سر همین آخرشم حسابی وقت کم آوردم و5 تا سوال چارت رو رد شدم که بعدی ها رو سریع جواب بدم که آخر سر فکر کنم دو سه تا از سوالای آسون اون چارت رو نرسیدم بخونم و حتی مراقبه نگذاشت حداقل تو پاسخ نامه شانسی بزم :'( :'( :'(
    فکرشو بکنید از ساعت 7:30 اونجا باشی اونوقت ساعت 8:55 امتحان شروع بشه تازه 10 دقیقه هم از بقیه کلاسها عقب باشی!!!
    با این اوضاع احتمالا باید قید اون دانشگاههایی که این نمره ریپورت مشه رو بزنم، یا اینکه یه کاری کنم ریپورت نشه!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

من هم شریف بودم، شرایط همون طوری که بچه ها میگفتن بود،
    اون اقای پشت بلند گو هم خیلی آدم خوشحالی بود ودائم میرفت رو مخ.
    کوانت اولی رو توپ زدم ، دومی رو وقت کم اومد که کلا 4 تا تست موند ، 2 تا هم با شک زدم، که اگه یکم خوش شانس باشم و بی دقتی نکرده باشم ،فکر کنم 800 رو بیارم،
    وربال اولی آسون تر از دومی بود،
    در کل بد نبود.
    من فکر میکنم اگه سطح زبانتون خیلی خوف نیست و مدت کمی زمان دارید، خودتون رو الاف لغت حفظ کردن نکنید، همون 200 تای کاپلان کفایت میکنه/
    بچسبید به کوانت

من شریف امتحان دادم. بجز گوینده سالن که خیلی آدم خنکی بود چیز خاصی اتفاق نیفتاد.
    وربال ها رو اکثرا شانسی زدم. q اولی رو تو زمانه خودش زدم ولی دومی 3 تا سوال رو وقت کم آوردمو شانسی زدم. البته q دومی واقعا سختتر از اولی بود بخصوص چند سوال آخرش که طولانی و اعصاب خورد کن بودن.
    ولی گوینده سالن واقعا سعی داشت نشون بده آدم خوشحالیه. رو مخ راه میرفت.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین
    دوستانی که شریف یا دانشگاه اصفهان یا... امتحان دادند. به شما وقت استراحت دادن؟
    من الان دوباره نگاه کردم تو ETS Practice book نوشته که شما 10 دقیقه بعد از رایتینگ
    وقت استراحت داری! احتمالا وقت استراحت ما که مهم هم بوده،قربانی حفظ نظم جلسه
    و عدم توانایی مسئولین جلسه در کنترل جلسه در صورت منظور کردن 10 دقیقه استراحت می شده.
    به ما در حدي وقت استراحت دادند كه رايتينگ ها رو جمع كنند. فكر كنم 3و4 دقيقه . بلندگو هم مدام اعلام ميكرد زود سر و ته خوراكي هاتون رو هم بياريد.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Junior Member

منم شریف امتحان دادم. من دو ماه پیش دوبی کامپیوتری هم داده بودم و چون Q رو 800 نزده بودم این یکی رو هم دادم ولی به نظرم همونطور که بقیه گفتن قسمت دوم سوالات ریاضی از حد امتحانات توی Big book بالاتر بود . خیلی شبیه امتحان دوبی بود به نظرم فرقش اینه که اونجا وقتت بیشتره!! چون 28 سوال سخت تر توی 45 دقیقه داری!! خلاصه که به نظرم این بار هم 800 نشم! ولی کلا تجربه من در مقایسه دو تا امتحان این بود که مال سنجش خیلی نفس بر تر بود. 4 ساعت بی وقفه آدم خسته میشه. ولی همونطور که همه گفتن قسمت اول هم وربال و هم Quantitative واقعا از حد انتظار راحت تر بود. و قسمت دوم بالا تر. منم در قسمت دوم وقت کم آوردم. به هر حال برای همه آرزوی موفقیت دارم.

Senior Member

من امروز برای بار سوم GRE دادم. حوزه من تربیت معلم بود. اما از بخت بلند من توی کتابخونه مرکزی بودم و اونجا چندتا میز و صندلی عالی بود که یکیش هم به من رسید. ;D واقعا جای من در مقایسه با سایر بچه هایی که تربیت معلم بودن جای خوبی بود چون میزها بزرگ و صندلی راحت بود و جای دنجی بود. من طرز نوشتن Analytical Writing رو کمی عوض کردم (امیدوار خواننده محترم لجبازی رو با من کنار بذاره و نمره بیشتری به من بده >(نمره های قبلی 2.5 و 3 )
    verbal با دفعه قبلی فرقی نداشت برام و فکر می کنم 350 تا 400 و اگر خوش شانسی بیارم 450 بشم. (نمره های قبلی 350و 400) Q رو اما خوب زدم و به نظر من ساده بود سوالاش از دفعه های قبل و اگر بد شانسی نیارم 800 می شم و در بدترین حالت هم 780 می شم. (نمره های قبلی 770و770) اما از اونجا که برای من GRE کلا قابل پیش بینی نیست من نمره های قبلیم رو ریپورت می کنم اگر این امتحان نتیجه بهتری گرفتم این امتحانم ریپورت می کنم دوباره... کلا این بار من توی quantitative فقط دو تا سوال رو به علت کمبود وقت شانسی زدم. وربال هم متن ها رو نسبتا خوب زدم و اگر جوابهایی که فکر می کنم درست در بیاد نمره verbal هم بیشتر می شه.

سلام
    من هم شریف امتحان دادم. سالن ما صندلی هاش خوب بود. فقط بدیش این بود که خیلی امتحان دیر شروع شد و من به شخصه از ساعت 8 تا 1 روی صندلی نشسته بودم... فکر کنم امتحان حدود 9:25 شروع شد. وسطش هم هیچ استراحتی نداشت.
    من به نظر خودم W رو خوب نوشتم. دو تا V ها را تقریباً کلاً شانسی زدم و میترسم که نمره ی V برام 200 بیاد!!
    Q ها خوب بودند. توی Q1 یدونه را مطمئن نبودم و گذاشتم آخر روش بیشتر فکر کنم که وقت نشد. Q2 هم یدونه را حدودی زدم و وقت نشد محاسبه کنم. اونی که گفته بود توی مینیسوتا 4.5 درصد زیاد شده و .... رو زدم 120 که مطمئن نیستم....
    ولی Q ها اون طور که دوستان میگن زیاد هم سخت نبود. البته از دوره های قبلی سخت تر بود ولی توی 30 دقیقه میشد زد...
    کلاً Q و W برای من خوب بود و V چون زیاد نخونده بودم مطابق انتظار افتضاح بود!!!