صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 111

موضوع: تجربیات آزمون 25 اكتبر 2008 سنجش (تهران)

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان GRE در 25 اکتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool398
    سلام
    با كيوان كاملا موافقم، چون امتحان سخت بوده فكر كنم با 3 تا غلط هم بشه 800 گرفت

دوست عزیز همین طوری اگه 4 تا غلط میزدی 800 میشدی ،شما میگی چون سخت بود با 3 تا غلط 800 میشی؟

سلام دوستان
    من تو ارومیه امتحان دادم و همین الان رسیدم تهران.
    اولین نکته جالبی که وجود داشت این بود که محل حوزه امتحان دقیقه 90 تغییر کرده بود و به جای اینکه موسسه معرفت برگزار بشه در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد. البته من شانسی که اوردم این بود که روز قبل محل حوزه رو شناسایی کردم و متوجه این تغییرات شدم.
    نظم جلسه خوب بود و 10 دقیقه استراحت رو به ما دادن ولی از پذیرایی خبری نبود. مزیت دیگه ای که داشت این بود که شلوغ نبود و دوستانی که برای stand by هم اومده بودن تونستن امتحان بدن.
    همین طور که اکثر بچه ها اشاره کردن وقت Q دوم خیلی کم بود و من هم مجبور شدم 3 تا شانسی بزنم. امیدوارم نمره ها رو یه نمودار خوب بره
    در مورد Verbal هم که من هیچ وقت فرق آسون و سخت رو نمودونم چون تقریبا بیشتر لغاتش رو بلد نیستم ولی با این حال 3 4 روز آخر 150 لغت کاپلان رو حفظ کردم و به لطف این لغات تونستم چند تا از سوالات رو با اطمینان جواب بدم.
    امیدوارم همه موفق بشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma

دوست عزیز همین طوری اگه 4 تا غلط میزدی 800 میشدی ،شما میگی چون سخت بود با 3 تا غلط 800 میشی؟
    من با شما موافقم قبلا با 4 تا غلط احتمال 800 گرفتن زیاد بود امسال احتمالا با 5 تا غلط هم بشه 800 گرفت.

راستی یه نکته که یادم رفت بگم این بود که تو حوزه ما خیلی ها سعی داشتند از وقت verbal برای quantitative استفاده کنن ولی اینقدر مراقب زیاد بود که اصلا نمی ذاشتن دفترچه رو ورق بزنی و تقریبا کسی موفق به این کار نشد.
    توی تهران و اصفهان وضعیت چطور بود؟ می شد این کار رو کرد؟

محل امتحان:شريف

ساعت شروع :افتضاح

بدون وقت تنفس (كه اگر غير قانوني باشه به نظرم حتما بايد ازشون شكايت كنيم)

نحوه پذيرايي: فاجعه (سر Q دوم يه سانديس آوردن.يعني بعد از گذشت 4 ساعت نشستن روي صندلي و تمام شدن كامل قند خون) راستي تازه بعداز جلسه فهميدم كيك هم در كار بوده!

برگزاركننده : بي مزه (منظورم اوني هست كه پشت بلند گو صحبت ميكرد)

وضعيت امتحاني : Q بد نبود چون تو وقت خودش زدم و وقت كم نياوردم در ضمن اونايي رو هم كه ميخواستم دوره كنم دوباره چك كردم. البته نتيجش چي بشه خدا ميدونه! VERBAL رو هم كه اميدي نداشتم ولي سختتر از انتظارم بود.

درضمن يه تشكر ويژه از آقا كيوان (ازبچه هاي همينجا) دارم كه زحمت كشيدن ونمونه سوالها رو اينجا گذاشتن.خيلي تاثيرگذار بود.

آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

Senior Member

به نظرتون توی این امتحان تا چند تا غلط بزنیم Q رو 800 می شیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    به نظرتون توی این امتحان تا چند تا غلط بزنیم Q رو 800 می شیم؟
    به نظر من 5 تا

Junior Member

سوالات Q اصلا با اون چيزي كه تو دفترچه اي كه خود ETS پست كرده بود شباهتي نداشت من اون سوالات رو تو 25 دقيقه زدم بدون غلط ولي سر امتحان 4 تا سوال بخش آخر رو نرسيدم بزنم همه موافقن كه سوالات Q اين امتحان خيلي سخت بود؟؟؟
    شانس ما رو بينين تو رو خدا وربالش رو كه نخوده بودم به نظر آسونتر مي اومد خيلي كلماتش و مي دونستم Q كه اين همه كار كرده بودم فنا شد....(

Junior Member

سلام
    همه خسته نباشین
    من دانشگاه اصفهان بودم
    انصافا همه چیز عالی بود رفتار مراقبان وقت استراحت پذیرایی
    آرامش جلسه
    ولی خوب در مورد امتحان به نظرم مشکلتر از big book بود
    qهم من فکر نمی کردم وقت کم بیارم ولی آوردم

امتحان 25 اکتبر من که به باد فنا رفت با اون 5و6 تا quantitative شانسی. اما برایم درس عبرت شد که اگر خدایی نکرده بار دومی هم در کار باشد دیگه برای GRE درس نخونم و الکی مرخصی نگیرم.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت