صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 111

موضوع: تجربیات آزمون 25 اكتبر 2008 سنجش (تهران)

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان GRE در 25 اکتبر

سلام
    من تو شريف امتحان دادم. به نظرم حوزه خوبي بود البته حداقل 1 ساعت ديرتر امتحان شروع شد.
    گوينده پشت بلندگو نيز به نظرم خيلي بامزه بود. با آقا كيوان موافقم. جو رو خيلي دوستانه كرد.
    من تو Q وقت كم نياوردم و اگه بي دقتي نكرده باشم 800 ميشم. و به نظرم V اول آسونتر بود البته چون اصلا واسه وربال نخونده بودم يا معني سوال مي دونستم يا جواب ها رو . براي وربال دوم هم ديگه خيلي خسته شده بودم با اون حال كه وقت داشتم حوصله ريدينگ خوندن نداشتم.
    رايتينگ هاش هم بد نبود.

Junior Member

من شريف امتحان دادم حوزش جدا از بعضي بي برنامگي هاي نه چندان جدي كلا بد نبود من حدود دو الي سه ماه لغت هاي بارونز بكوب خونده بودم و با اينكه تست هاي BIG BOOK را بالاي 450 ميشدم اين امتحان بعيد ميدونم نمره خوبي بيارم من هم در Q دوم وقت كم آوردم سه تا را شانسي زدم. بعد كه با بچه ها چك كردم يكيش درست بود. به نظر من اگه كسي بخواد هم وربالش خوب بشه هم Q800بياره خيلي سخته. به نظرم خواندن لغات خيلي ذهن خسته ميكنه. به عبارت ديگه يا بايد روي رايتينگ خوب و Q800 برنامه ريزي كني يا معدل سه قسمت رو بگيري با هم مقايسه كني . در ضمن من دليل اينكه همه اصرار دارن Q را 800 بشند نمي دونم چند دانشگاهي كه من براي رشته خودم بررسي كردم معمولا جمع وربال و Q را ذكر كردند خيلي ها هم مينيممي براي GRE نگفتند. اگه كسي دليل Q800 را بدون در نظر گرفتن نمره وربال حداقل بالاي 350 ميدونه لطف كنه بگه.
    مطلب ديگه اينكه نبايد در اين امتحان توقع خيلي بالايي داشته باشيد اينطور اعصاب آدم داغون ميشه معمولا ما بجه درسخونا چون اكثر امتحانامون را نمره خوب گرفته ايم انتظار شكست نداريم ولي بايد اين را قبول كنيم كه GRE امتحان سختيه . خود آمريكاي ها هم معمولا وربالشان در حد 450 تا 550 است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m
    من شريف امتحان دادم حوزش جدا از بعضي بي برنامگي هاي نه چندان جدي كلا بد نبود من حدود دو الي سه ماه لغت هاي بارونز بكوب خونده بودم و با اينكه تست هاي BIG BOOK را بالاي 450 ميشدم اين امتحان بعيد ميدونم نمره خوبي بيارم من هم در Q دوم وقت كم آوردم سه تا را شانسي زدم. بعد كه با بچه ها چك كردم يكيش درست بود. به نظر من اگه كسي بخواد هم وربالش خوب بشه هم Q800بياره خيلي سخته. به نظرم خواندن لغات خيلي ذهن خسته ميكنه. به عبارت ديگه يا بايد روي رايتينگ خوب و Q800 برنامه ريزي كني يا معدل سه قسمت رو بگيري با هم مقايسه كني . در ضمن من دليل اينكه همه اصرار دارن Q را 800 بشند نمي دونم چند دانشگاهي كه من براي رشته خودم بررسي كردم معمولا جمع وربال و Q را ذكر كردند خيلي ها هم مينيممي براي GRE نگفتند. اگه كسي دليل Q800 را بدون در نظر گرفتن نمره وربال حداقل بالاي 350 ميدونه لطف كنه بگه.
    مطلب ديگه اينكه نبايد در اين امتحان توقع خيلي بالايي داشته باشيد اينطور اعصاب آدم داغون ميشه معمولا ما بجه درسخونا چون اكثر امتحانامون را نمره خوب گرفته ايم انتظار شكست نداريم ولي بايد اين را قبول كنيم كه GRE امتحان سختيه . خود آمريكاي ها هم معمولا وربالشان در حد 450 تا 550 است.
    مسئله اینه که خود آمریکایی ها نمره های وربال بالایی می آرن و حتی چینی ها و هندی ها. نمره های Q و AW خوبی هم می گیرند. من راستش خیلی نگران نمره GRE بودم و 3 بار هم امتحان دادم ولی واقعا با نمره هایی مثل 800و700و 6 نمی شه رقابت کرد. تعداد هندی ها و چینی ها هم زیاده. من خودم درک نکردم اهمیت GRE چقدره اما اگر واقعا تاثیرش زیاد باشه فاتحه ما ها خوندست.

Junior Member

قضيه 800 شدن Quant از اونج مهمه كه با وربال جمع مي شه و مجموعش مهمه. وقتي وربال 30 يا 40 نمره از دست بدي بايد اين 30 يا 40 نمره رو تو وربال جبران كرد كه 40 نمره تو وربال نمره رو بيشتر شدن خيلي خيلي سخت تره تا تو quant.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    من تربیت معلم امتحان داشتم و روی صندلی های راحت کتابخونه نشسته بودم و بدلیل اینکه صندلی من رو بسمت بقیه بود و کلاً رفت و آمد مراقب ها رو زیر نظر داشتم خیلی از وقت وربال اول رو Q زدم و اولی رو 800 میشم با اینکه یه مقدار کمی از وربال دوم رو برای Q دوم گذاشتم ولی باز دو سه تای آخر رو شانسی زدم چون اصلاً وقت نکردم صورت سؤال ها رو بخونم.
    قسمت وربال رو هم همه ی 60 تا سوال رو شانسی زدم
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    من تربیت معلم امتحان داشتم و روی صندلی های راحت کتابخونه نشسته بودم و بدلیل اینکه صندلی من رو بسمت بقیه بود و کلاً رفت و آمد مراقب ها رو زیر نظر داشتم خیلی از وقت وربال اول رو Q زدم و اولی رو 800 میشم با اینکه یه مقدار کمی از وربال دوم رو برای Q دوم گذاشتم ولی باز دو سه تای آخر رو شانسی زدم چون اصلاً وقت نکردم صورت سؤال ها رو بخونم.
    پینک عزیز منم اونجا بودم . آره. واقعا جای ایده آلی بود. ;D کلا من که از جایی که بودم راضی بودم. واقعا این GRE به من چسبید. منم به Q=800 امید دارم اما خوب تا خدا چی بخواد....

من اصفهان امتحان دادم و مرتب بالاي سر آدم راه مي رفتن واسه همين نمي شد section ها را تغيير داد.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

I have one question , Is it possible to report this exam matks and say that another exam of GRE is one the way ?
    I am not fully dissatisfied but I think I couldnt delkiver all my knowldge because of exam conditions.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

سلام
    من یه سری لغت که از این امتحان (4 آبان 87) یادم مونده بود، نوشتم و پیوست کردم، فکر کنم اگه بچه های دیگه که این امتحان داشتند هم لغاتی که یادشون مونده به این فایل اضافه کنن، برای امتحانهای بعد به درد بخوره، حداقل می شه فهمید که لغات در امتحانهای جدید در چه مایه ها و بیشتر منطبق با چه کتابی هستند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود

خدا شانس بده، من که وسط verbal یک دقیقه اومدم سر ریاضی . مراقب خودمون کاری نداشت اما یک مراقب دیگه اومد از اونجا رد شه بهم گیر داد منم چون حوصله درد سر نداشتم رفتم سر verbal .

شماهم انگار verbal رو خیلی شانسی زدی چون سوالها 76 تا بود نه 60 تا ;D
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14