نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: عدم امکان تقاضای فرجام خواهی یا شکایت برای کاربران منع شده

پیش فرض عدم امکان تقاضای فرجام خواهی یا شکایت برای کاربران منع شده

از اونجایی که یکی از دوستان از من خواستن برای ادمین محترم سایت پیغام خصوصی بفرستم در اعتراض به منع دائم کاربریشون، و همچنین مشاهده تعدادی مورد مشابه دیگه، به این نتیجه رسیدم که قبل از اینکار این موضوع رو به طور کلی اینجا مطرح کنم.
    مشکل:

دوستان محترم مدیریت با توجه به اینکه در همه جای دنیا امکان فرجام خواهی برای کسی که محکوم شده قدر نظر گرفته میشه، شاید بد نباشه که دوستان این رویه رو اینجا هم در پیش بگیرن. دوستانی که منع کاربری شدن، از جمله مهمترین شکل اون منع کاربری دائم، حتی در صورت به حق بودن حکمشون فکر می کنم درسته که حداقل اجازه فرجام خواهی داشته باشن. (یا شکایت متقابل از کاربری دیگه که برای مثال شکایتش باعث منع کاربری فرد شده)
    مثال:
    برای مثال کاربری رو در نظر بگیرید که بابت پیغام خصوصیشون منع دائم کاربری شدن ولی معتقدن که در یکی از پیغامهای خصوصی به ایشون هم توهین شده ولی ایشون به دلیل منع دائم کاربری حتی فرصت شکایت پیدا نکردن. یا کاربر دیگه ایی که معترض هستن به حکم منع دائم یا غیر دائم کاربریشون. (این دو مورد فقط من باب مثال بود)
    پیشنهاد:
    اگر دوستان بتونن راهکاری رو به شکلی به وجود بیارن که دوستان معترضی که منع دائم یا غیر دائم شدن، کماکان امکان ارسال پیغام برای شکایت متقابل یا فرجام خواهی در مورد حکمشون به مدیران رو داشته باشند به نظرم این کار به عدالت نزدیکتر خواهد بود! (مثلاً به نوعی پیغام خصوصی به مدیران در حساب کاربران منع شده کماکان فعال باقی بمونه یا ایمیلی برای اینکار در نظر گرفته بشه یا...)

پی نوشت: من آخرش نفهمیدم این پست رو باید تو بخش انتقادات میزاشتم یا بخش پیشنهادات! بخش پیشنقادات ندارید دوستان؟!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عدم امکان تقاضای فرجام خواهی یا شکایت برای کاربران منع شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    از اونجایی که یکی از دوستان از من خواستن برای ادمین محترم سایت پیغام خصوصی بفرستم در اعتراض به منع دائم کاربریشون، و همچنین مشاهده تعدادی مورد مشابه دیگه، به این نتیجه رسیدم که قبل از اینکار این موضوع رو به طور کلی اینجا مطرح کنم.
    مشکل:

دوستان محترم مدیریت با توجه به اینکه در همه جای دنیا امکان فرجام خواهی برای کسی که محکوم شده قدر نظر گرفته میشه، شاید بد نباشه که دوستان این رویه رو اینجا هم در پیش بگیرن. دوستانی که منع کاربری شدن، از جمله مهمترین شکل اون منع کاربری دائم، حتی در صورت به حق بودن حکمشون فکر می کنم درسته که حداقل اجازه فرجام خواهی داشته باشن. (یا شکایت متقابل از کاربری دیگه که برای مثال شکایتش باعث منع کاربری فرد شده)
    مثال:
    برای مثال کاربری رو در نظر بگیرید که بابت پیغام خصوصیشون منع دائم کاربری شدن ولی معتقدن که در یکی از پیغامهای خصوصی به ایشون هم توهین شده ولی ایشون به دلیل منع دائم کاربری حتی فرصت شکایت پیدا نکردن. یا کاربر دیگه ایی که معترض هستن به حکم منع دائم یا غیر دائم کاربریشون. (این دو مورد فقط من باب مثال بود)
    پیشنهاد:
    اگر دوستان بتونن راهکاری رو به شکلی به وجود بیارن که دوستان معترضی که منع دائم یا غیر دائم شدن، کماکان امکان ارسال پیغام برای شکایت متقابل یا فرجام خواهی در مورد حکمشون به مدیران رو داشته باشند به نظرم این کار به عدالت نزدیکتر خواهد بود! (مثلاً به نوعی پیغام خصوصی به مدیران در حساب کاربران منع شده کماکان فعال باقی بمونه یا ایمیلی برای اینکار در نظر گرفته بشه یا...)

پی نوشت: من آخرش نفهمیدم این پست رو باید تو بخش انتقادات میزاشتم یا بخش پیشنهادات! بخش پیشنقادات ندارید دوستان؟!
    با سلام و ممنون از مطرح كردن موضوع، پست شما به اينجا انتقال داده شد، چون مكان قبلي مربوط به اعتراض به نحوه مديريت است.

در حال حاضر در نرم افزار فروم اين امكانات وجود داره: كاربري كه منع موقت شده، ميتونه بعد از پايان دوره محروميت وارد فروم بشه و چنانچه اعتراضي داره بيان كنه، نكته بعدي اينكه همه كاربران، حتي اونهايي كه منع دايم شدند هم ميتونند گزارش پست خلاف كنند، بنابراين اگر كاربري كه banned شده، پست خلافي در پيام خصوصي داشته باشه، يا كاربر توقيف شده، متني رو ميخواد به مديران انتقال بده كه ممكنه اشتباهي در اين خصوص صورت گرفته باشه، ميتونه پستي رو گزارش كنه. در مورد منع دايم، اصولا رويه كاري به اين صورت هست كه منع دايم به ندرت و تنها در موارد خاص انجام ميشه، يكي از اون موارد داشتن چند حساب كاربري در فروم به طور همزمان هست، مورد ديگر جايي است كه كاربر اصرار بر تبليغات در فروم به صورت پياپي علي رغم تذكرات و اخطارهاي قبلي داشته باشه يا مورد ديگه كاربراني هستند كه به كرات اصرار بر استفاده از الفاظ ركيك (فروم-پيام خصوصي- متن امتياز) دارند كه درنهايت ميتونه منجر به منع دايم كاربر بشه.

با توجه به اين توضيح، چنانچه كاربر يا كاربراني مد نظر شما هستند كه حس ميكنند به ناحق منع شدند، لطفا در پيام خصوصي بهم اطلاع بدين تا با حفظ شان كاربر، موضوع مورد بررسي دقيقتر قرار بگيره.

ممنون
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)