نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فهرست اسامی و رتبه بندی دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض فهرست اسامی و رتبه بندی دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

كسي سايتي رو ميشناسه كه دانشگاه هاي استراليا رو بر اساس موضوع رشته و مقطع تحصيلي طبقه بندي كرده باشه... مثلا بگه كدام يك از دانشگاه ها دكتراي عمران دارد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ :لیست اسامی دانشگاههای استرالیا

Hi

I hope this website might be helpful for you. You can search all universities and institutions in Australia for a specific program or cours you are interested in
    http://studyinaustralia.gov.au/Sia/e...rch/searchform

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لیست اسامی دانشگاههای استرالیا

Banned

پیش فرض Management Universities

دوستان ميتونن لطف کنن چند تا دانشگاه تو استرالیا رو بگن که رشته های زير رو داشته باشن اگه لينک هم بدين ممنون ميشم

Bachelor of international business management

industrial management

من برای ليسانس ميخوام
    مرسی از کمکتون

پیش فرض پاسخ : Management Universities

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan

دوستان ميتونن لطف کنن چند تا دانشگاه تو استرالیا رو بگن که رشته های زير رو داشته باشن اگه لينک هم بدين ممنون ميشم

Bachelor of international business management

industrial management

من برای ليسانس ميخوام
    مرسی از کمکتون
    سلام
    شما مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد:

http://studyinaustralia.gov.au/Sia/e...searchform.htm

و يا بهتر از آن اينكه در سايت دانشگاه مورد نظر بگرديد:

كه در اين سايت مي توانيد بر اساس شهر دانشگاهها را پيدا كنيد:

http://www.australian-universities.c...-in-australia/

Junior Member

سلام
    بچه ها کسی هست که رشته های راه و ترافیک ( ترابری . حمل و نقل . .. ) در مقطع ارشد رو توی دانشگاههای استرالیا جدا کرده باشه ؟؟؟ (( course work or research work ))

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

بهترین کار اینه که برید تو سایت CRICOS . تمام اطلاعات کورس، دانشگاه، ایالت، طول دوره رو میتونید پیدا کنید.

http://cricos.deewr.gov.au/?Redirect=Y
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

سلام دوستان عزیز
    بسیار ممنون از خدماتتون در این سایت
    من اولین باری هست که در این سایت دارم سوال می پرسم و امیدوارم سوالم رو در مکان صحیحی مطرح کرده باشم

من در انتخاب بین دانشگاه های سیدنی و کویینزلند موندم و اطلاعات زیادی ندارم و لطفا من رو راهنمایی کنید. راستش من برای رشته ی مکانیک در مقطع دکتری در هردو دانشگاه اقدام کردم اما نمیدونم کدوم برای تحصیلم مناسب تر هست. اما شرایطی رو که برام مهم هست رو در زیر می نویسم :

1-با توجه به اینکه رنکینک های مختلفی با نتایج متفاوتی وجود داره به نظر شما کدوم یکی از این دو دانشگاه برای رشته ی مهندسی مکانیک معتبر تر و بهتر هست؟
    2-محیط دانشگاهی دانشگاه سیدنی بهتر هست یا کویینزلند؟ در واقع کدوم محیط دوستانه تر و بهتر هست و جو بهتری داره (از لحاظ همدانشگاهی ها و اساتید و محیطی که در اون زندگی می کنیم)؟
    3-امکانات ورزشی و تفریحی کدوم یک از این دو دانشگاه و همچنین این دو شهر بهتره و در دسترس تره؟
    4-با توجه به اینکه من خودم اهل بیرون رفتن و گشت و گذار هستم و معمولا عصر ها بدم نمیاد که بیرون در خیابان و یا مرکز خرید, پارک, کنار ساحل یا بندر و ... قدم بزنم, برام مهم هست که محیط اطراف دانشگاهم محیطی باشه که رغبت کنم بعد از درس و کار روزانه برم بیرون و حال و هوایی عوض کنم. خلاصه می خوام به یک دانشگاه با محیط دلگیر کننده و آدم های سرد وارد نشم. می خوام محیطی شاد باشه که هم درس و هم تفریح رو در کنار هم داشته باشم. بنابراین به نظر شما دانشکاه سیدنی از این نظر بهتر هست یا کویینزلند؟
    5-هزینه ی زندگی قطعا در سیدنی بالا تر از کویینزلند هست. اما کسی میدونه تفاوت هزینه زندگی در این دو دانشگاه چقدر هست و تخمین بزنه تا من حساب کنم ببینم با بورسی که دریافت می کنم کدوم دانشگاه به نفع من هست که برم؟
    6-کسی میتونه برای پیدا کردن کار مقایسه ای بین این دو دانشگاه و یا شهر سیدنی و بریزبین بکنه؟ از لحاظ: 1- از لحاظ کار توی دانشگاه و آینده ی شغلی 2-از لحاظ کار در هنگام دانشجویی مثلا کار های پایین و غیر مرتبط با رشته ی تحصیلی و یا بیزنس
    7-امکانات آموزشی و محیط آکادمیک و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی کدوم یک از این دو دانشگاه بهتره؟
    8-لطفا آب و هوای شهر سیدنی و بریزبین رو با هم مقایسه کنید و بگین که آب و هوای این دو شهر چطوره و کدوم بهتره.

9-کلا با توجه به روحیات و شرایطی که من در بالا از خودم بیام کردم, برای اینکه دانشگاهی رو انتخاب کنم که هم محیط دانشگاه و شهرش خوب باشه و هم از لحاط آکادمیک خوب و آینده دار باشه, شما بین دانشگاه سیدنی و کویینزلند کدوم رو به من پیشنهاد می کنین؟

با تشکر از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)