صفحه 15 از 22 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

پیش فرض پاسخ : سوال فوري

من الان تماس گرفتم با سفارت و در كمال تعجب گفتن هيچ مدركي به جز آخرين مدرك تحصيلي تائيد سفارت نميخواد كه!

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    اينطور كه من متوجه شدم ترجمه هايي كه نياز به تائيد سفارت دارند ترجمه مداركي مثل شناسنامه و تعهد محضري و... است به اضافه آخرين مدرك تحصيلي بدون ريزنمرات و مدارك تحصيلي ديگه با اينكه ترجمه ميشن ولي تائيد سفارت نميخوان. درسته؟

Junior Member april84 آواتار ها

دوستان اگرفقط یک مدرک باشه , همون روز تحویل داده میشه ؟ من میخوام همون روز که وقت گرفتم برای تحویل مدارک , مدرکم رو تایید کنم.

من الان تماس گرفتم با سفارت و در كمال تعجب گفتن هيچ مدركي به جز آخرين مدرك تحصيلي تائيد سفارت نميخواد كه!
    به شرطی که مترجم مورد تایید سفارت ترجمه کرده باشه نیاز به تایید نداره(غیر ازآخرین مدرک )

Junior Member

سلام دوست عزیز
    در صورتی که آقای کاشیگر یا آقای میردامادی مدارکتون رو ترجمه کرده باشن،فقط باید آخرین مدرک تحصیلیتون رو (لیسانس یا فوق لیسانس یا ...) ببرید واسه تایید (بدون ریز نمرات).همون جا هم تایید میکنه و بهتون میده.
    ولی آگه مترجماتون اینا نیستن،همرو باید تایید کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fer25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در صورتی که آقای کاشیگر یا آقای میردامادی مدارکتون رو ترجمه کرده باشن،فقط باید آخرین مدرک تحصیلیتون رو (لیسانس یا فوق لیسانس یا ...) ببرید واسه تایید (بدون ریز نمرات).همون جا هم تایید میکنه و بهتون میده.
    ولی آگه مترجماتون اینا نیستن،همرو باید تایید کنید.
    لازم نیست همه رو تایید کتید امسال فقط آخرین مدرک تحصیلی. اگر آقای کاشیگر ترجمه نکرده باشن باید حتما ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشه(ترجمه آقای کاشیگر تایید دادگستری نمیخواد و اصولا بدین ایشون ترجمه کنه براتون ارزون تر در میاد الیته به نظر من چون خرج رفت و آمد تا این دو ارگان زیادتر درمیاد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

به هر حال اگه همه مدارکو آقای کاشیگر ترجمه کنه،خیلی بهتره براتون و در این صورت فقط آخرین مدرک نحصیلی ترجمه شده توسط سفارت تایید میشه.دیگه نیازی هم به تایید ریز نمرات نیست

Junior Member

سلام میتونید بفرمایید در گواهی که دانشگاه صادر میکنه و طبیعتا دانشنامه نیست باید معدل رو قید کنند یا صرف فارغ التحصیلی کافیست؟
    ممنون

Junior Member

دوستان خواستم بدونم ترجمه شناسنتمه هم باید به تایید سفارت برسه؟و دوم اینکه میشه من کپی شناسنامه رو بدم اقای کاشیگر که ترجمه کنه؟اخه شناسنامم گم شده و گفتن امثنی تا 2 ماه دیگه حاظر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام بچه ها
    من بلافاصله بعد از دفاع دکترام میخوام برم دنبال ویزا برای Post-Doc. با توجه به اینکه من از کارشناسی تا دکتری همشو دانشگاه دولتی خوندم و تا این مدارکو نخرم بهم ریز نمره نمیدن تکلیفم چیه؟
    سفارت گفته ترجمه آخرین مدرک تحصیلیرو میخواد (یعنی دکترای من). با توجه به اینکه خریدن این مدرک خیلی گرونه، گواهی موقتو ازم قبول میکنن؟ اصلا گواهی موقت قابل ترجمه کردن هست؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط linda2012 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من بلافاصله بعد از دفاع دکترام میخوام برم دنبال ویزا برای Post-Doc. با توجه به اینکه من از کارشناسی تا دکتری همشو دانشگاه دولتی خوندم و تا این مدارکو نخرم بهم ریز نمره نمیدن تکلیفم چیه؟
    سفارت گفته ترجمه آخرین مدرک تحصیلیرو میخواد (یعنی دکترای من). با توجه به اینکه خریدن این مدرک خیلی گرونه، گواهی موقتو ازم قبول میکنن؟ اصلا گواهی موقت قابل ترجمه کردن هست؟
    مرسی
    برای لیسانس که قبول میکنه سفارت ، حالا یه زنگ بزن به سفارت بپرس ضرر نداره

سلام اساتید گرامی‌
    من چون شهرستانم می‌خوام قبل از آمدن به تهران کل مدارکو آماده کنم که مشکلی‌ پیش نیاد
    ممنون میشم سوالاتمو جواب بدین
    کل ۱۶ صفحه‌رو خوندم ولی‌ باز یه سری سوال واسم پیش اومده
    ۱. ترجمهٔ انگلیسیه شناسنامه قابل قبوله یا حتما باید فرانسوی باشه؟ تو خود سایت سفارت الزام نکرده که حتما فرانسوی باشه... و اینکه بنا به تجربه‌ دوستان اطلاع ندران که ترجمهٔ کارت ملی بجای شناسنامه قبول می‌کنن یا نه؟
    ۲.تو سایت سفارت نوشته کارت پایان خدمتم بهتره باشه. من از طریقه وثیقه گذاشتن از نظام وظیفه نامه معافیت گرفتم همینو باید ترجمه کنم؟ و اگه آره ترجمه انگلیسی‌ یا فرانسویش فرق می‌کنه؟
    ۳.ریزه نمراتو دانشگاه ما به صورت انگلیسی‌ ولی‌ unofficial میده ... همین واسه سفارت قابل قبوله؟

ممنون میشم کمکم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)