صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام دوباره من دارم میرم هران برای تحویل مدارکم به سفارت برای تایید. بمدارکم رو کاشیگر ترجمه کرده. میشه بهم بگین هر مدرک رو چند میگیرن تا تایی کنن؟ آخه من با سفارت ماس گرفتم گفتن ۳۰- ۴۰ تومنه. چون دستی باید ببریم، میخام قیمت دقیقش رو داشته باشم.....

Junior Member

سلام

سفارت مدرکی دال بر معافیت سربازی میخواد و من چون وثیقه گذاشتم از نظام وظیفه نامه معافی تحصیلی گرفتم. این مدرک ترجمه رسمی نمیشه آیا اگه ترجمه غیررسمیشو ببرم سفارت از من قبول میکنه؟ اصلا امکان تایید همچین مدرکی توسط سفارت هستش؟

مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط fnima2000 نمایش پست ها
    سلام

سفارت مدرکی دال بر معافیت سربازی میخواد و من چون وثیقه گذاشتم از نظام وظیفه نامه معافی تحصیلی گرفتم. این مدرک ترجمه رسمی نمیشه آیا اگه ترجمه غیررسمیشو ببرم سفارت از من قبول میکنه؟ اصلا امکان تایید همچین مدرکی توسط سفارت هستش؟

مرسی.
    سلام، آره هر مدرکی که امکان ترجمه رسمیش وجود نداره میتونین بدین آقای کاشیگر یا آقای میردامادی (مترجمهای معتمد سفارت ) ترجمه کنن و بعدش بدیم برای تایید به سفارت. تلفناشون تو صفحات قبلی فروم هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام ،آیا برای گرفتن مدارک تایید شده(مدارک رو قبلا دادم و این هفته آمادست) هم بایدمجددا تو صف سفارت بایستیم یا برگه رسید رو نشون دادم همون موقع بهم میدن ،چون من از شهرستان می رم و می خوام برنامه ریزی کنم.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط eclectisim1184 نمایش پست ها
    سلام ،آیا برای گرفتن مدارک تایید شده(مدارک رو قبلا دادم و این هفته آمادست) هم بایدمجددا تو صف سفارت بایستیم یا برگه رسید رو نشون دادم همون موقع بهم میدن ،چون من از شهرستان می رم و می خوام برنامه ریزی کنم.ممنون
    آره مجددا باید تو صف بایستین

دوستان سوال داشتم. مدارک تایید شده رو باید همون روزی که می گن آمادست بریم بگیریم یا میشه مثلا یک هفته بعد رفت گرفت؟ و اینکه من یک شنبه ساعت هفت و نیم با ملک آرا وقت دارم میشه ساعت 7 برم بگم با ملک آرا وقت دارم که تو صف واینستم و برم داخل مدارکمو که دادم تایید بگیرم و برم پیش ملک آرا؟ و اینکه ملک آرا دفترش همون قسمتی هست که مدارکو میدیم تایید؟ چون من از مشهد میرم و اگه بخوام مدارکمو قبل از یکشنبه بگیرم برای باید از چهارشنبه برم تهران

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    دوستان سوال داشتم. مدارک تایید شده رو باید همون روزی که می گن آمادست بریم بگیریم یا میشه مثلا یک هفته بعد رفت گرفت؟ و اینکه من یک شنبه ساعت هفت و نیم با ملک آرا وقت دارم میشه ساعت 7 برم بگم با ملک آرا وقت دارم که تو صف واینستم و برم داخل مدارکمو که دادم تایید بگیرم و برم پیش ملک آرا؟ و اینکه ملک آرا دفترش همون قسمتی هست که مدارکو میدیم تایید؟ چون من از مشهد میرم و اگه بخوام مدارکمو قبل از یکشنبه بگیرم برای باید از چهارشنبه برم تهران
    بهترین کارو میکنین. در حقیقت بهترین کار برای اینکه وقت بچه ها گرفته نشه همینه که همون روزی که برای مصاحبه میرن، قبلش مدارکو بگیرن.
    نکته: در این حالت دیگه هیچ احتیاجی ندارید که برای تحویل مدارک تایید شده، توی اون صف طویل جلوی سفارت ساعت ها منتظر بمونین. خیلی راحت در وقت مقرر، از در vip وارد میشین و میگید که وقت دارید. اول میرید باجه تحویل مدارک و با ارائه رسید مدارک رو تحویل میگیرید و بعدش هم منتظر میشید تا نوبت تحویل مدارک به آقای ملک آرا برسه. ضمن اینکه ملک آرا دفتری نداره، اونجا بصورت باجه ای هستش، و یک باجه مخصوص تحویل مدارک تایید شده، یک باجه مخصوص تحویل مدارک شنگن، یک باجه (که آقای ملک آرا اونجاست) مربوط به ویزای بلند مدت، و ... هست. بعضی اوقات ملک آرا در یک قسمت دیگه ام میره که به طور کلی مشکلی نیست. میتونید همین کاری که گفتیدو انجام بدین.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

من موضوعم فرق می کرد من برای تایید مدارکم به تعطیلی خوردم و محبور شدم وقتمو کنسل کنم و دوباره وقت بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    بهترین کارو میکنین. در حقیقت بهترین کار برای اینکه وقت بچه ها گرفته نشه همینه که همون روزی که برای مصاحبه میرن، قبلش مدارکو بگیرن. نکته: در این حالت دیگه هیچ احتیاجی ندارید که برای تحویل مدارک تایید شده، توی اون صف طویل جلوی سفارت ساعت ها منتظر بمونین. خیلی راحت در وقت مقرر، از در vip وارد میشین و میگید که وقت دارید. اول میرید باجه تحویل مدارک و با ارائه رسید مدارک رو تحویل میگیرید و بعدش هم منتظر میشید تا نوبت تحویل مدارک به آقای ملک آرا برسه. ضمن اینکه ملک آرا دفتری نداره، اونجا بصورت باجه ای هستش، و یک باجه مخصوص تحویل مدارک تایید شده، یک باجه مخصوص تحویل مدارک شنگن، یک باجه (که آقای ملک آرا اونجاست) مربوط به ویزای بلند مدت، و ... هست. بعضی اوقات ملک آرا در یک قسمت دیگه ام میره که به طور کلی مشکلی نیست. میتونید همین کاری که گفتیدو انجام بدین.
    مرسی آرش جان ار پاسخت . اینکه به من گفتن 3 شنبه و من 1 شنبه آینده برم برای گرفتن مدارک تایید شدم مشکل به وجود نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    مرسی آرش جان ار پاسخت . اینکه به من گفتن 3 شنبه و من 1 شنبه آینده برم برای گرفتن مدارک تایید شدم مشکل به وجود نمیاد؟
    و اینکه برای گرفتن مدارک تایید شده لازم به گرفتن شماره نیست و با همون فیش به من تحویل میدن؟ اون کارمندی که مدارکو تحویل میده از 7 صبح هست؟ چون من 7.30 با ملک آرا وقت دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)