صفحه 16 از 22 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    سلام اساتید گرامی‌
    من چون شهرستانم می‌خوام قبل از آمدن به تهران کل مدارکو آماده کنم که مشکلی‌ پیش نیاد
    ممنون میشم سوالاتمو جواب بدین
    کل ۱۶ صفحه‌رو خوندم ولی‌ باز یه سری سوال واسم پیش اومده
    ۱. ترجمهٔ انگلیسیه شناسنامه قابل قبوله یا حتما باید فرانسوی باشه؟ تو خود سایت سفارت الزام نکرده که حتما فرانسوی باشه... و اینکه بنا به تجربه‌ دوستان اطلاع ندران که ترجمهٔ کارت ملی بجای شناسنامه قبول می‌کنن یا نه؟
    ۲.تو سایت سفارت نوشته کارت پایان خدمتم بهتره باشه. من از طریقه وثیقه گذاشتن از نظام وظیفه نامه معافیت گرفتم همینو باید ترجمه کنم؟ و اگه آره ترجمه انگلیسی‌ یا فرانسویش فرق می‌کنه؟
    ۳.ریزه نمراتو دانشگاه ما به صورت انگلیسی‌ ولی‌ unofficial میده ... همین واسه سفارت قابل قبوله؟

ممنون میشم کمکم کنین
    دوست عزیز درمورد ترجمه ها بهتر است زبان فرانسه باشد چرا که ممکن است با این جواب رو برو شوید" شما درخواست ویزا از سفارت فرانسه میکینید نه انگلستان"
    ترجمه شناسنامه مورد قبول است نه کارت ملی چراکه در ترحمه شناسنامخ وضعیت مجرد و متعهل بودن شما مشخص است.
    در مورد ریز نمرات اگر به صورت غیر رسمی است به هیچ عنوان قابل قبول از سایر مترجمین نیست فقط می توانید نزد مترمجمین امین سفارت که در سایت سفارت اشاره شده است ترجمه کنید.

در مورد کارت پایان خدمت ککمکی نمیتوانم کنم

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    سلام اساتید گرامی‌
    من چون شهرستانم می‌خوام قبل از آمدن به تهران کل مدارکو آماده کنم که مشکلی‌ پیش نیاد
    ممنون میشم سوالاتمو جواب بدین
    کل ۱۶ صفحه‌رو خوندم ولی‌ باز یه سری سوال واسم پیش اومده
    ۱. ترجمهٔ انگلیسیه شناسنامه قابل قبوله یا حتما باید فرانسوی باشه؟ تو خود سایت سفارت الزام نکرده که حتما فرانسوی باشه... و اینکه بنا به تجربه‌ دوستان اطلاع ندران که ترجمهٔ کارت ملی بجای شناسنامه قبول می‌کنن یا نه؟
    ۲.تو سایت سفارت نوشته کارت پایان خدمتم بهتره باشه. من از طریقه وثیقه گذاشتن از نظام وظیفه نامه معافیت گرفتم همینو باید ترجمه کنم؟ و اگه آره ترجمه انگلیسی‌ یا فرانسویش فرق می‌کنه؟
    ۳.ریزه نمراتو دانشگاه ما به صورت انگلیسی‌ ولی‌ unofficial میده ... همین واسه سفارت قابل قبوله؟

ممنون میشم کمکم کنین
    کارت معافیتتون رو ترجمه کنید اینها فقط میخوان بدونن شما برای خروج از کشور مشکلی نداشته باشی . همین
    مدارک رو حتما به فرانسه ترجمه کنید باید وقت و انرزی بگذارید و هزینه کنید وگرنه نتیجه ی مطلوب رو نمیگیرید.
    موفق باشید.

دوستان عزیز این لیست مترجمین رسمی ایرانه که با کلیک بر روی زبان مورد نظر میتونین اسامی دارالترجمه های تهران و شهرستانا رو ببینید.

http://iaot.ir/92/?page_id=36

من خودم با اکثرشون تماس گرفتم و اقتصادی ترین روش واسه ترجمه مدارک به فرانسوی همونه که بدین مترجمین امین سفارت واستون ترجمه کنن چون در این صورت نیاز نیست مهر دادگستری و وزارت علوم خارجه رو داشته باشه و خیلی مقرون به صرفه تر در میاد.

من مدارکو دادم کاشیگر ترجمه کرد فردای همون روز هم بهم تحویل داد.

واسه مدرک کارشناسی+ریز نمرات 8 ترم کارشناسی+شناسنامه+نامه معافیت سربازی جمعا 260 گرفت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام
    برای تایید مدارک توسط سفارت اسناد مالی ضامن (مثل تعهد محضری، شناسنامه ضامن، سند و اجاره نامه و ....) هم باید به تایید سفارت برسه؟ یعنی برای اینها هم باید هر مدرک 18 یورو پرداخت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeimahdi نمایش پست ها
    سلام
    برای تایید مدارک توسط سفارت اسناد مالی ضامن (مثل تعهد محضری، شناسنامه ضامن، سند و اجاره نامه و ....) هم باید به تایید سفارت برسه؟ یعنی برای اینها هم باید هر مدرک 18 یورو پرداخت بشه؟
    خیر. فقط کپی آخرین مدرک تحصیلی..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    خیر. فقط کپی آخرین مدرک تحصیلی..
    ببخشید من درست متوجه نشدم.یعنی میفرمایید از بین این همه مدرک من فقط لیسانسم رو بدم سفارت تایید کنه؟
    پس تکلیف ریز نمرات، دیپلم، شناسنامه ، کارت پایان خدمت، تعهد محضری و هزارتا مدرک دیگه!!!!! چی میشه؟ مطمین هستید نیاز به تایید نداره؟

ببخشید من درست متوجه نشدم.یعنی میفرمایید از بین این همه مدرک من فقط لیسانسم رو بدم سفارت تایید کنه؟
    پس تکلیف ریز نمرات، دیپلم، شناسنامه ، کارت پایان خدمت، تعهد محضری و هزارتا مدرک دیگه!!!!! چی میشه؟ مطمین هستید نیاز به تایید نداره؟
    فقط اخرین مدرک تحصیلی نیاز به تاییدیه سفارت داره.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

دوستان کسی میدونه من دقیقا برا تایید مدارک کجا باید برم و چقدر کارم طول میکشه؟ من از شهرستان باید بیام تهران

Junior Member

دوستان کسی میدونه من دقیقا برا تایید مدارک کجا باید برم و چقدر کارم طول میکشه؟ من از شهرستان باید بیام تهران
    سلام
    میتونید برید توی سایت سفارت اونجا مترجمین امی سفارت رو نوشته من خودم مدارکمو به اقای کاشیگر بود فکر کنم دادم سریع هم تحویل میدن فوقش ۱ تا ۲ روز فقط اخرین مدرک رو باید علاوه بر ترجمه امین سفارت بایدبا پرداخت ۱۸ یورو ببری خود سفارت مهر تایید بخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط negneg69 نمایش پست ها
    سلام
    میتونید برید توی سایت سفارت اونجا مترجمین امی سفارت رو نوشته من خودم مدارکمو به اقای کاشیگر بود فکر کنم دادم سریع هم تحویل میدن فوقش ۱ تا ۲ روز فقط اخرین مدرک رو باید علاوه بر ترجمه امین سفارت بایدبا پرداخت ۱۸ یورو ببری خود سفارت مهر تایید بخوره
    merci از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)