صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    البته بچه ها من یه چیزی بگم پارسال جز کاشیگر مترجم های دیگرم قبول میکردن. تحقیق کنید اگه امسال هم قبول کنن لازم نیست حتما برید پیش کاشیگر.قیمتاش خیلی بالاست

اگه مترجم های دیگه انجام بدند باید ببرید تایید دادگستری و مهر وزارت امور خارجه رو هم بزنید ولی ترجمه های کاشیگر این ها رو نمی خواد. کلا قیمتش همون در میاد.

برای تایید کنسولی هر ترجمه هم سفارت 29،500 تومن میگیره! تا اونجا که می تونین مدارکتون رو انگلیسی تهیه کنید که ترجمه نخواد.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    اگه مترجم های دیگه انجام بدند باید ببرید تایید دادگستری و مهر وزارت امور خارجه رو هم بزنید ولی ترجمه های کاشیگر این ها رو نمی خواد. کلا قیمتش همون در میاد.

برای تایید کنسولی هر ترجمه هم سفارت 29،500 تومن میگیره! تا اونجا که می تونین مدارکتون رو انگلیسی تهیه کنید که ترجمه نخواد.
    تفاوت قیمت پارسال خیلی بیشتر از اینا بود. مثلا هر ترم رو 12000 میگرفت در صورتی که مترجمای دیگه 7000 میگرفتن. هر مدرک رو 25000 میگرفت بقیه 15000 .تایید کنسولی و دادگستری مگه چقدر میشه ؟شما واسه کل ریز نمرات و دانشنامه 15000 میدی در صورتی که اینجوری حداقل 50000 تومن اضافه دادی. و این رو هم در نظر بگیرید که اگه به امید خدا جواب ویزاتون مثبت شد. برای دانشگاه نیاز به ترجمه ی دوباره دارید. بله آقای کاشیگر 3 نسخه به شما میدن اما اون 2 نسخه ی دیگه رو دانشگاه قبول نمیکنه. چون تایید دادگستری و امورخارجه رو نداره. ولی مترجم های دیگه نصفه قیمت حساب میکنن. در کل ترجمه ی آقای کاشیگر فقط به درد مدارکی میخوره که نمیشه تایید دادگستری واسش گرفت مثل اجاره خونه ی مستاجرتون اگه داشته باشید یا زمانی که وقت ندارید واسه تایید دادگستری و ...موارده این چنینی. این صرفا یه پیشنهاد بود که ما هم تجربه کردیم.دیگه خود دانید
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Member
    رشته و دانشگاه

و در مورد مدارکه انگلیسی فکر نمیکنم جز پرینت حساب و گواهی تمکن مالی مدرک دیگه ای رو بتونید انگلیسی بگیرید.این دوتا اوکیه ولی بقیه حتما و حتما باید ترجمه ی فرانسه باشه
    اصلا ترجمه ی انگلیسی نگیرید که دوباره کاری میشه.اینو جدی بگیرید آقای ملک آرا خیلی روش حساسه.
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

و در مورد مدارکه انگلیسی فکر نمیکنم جز پرینت حساب و گواهی تمکن مالی مدرک دیگه ای رو بتونید انگلیسی بگیرید.این دوتا اوکیه ولی بقیه حتما و حتما باید ترجمه ی فرانسه باشه
    اصلا ترجمه ی انگلیسی نگیرید که دوباره کاری میشه.اینو جدی بگیرید آقای ملک آرا خیلی روش حساسه.

من مثلا نامه های شرکت رو همه رو انگلیسی گرفتم. پرداختی های شرکت و گواهی اشتغال و اینها.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط avand نمایش پست ها
    من مثلا نامه های شرکت رو همه رو انگلیسی گرفتم. پرداختی های شرکت و گواهی اشتغال و اینها.
    آره این مدارکم انگلیسی میشه .کلا مدارکه دست نویس انگلیسی میشه.امیدوارم همتون امسال تیر ویزاتو پاستون باشه بچه ها

Junior Member

سلام دوستان

کسی تا به حال ترجمه مدارک رو به آقای میردامادی سپرده؟ ظاهرا ایشون هم از مترجمان معتمد سفارت هستند که مدارک لازم نیس به تائید دادگستری و ... برسه. کسی از سرعت عمل و قیمت ها و کلا قابل اعتماد بودن ایشون اطلاعی داره؟ من آخه خودم نرفتم، صرفا اطلاعاتو به صورت تلفنی گرفتم.

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تا به حال ترجمه مدارک رو به آقای میردامادی سپرده؟ ظاهرا ایشون هم از مترجمان معتمد سفارت هستند که مدارک لازم نیس به تائید دادگستری و ... برسه. کسی از سرعت عمل و قیمت ها و کلا قابل اعتماد بودن ایشون اطلاعی داره؟ من آخه خودم نرفتم، صرفا اطلاعاتو به صورت تلفنی گرفتم.

ممنونم

سلام. من اینو می دونم که ایشون انقدر گرون می گیرن که شما اگه بدین به دار الترجمه و به تایید دادگستری هم برسه باز هم از نصف مبلغی که ایشون میگیرن کمتر براتون در میاد. فقط شاید 2 روز زودتر کار رو تحویل بدن.

Junior Member

تفاوت قیمت پارسال خیلی بیشتر از اینا بود. مثلا هر ترم رو 12000 میگرفت در صورتی که مترجمای دیگه 7000 میگرفتن. هر مدرک رو 25000 میگرفت بقیه 15000 .تایید کنسولی و دادگستری مگه چقدر میشه ؟شما واسه کل ریز نمرات و دانشنامه 15000 میدی در صورتی که اینجوری حداقل 50000 تومن اضافه دادی. و این رو هم در نظر بگیرید که اگه به امید خدا جواب ویزاتون مثبت شد. برای دانشگاه نیاز به ترجمه ی دوباره دارید. بله آقای کاشیگر 3 نسخه به شما میدن اما اون 2 نسخه ی دیگه رو دانشگاه قبول نمیکنه. چون تایید دادگستری و امورخارجه رو نداره. ولی مترجم های دیگه نصفه قیمت حساب میکنن. در کل ترجمه ی آقای کاشیگر فقط به درد مدارکی میخوره که نمیشه تایید دادگستری واسش گرفت مثل اجاره خونه ی مستاجرتون اگه داشته باشید یا زمانی که وقت ندارید واسه تایید دادگستری و ...موارده این چنینی. این صرفا یه پیشنهاد بود که ما هم تجربه کردیم.دیگه خود دانید
    داشگاه تمام نسخه ها رو می پذیره. حتی گاهی اصل رو هم نمیخواد

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs نمایش پست ها
    داشگاه تمام نسخه ها رو می پذیره. حتی گاهی اصل رو هم نمیخواد
    دانشگاه با دانشگاه فرق داره. استاده من کلی تاکید کرده بود رو این قضیه

دوستان در مورد مدارک تحصیلی من دیپلم . فوق دیپلم. و لیسانسم رو به همراه ریز نمراتشون میتونم بگم دارالترجمه همه رو با هم پانچ کنه که وقت زدن مهر کنسول واسه هر مدرک هزینه جدا ندم یا باید هر مدرک به همراه ریز نمراتش جدا پانچ بشه؟ و اینکه بخش فرهنگی کپی از ترجمه فرانسش هم 2 تا میخواد یا فقط کپی از اصل مدارکو 2 تا میخواد؟ متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)