صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    دوستان در مورد مدارک تحصیلی من دیپلم . فوق دیپلم. و لیسانسم رو به همراه ریز نمراتشون میتونم بگم دارالترجمه همه رو با هم پانچ کنه که وقت زدن مهر کنسول واسه هر مدرک هزینه جدا ندم یا باید هر مدرک به همراه ریز نمراتش جدا پانچ بشه؟ و اینکه بخش فرهنگی کپی از ترجمه فرانسش هم 2 تا میخواد یا فقط کپی از اصل مدارکو 2 تا میخواد؟ متشکرم
    اصلا دار الترجمه خودش هر مدرکی رو جداگانه پانچ می کنه به نسخه فارسی اش ، حتی اگه خودتون هم بخواین این کارو نمی کنه که همه رو به هم پانچ کنه. بخش فرهنگی هم کپی ترجمه مدارک رو می خواد به همراه اصلی هاش .

بچه ها این نامه مرخصی و گواهی اشتغالو میشه به فرانسه بنویسیم و بدیم شرکت مهر کنه یا باید حتما ترجمه رسمی باشه و مهر دادگستریو وزارت خارجه و سفارت بخوره؟؟

اما من دفعه قبل که مدارکم رو دادم دارالترجمه همه رو به هم پانچ کرد. و حتی از من پرسید با هم پانچ کنه یا جدا. منظورم پانچ به نسخه فارسی نبود منظورم پانچ کردن دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس به همراه ریز نمرات به همراه ترجمه های فارسی همه با هم در یک پانچ که یک مهر سفارت واسه تایید همش بخوره نه اینکه برای دیپلم وریز نمراتش یک پانچ و یک مهر سفارت و تا لیسانس به همین منوال

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

اما من دفعه قبل که مدارکم رو دادم دارالترجمه همه رو به هم پانچ کرد. و حتی از من پرسید با هم پانچ کنه یا جدا. منظورم پانچ به نسخه فارسی نبود منظورم پانچ کردن دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس به همراه ریز نمرات به همراه ترجمه های فارسی همه با هم در یک پانچ که یک مهر سفارت واسه تایید همش بخوره نه اینکه برای دیپلم وریز نمراتش یک پانچ و یک مهر سفارت و تا لیسانس به همین منوال
    مطمئنید سفارت پول یک بار تایید رو میگیره؟ سفارت برای تایید هر مدرک هزینه میگیره ها.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

بچه ها این نامه مرخصی و گواهی اشتغالو میشه به فرانسه بنویسیم و بدیم شرکت مهر کنه یا باید حتما ترجمه رسمی باشه و مهر دادگستریو وزارت خارجه و سفارت بخوره؟؟
    میشه یه فرانسه بنویسید و بدید شرکت مهر کنه. مشکلی نیست.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

دوستان در مورد مدارک تحصیلی من دیپلم . فوق دیپلم. و لیسانسم رو به همراه ریز نمراتشون میتونم بگم دارالترجمه همه رو با هم پانچ کنه که وقت زدن مهر کنسول واسه هر مدرک هزینه جدا ندم یا باید هر مدرک به همراه ریز نمراتش جدا پانچ بشه؟ و اینکه بخش فرهنگی کپی از ترجمه فرانسش هم 2 تا میخواد یا فقط کپی از اصل مدارکو 2 تا میخواد؟ متشکرم
    نه دوست عزیز چنین امکانی وجود نداره وگرنه همه اینکارو میکردن که 200 300 تومن پول واسه تایید ندن. حتی برای من مدرکه کاردانی و کارشناسی رو باهم پانچ نکردن
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

راستی از امسال مدارکو با هم پانچ نمیکنن من پارسال واسه لوگزامبورگ اقدام کردم همه با هم پانچ شد اما امسال دارالترجمه اینکارو نمیکنه

از اونجایی که در وقت ملاقات سفارت باید ترجمه مدارک تحصیلی رو هم بهشون ارایه بدیم و از اونجایی که من دیگه نسخه ای از ترجمه هام ندارم (هر چی بود برای دانشگاه های مختلف پست کردم)، می خواستم بدونم وقتی که دانشگاه ها بهمون نامه پذ یرش یا رد می دن، آیا ترجمه هایی که براشون فرستادیم هم پس می فرستن یا برم دوباره یه نسخه دیگه از دارالترجمه بگیرم؟ (فکر کنم تا حالا شیش هفتایی ازشون گرفته باشم!!)

Junior Member

برای هر مقطع صرفا ترجمه مدرک سطح قبلی کفایت میکند مثلا برای مستر مدرک لیسانس برای phd فوق و مستر دیگه مدرک دیپلم لازم نیست لطفا اگر غیر از این است اعلام کنید.

ببخشید این دفتر فرهنگ که کپی از ترجمه ها و کپی از اصل میخواد. اونوقت این ترجمه ها پانچ شدن اونا قبول می کنن؟ از رو همون پانچ شده ها کپی بگیریم درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)