صفحه 6 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام. ببخشید تو مدارک مورد نیاز ویزا جدیدا باید کارت معافی یا پایان خدمت سربازی رو هم ترجمه کرد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط amitis65 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید تو مدارک مورد نیاز ویزا جدیدا باید کارت معافی یا پایان خدمت سربازی رو هم ترجمه کرد ؟

بله جزو مدارک درخواست شده است

سلام . دوستان برای بخش کنسول که نوشته 2 نسخه از مدارک باید از هر مدرکی 2 نسخه از دارالترجمه بگیریم و ببریم ؟ و اینکه من الان پاسپورتم 14 ماه اعتبار داره باید پاسپورت جدید بگیرم یا همین خوبه؟ چون یک جا نوشته 18 ماه اعتبار لازمه؟ و اینکه کسی می دونه این نامه مرخصی رو برای دوره 2 ساله یک ساله بگیریم و بگیم بعدا تمدید می کنیم یا 2 سال مرخصی بگیریم ؟ ممنون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    سلام . دوستان برای بخش کنسول که نوشته 2 نسخه از مدارک باید از هر مدرکی 2 نسخه از دارالترجمه بگیریم و ببریم ؟ و اینکه من الان پاسپورتم 14 ماه اعتبار داره باید پاسپورت جدید بگیرم یا همین خوبه؟ چون یک جا نوشته 18 ماه اعتبار لازمه؟ و اینکه کسی می دونه این نامه مرخصی رو برای دوره 2 ساله یک ساله بگیریم و بگیم بعدا تمدید می کنیم یا 2 سال مرخصی بگیریم ؟ ممنون دوستان
    آره باید از هر مدرکی که ترجمه می کنین دو نسخه بگیرین تو دو تا پوشه جدا گانه البته فقط یک نسخه اش برای تایید لازمه ببرین بدین سفارت. در مورد مدارک مالی مثل گردش حساب بانکی و بقیه مثل سند یه نسخه کافیه چون فقط می خواین ببرین کنسولگری ولی برای مدارک تحصیلی و شناسنامه و غیره دوتا بگیرین.معمولا نسخه دوم رو دارالترجمه ها تنها با 20 - 30 درصد مبلغ ترجمه نسخه اول بهتون میدن. که به نفعتونه 2 نسخه ای بگیرین چون ایشالا وقتی ویزاتون بیاد برای دانشگاه تون به یه نسخه اش احتیاج دارین. تا اونجا که من یادمه گفتن باید حداقل پاسپورتتون از زمان در خواست ویزا یک سال اعتبار داشته باشه . چون ایشالا ویزایی که میگیرین یه ساله است ولی اگر اعتبار پاسپورتتون از یک سال بیشتر مونده باشه بهتره . اگه می خواهید مطمئن بشین یه زنگ به آقای ملک آرا بزنین. هر هفته از 1 شنبه تا 4 شنبه ساعت 2 تا 3 کنسولگری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

شما فقط به یک نسخه دارالترجمه نیاز دارید... بخش فرهنگی فقط یک فتوکپی از مدارک تحصیلی شما رو نگه میداره... بخش کنسولی هم یک نسخه ترجمه شده و تایید شده را برای مدارکی که فارسی باشن ازتون میگره برای مدارکی که اصلش به انگلیسی باشه مثل ریز نمرات بخش کنسولی هم فقط یه فتوکپی از اونها را نیاز داره... برای نامه مرخصی هم همین یک سال رو میتونن ازتون قبول کنن ولی برای اطمینان بیشتر با خود خانم کشوری یا آقای ملک آرا دوباره چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    آره باید از هر مدرکی که ترجمه می کنین دو نسخه بگیرین تو دو تا پوشه جدا گانه البته فقط یک نسخه اش برای تایید لازمه ببرین بدین سفارت. در مورد مدارک مالی مثل گردش حساب بانکی و بقیه مثل سند یه نسخه کافیه چون فقط می خواین ببرین کنسولگری ولی برای مدارک تحصیلی و شناسنامه و غیره دوتا بگیرین.معمولا نسخه دوم رو دارالترجمه ها تنها با 20 - 30 درصد مبلغ ترجمه نسخه اول بهتون میدن. که به نفعتونه 2 نسخه ای بگیرین چون ایشالا وقتی ویزاتون بیاد برای دانشگاه تون به یه نسخه اش احتیاج دارین. تا اونجا که من یادمه گفتن باید حداقل پاسپورتتون از زمان در خواست ویزا یک سال اعتبار داشته باشه . چون ایشالا ویزایی که میگیرین یه ساله است ولی اگر اعتبار پاسپورتتون از یک سال بیشتر مونده باشه بهتره . اگه می خواهید مطمئن بشین یه زنگ به آقای ملک آرا بزنین. هر هفته از 1 شنبه تا 4 شنبه ساعت 2 تا 3 کنسولگری

سلام. قابل توجه دوستان من به ملک آرا زنگ زدم و گفت یک نسخه کافیه کلا. دوستان هزینه ترجمه نسخه دوم ندن.

Junior Member

سلام
    کسی میدونه که آیا سفارت مدارکی که به صورت ایمیل برای من فرستاده شده رو تائید می کنه یا نه؟ به عنوان مثال من نامه اسکالرشیپم اسکن و ایمیل شده هست. رو سربرگ دانشگاه هست، امضا هم داره. یا مثلن فرم مربوط به خوابگاه (DSE).
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

تایید که لازم ندارن این مدارک. سفارت هم اگه نسخه اسکن شده روی سربرگ باشه و امضا هم شده باشه... قبول میکنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه که آیا سفارت مدارکی که به صورت ایمیل برای من فرستاده شده رو تائید می کنه یا نه؟ به عنوان مثال من نامه اسکالرشیپم اسکن و ایمیل شده هست. رو سربرگ دانشگاه هست، امضا هم داره. یا مثلن فرم مربوط به خوابگاه (DSE).
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام دوستان. تو یکی دو پست بالاتر خوندم آقای کاشیگر بابت ترجمه ها حدود 600000 !!تومن پول میگیرن!!!! من می خوام برای مستر به انگلیسی اقدام کنم....... میشه بگین حدودا چقدر برام خرجش در می یاد؟؟؟؟؟ ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    سلام دوستان. تو یکی دو پست بالاتر خوندم آقای کاشیگر بابت ترجمه ها حدود 600000 !!تومن پول میگیرن!!!! من می خوام برای مستر به انگلیسی اقدام کنم....... میشه بگین حدودا چقدر برام خرجش در می یاد؟؟؟؟؟ ممنونم.
    بستگی به مدارکتون داره، من 4تا اجاره نامه و یک فیش حقوقی و دو سند ملکی داشتم. برای همین به نسبت زیاد شد. اما کلا فکر می کنم روی بیش از 400000 تومان حساب کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)