صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 215

موضوع: مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سربرگ گواهی اشتغال به کاری که من از شرکتی که توش کار میکردم، فارسیه اما متن خود گواهی به انلیسی نوشه شده. این مشکلی درست میکنه؟؟
    تازه پایین همون گواهی آدرس شرکت رو هم به فارسی نوشته. لطف کنین راهنماییم کنین. ممنون
    خیلی از شرکتها و همینطور اداره ها سربرگشون فارسیه . برای همین فک نکنم مشکلی داشته باشه . فقط یه کار میتونین بکنین. بگین نامه رو که انگلیسی مینویسن تو محل امضاش فردی که براتون نامه رو امضا می کنه سمت و اسم شرکت رو به صورت کامل تو محل امضاشون تایپ کنن که محکم کاری بشه.

تاریخ ترجمه هایی که به سفارت میدیم باید مربوط به چه زمانی باشه؟ سه ماه از تاریخ یعنی چه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnamm1982 نمایش پست ها
    تاریخ ترجمه هایی که به سفارت میدیم باید مربوط به چه زمانی باشه؟ سه ماه از تاریخ یعنی چه؟
    یعنی از سه ماه قبل تر ترجمه نکرده باشین. که البته هرچی به زمان مصاحبه و تشکیل پرونده تون نزدیک تر باشه و به عبارت دیگه هرچی ترجمه تون تازه تر باشه بهتره. توی هر ترجمه که نگاه کنین دور و بر امضا و مهر ، آخر قسمتای تایپی دارالترجمه یه تاریخ ترجمه می بینین.
    ویرایش توسط newid : July 6th, 2012 در ساعت 03:02 PM

حالا چیکار کنم؟ برم عوضش کنم؟

حالا چیکار کنم؟ برم عوضش کنم؟
    مگه ترجمه هات مال چه تاریخیه

فوریه امسال

فوریه امسال
    اگه بتونی این مورد رو از خانم کشوری بپرسی خیلی خوبه. اگه الان یا تو ماه آینده بخواهی تشکیل پرونده بدی ترجمه هات یه مقدار قدیمیه ولی ممکن قبول کنن ازت . فک می کنم اگه بخواهی میتونی با پرداخت حدودا 30 درصد پول ترجمه هات پرینت مجدد بگیری ولی بستگی به خودت داره . اگه ازشون بپرسی بهتره. شاید قبول کنن بیخودی هزینه نکنی

دوستان ترتیب چیدن مدارک جهت کنسولی باید اصل همه مدارکو در یک پوشه و کپی کلیه مدارکو و ترجمه هاش در یک پوشه باشه یا اینکه هرمدرکیو که ترجمشو میذاریم پشتش اصلشو بذاریم. ؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها
    دوستان ترتیب چیدن مدارک جهت کنسولی باید اصل همه مدارکو در یک پوشه و کپی کلیه مدارکو و ترجمه هاش در یک پوشه باشه یا اینکه هرمدرکیو که ترجمشو میذاریم پشتش اصلشو بذاریم. ؟
    زیاد فرقی نداره. بهتره کپی ها جدا و اصل مدارک هم جدا باشه و ترتیبشونم مثل هم باشه. هرچند ملک آرا اگه بخواد گیر بده گیر میده یادمه یک نفر جلوتر از من رفت مدارکشو داد، گیر داد گفت مرتب نیست برو درست کن. ولی من که نفر بعدی بودم و خیلیم به نظر عصبانی میرسید، مدارکمو گرفت و خودش مرتب کرد ولی بهتره کپی ها جدا و به ترتیب گفته شده باشه، و اصل مدارک هم به همون ترتیب در پوشه دیگه (بدون کاور) باشه.
    ویرایش توسط arash-iran : July 6th, 2012 در ساعت 09:08 PM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

ببینید شما اصل ها فقط همراهتون باشه اونا رو که نباید تحویل بدین... فقط اصل ترجمه ها و کپی مدارکی که اصلشون به انگلیسی هستند رو مرتب به همون ترتیبی که کشوری بهتون میگه قرار بدید و توی کاور یا پوشه هم قرار ندید

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh_001 نمایش پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)