صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: زندگی در رم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA MMU

پیش فرض پاسخ : زندگی در رم

سامان جان منم واسه فلوشیپ اقدام کردم واسه اقتصاد 11سپتامبر قراره جواب بدن یه سری سوال داشتم میتونی کمکم کنی؟

سلام دوستانی که میرن تور ورگاتا چه رشته ای پذیرش گزفتن؟

Junior Member

Industrial biotechnology

كاش در مورد شرايط زندگي در رم هم صحبت كنيد
    من از ساپينزا پذيرش دارم اما از شرايط زندگيش نگرانم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shimmm123 نمایش پست ها
    كاش در مورد شرايط زندگي در رم هم صحبت كنيد
    من از ساپينزا پذيرش دارم اما از شرايط زندگيش نگرانم
    شما هر سوالی دارید مطرح کنید تا بنده یا دوستان راهنمایی کنیم.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان . من مهر میخوام برم رم. هیچی نمیدونم . لطفا اگر کس دیگه ای هم هست بهم پیام بده. برای فرصت مطالعاتی میخوام برم ساپینزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    شما هر سوالی دارید مطرح کنید تا بنده یا دوستان راهنمایی کنیم.
    سلام آقا بهنام . ممنون که کمکون می کنی

من یه پذیرش از Business School دارم ، توی رشته Master in Marketing and Communication که 6 ماه توی رم هستش و 2 ماه برای کاراموزی باید بری نیویورک . 3-4 ماه آخر هم بستگی به خودت داره که کجا رو انتخاب کنی . دورش 1 ساله هست کلا.

یه پذیرش هم از دانشگاه میلان توی رشته اقتصاد و علوم سیاسی دارم. دورش 2 ساله هست.

میدونم که کلا کار کردن سخته . باید زبان ایتالیایی رو هم یاد گرفت . بماند که خارجی هم هستم.

اما دقیقا به همبن دلایل ، میشه گفت رم نسبت به میلان برای کار بهتره چون پایتخت هست ؟

به نضر شما اگه رم بمونم نسیت به میلان برای رشته و کار کردنم بهتره ؟ یا اگه هم برم میلان اونجا هم با اون رشته میشه تلاشی کرد ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام . ممنون که کمکون می کنی

من یه پذیرش از Business School دارم ، توی رشته Master in Marketing and Communication که 6 ماه توی رم هستش و 2 ماه برای کاراموزی باید بری نیویورک . 3-4 ماه آخر هم بستگی به خودت داره که کجا رو انتخاب کنی . دورش 1 ساله هست کلا.

یه پذیرش هم از دانشگاه میلان توی رشته اقتصاد و علوم سیاسی دارم. دورش 2 ساله هست.

میدونم که کلا کار کردن سخته . باید زبان ایتالیایی رو هم یاد گرفت . بماند که خارجی هم هستم.

اما دقیقا به همبن دلایل ، میشه گفت رم نسبت به میلان برای کار بهتره چون پایتخت هست ؟

به نضر شما اگه رم بمونم نسیت به میلان برای رشته و کار کردنم بهتره ؟ یا اگه هم برم میلان اونجا هم با اون رشته میشه تلاشی کرد ؟
    درود
    همونطور هم که تو تاپیک قبلی گفتم میلان برای شما گزینه مناسبی هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه ساپینزا پذیرش دارم ولی نمی دونم برای بورس استانی کی و چطوری اقدام کنم.لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط roya447 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه ساپینزا پذیرش دارم ولی نمی دونم برای بورس استانی کی و چطوری اقدام کنم.لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.
    ممنون
    درود
    سازمان بورس استان لازیو برای رم هست میتونید لینک را از سایت دانشگاه پیدا کنید و تمام مشخصات اونجا موجود است.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)