صفحه 4 از 191 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1903

موضوع: ارز دانشجویی (بحث حذف شدن یا نشدن ارز دانشجویی)

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هماهنگی با مطبوعات و رسانه ها برای جلویگیری از حذف ارز دانشجویی

دوستان امروز به من ثابت شد هر اتفاقی سر ما میاد ناشی از کم کاری خودمون هست، نه مسئولان کشورمون...طرح داره بسیار خوب پیش میره...

پیشنهاد بعدی برای امروز تماس با روزنامه جمهوری اسلامی هست:

همین طور که میدونید فکر کنم این روزنامه توسط دولت ساپورت بشه، من همین الان با آقای باقی صحبت کردم در بخش فرهنگی و ایشون خیلی استقبال کردند از این موضوع و گفتند شما به ایمیل بنده بفرستید ما بررسی میکنیم چاپ میکنیم و حتی گفتند وقتی ایمیل زدید با بنده تماس بگیرید:

ایمیل ایشون هست:
    rz_baghi@yahoo.com

و شماره روزنامه جمهوری اسلامی:
    9-77644420 (021)

دوستان خواهش میکنم به جای بحث در اینجا تنها تماس بگیرید و نگرانی ها رو منتقل کنید تا به قطعیت از همه طرف اعلام بشه هیچ وقت چنین طرحی روی میز نخواهد بود.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

من همین الان زنگ زدم خبرگذاری مجلس میگن امروز جلسه داشتیم...ارز دانشجویی حذف نمیشه
    بچه ها لطفا شما هم زنگ بزنید سرکاری نباشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

به منم گفتن طبق حرف اقای بهمنی....قطع نخواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه مجلس نباید اعلام کنه؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان اخبار هم الان بهمنی رو نشون میداد که میگفت ارز دانشجویی برای بیماران و دانشجویان بورسیه همچنان برقرار است .
    بورسیه منظورش چیه ؟
    ولی به گفته های بهمنی اعتماد نکنید و همونطور که شهداد میگه با روزنامه جمهوری اسلامی تماس بگیریم

آلان اخبار شبکه 1 گفت از زبان بهمنی که ارز دانشجویی قطع نمیشه . . .

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

امکان داره مجلس کار خودشو بکنه...فعلا نباید کوتاه اومد
    باید تماسها رو ادامه بدیم
    شماره بیست و سی رو ندارید؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    امکان داره مجلس کار خودشو بکنه...فعلا نباید کوتاه اومد
    باید تماسها رو ادامه بدیم
    شماره بیست و سی رو ندارید؟؟
    آقا 20:30 رو ول کن این همه خبر گزاری و روزنامه

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    ما داریم متن مینویسیم اگه شما دوستان هم بتونید با پاراگراف های کوتاه خودتون که هرکدوم به یک جنبه از این موضوع اشاره داشته باشه مارو همراهی فکری کنید خیلی بهتر میتونیم نظرمون رو بنویسیم. دقیقا مثل متنی که شهداد عزیز از طرف بابک عزیز برامون تو صفحه قبل نوشت.
    من در اون تاپیک بسته شده قبلی یک پاراگراف بهمین منظور گذاشته بودم که همون صفحه هم آخرین صفحه اون تاپیک شد! اون مطلب هنوز ادامه داشت و شامل چندتا پاراگراف دیگه هم بود، اما...دیگه فکر نکنم جالب باشه دوباره اینکارو اینبار اینجا بکنم،چون شاید هم واسه من خوب نباشه هم واسه این تاپیک (که امیدوارم مثل قبلی نشه/بهرحال انسان،ماشین نیست و بعضی مسائل روی تفکرات، احساسات و انگیزه هاش تاثیر میذاره...).
    با اینحال جسارتا و با اجازه مدیران گرامی، از اونجا که نمیتونم در مقابل این همه حس مسئولیت و همکاری عده ای از دوستان که دارن برای حق ما تلاش می کنن بی تفاوت باشم، یکسری آدرس اینترنتی قرار میدم که دوستان اگه خواستن بتونن باهاشون تماس برقرار کنن. مثل لیست دوستان کامل نیست اما امیدوارم بتونه کمکی بکنه:
    - دکتر یونس شکرخواه (از فعالین بحث ارتباطات): younesspace.blogspot.com
    - لیستی از خبرگزاریها: http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE%...B1%D8%A7%D9%86
    - پرتالی از روزنامه ها و نشریات کشور: www.magiran.com
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Senior Member سپهر آواتار ها

انگار از امروز دیگه تقریبا هیچ بانکی ارز دانشجویی نمیده.

بانک هایی که امروز به من گفتند که حداقل فعلا ارز دانشجویی نمیدن: ملی، ملت، سامان، صادرات، پارسیان، اقتصاد نوین، تات (آینده)، سپه، پاسارگاد، مسکن.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

تا می تونیم باید به خبرگزاری ها ایمیل و تاماس بگیریم اینا جدی جدی می خوان این ارز را از ما بگیرن بهتره که دلمونو به این حرف ها خوش نکنیم .