صفحه 5 از 191 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1903

موضوع: ارز دانشجویی (بحث حذف شدن یا نشدن ارز دانشجویی)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : هماهنگی با مطبوعات و رسانه ها برای جلویگیری از حذف ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    اشکان جان تا وقتی که توی مجلس بخوان روی این طرح بررسی کنن باید نگران بود. البته الان خبرنگار مجلس گفت که دیگه در دستور کار مجلس نیست این ظرح ولی الان عواقبش رو همنجور که توی پست قبل سپهر گذاشت میشه دید.
    به نظر من خیلی خوبه همین کاری که تا الان شدرو ادامه بدیم و به عملکرد بانک ها اعتراض کنیم با عنوان سوء استفاده بانک ها از شایعه های ایجاد شده در مورد ارز دانشحویی. اینجوری هم فکرکنم داریم یک تیر و دو نشون میزنیم. هم به قطع شدن ارز داریم اعتراض میکنیم و نشون میدیم که پیگیر حقمون هستیم و هم به کم کاری بانک ها اعتراض میکنیم. قبل از اینکه حرفی از قطع ارز دانشجویی زده بشه هم این کم کاری بانک ها وجوذ داشت.

اعتراض به عملکرد بانک ها راحت تره تره. فقط باید به بازرسی بانک مرکزی زنگ بزنیم و اطلاع بدیم. تعداد زنگ ها زیاد باشه مجبور میشن کاری کنن. به چند تا خبرگذاری هم مثل مهر، خبرآنلاین، مجلس میشه خبر داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    انگار از امروز دیگه تقریبا هیچ بانکی ارز دانشجویی نمیده.

بانک هایی که امروز به من گفتند که حداقل فعلا ارز دانشجویی نمیدن: ملی، ملت، سامان، صادرات، پارسیان، اقتصاد نوین، تات (آینده)، سپه، پاسارگاد، مسکن.
    مگه میتونن ندن؟
    حیف که من فعلا اقدام نکردم وگرنه اگر الان رفته بودم بانک و میگفتن نمیدیم همونجا زنگ میزدم به قسمت بازرسی بانک مرکزی میگفتم شعبه فلان بانک نمیخواد ارز بده تا ببینم به .... خوری میوفتادن یا نه

باید ادامه داد برای گرفتن حقمون، اگه اون بر و بچ که دارن با کیهان همکاری می کنن موفق بشن یه ضربه ی مهلک به مخالفان تخصیص ارز دانشجویی زدیم . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

بچه ها من با یه روزنایه ای حرف زدم و 90% مطمئن شدم این خبر فقط برای اروم شدن جو ....خواهشن بازم پیگیری کنید ...

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhodai نمایش پست ها
    آلان اخبار شبکه 1 گفت از زبان بهمنی که ارز دانشجویی قطع نمیشه . . .
    خب می بینید که ما تونستیم نگرانی هامون رو تا شبکه ملی برسونیم...دیگه اینجوری نیست همین فردا بیان اعلام کنند که ارز دانشجویی حذف شد...اما این خبر موقتیه...ما باید همچنان به اعترضاات مسالمت آمیز خودمون ادامه بدیم...با روزنامه ها و خبرگزاری ها تعامل کنید...اون ها هم از خداشونه...هیچ وقت مخاطب ایرانی به موضوعی توجه نمیکرده...حالا برای شاید اولین بار عده ای دارند کاملا به صورت مسالمت امیز اشتباهات یک تصمیم رو متذکر میشوند...

من به آقای بقایی ایمیل زدم و متن بسیار جالب خبرگزاری اقتصاد نوین رو براشون قرار دادم + نقطه نظرات چند تا از دانشجوها...شما هم همین کار رو بکنید...یک نفر اگر میتونه با کیهان تماس بگیره و آدرس ایمیلشون رو بگیره...ما باید کاری کنیم اقای فتحی پور بیاد از حرف نسنجیده اش عذر خواهی کنه(این اتفاق نمیافته) اما به نوعی با مصاحبه بعدیش حرف خودش رو نقض کنه و اینقدر بهش فشار بیاد که دیگه نخواد برای خودشیرینی چنین طرح هایی رو مطرح کنه، طرح هایی که هیچ توجیه اقتصادی ندارد...

دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahdaD نمایش پست ها
    خب می بینید که ما تونستیم نگرانی هامون رو تا شبکه ملی برسونیم...دیگه اینجوری نیست همین فردا بیان اعلام کنند که ارز دانشجویی حذف شد...اما این خبر موقتیه...ما باید همچنان به اعترضاات مسالمت آمیز خودمون ادامه بدیم...با روزنامه ها و خبرگزاری ها تعامل کنید...اون ها هم از خداشونه...هیچ وقت مخاطب ایرانی به موضوعی توجه نمیکرده...حالا برای شاید اولین بار عده ای دارند کاملا به صورت مسالمت امیز اشتباهات یک تصمیم رو متذکر میشوند...

من به آقای بقایی ایمیل زدم و متن بسیار جالب خبرگزاری اقتصاد نوین رو براشون قرار دادم + نقطه نظرات چند تا از دانشجوها...شما هم همین کار رو بکنید...یک نفر اگر میتونه با کیهان تماس بگیره و آدرس ایمیلشون رو بگیره...ما باید کاری کنیم اقای فتحی پور بیاد از حرف نسنجیده اش عذر خواهی کنه(این اتفاق نمیافته) اما به نوعی با مصاحبه بعدیش حرف خودش رو نقض کنه و اینقدر بهش فشار بیاد که دیگه نخواد برای خودشیرینی چنین طرح هایی رو مطرح کنه، طرح هایی که هیچ توجیه اقتصادی ندارد...

منم الان بهش ایمیل زدم .

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

خبر بعدی:

تماس خودم با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا): خبرنگار به بنده گفت که دیدید که بهمنی گفت چنین چیزی حقیقت نداره، اما من گفتم برای ارزش مسافرتی هم همین صحبت بود، اما دیدیم که آخر قطع شد، ایشون گفتند شما مقاله دارید گفتم بله...ایملشون رو دادند که براشون بفرستم...من بهشون گفتم که این ایمیل رو قرار میدم تا سایر دانشجویان باهاشون در تماس باشند.

ایمیل ایشون:HOORAM1980@YAHOO.COM
    شماره تماس مستقیم با ایشون: 61972405-021

من به همه ی دانشجویان قول میدم اگر فقط 100 نفر در سایت تلاش هایی که بنده دارم میکنم رو قدم به قدم با بنده انجام بدهند، مساله حذف ارز دانشجویی برای همیشه از یادها میره..مثلا فکر کنید فردا که آقای فتحی پور روزنامه ها رو میبینه 5 تا مقاله سنگین در مورد ضررات حذف این ارز نوشته شده در روزنامه ها و خبرگزاری های مهم از جمله ایسنا هم این خبر رو ذکر کرده باشند، شما فکر می کنید این طرح بی نتیجه خواهد بود...لطفا شما هم تماس بگیریو ایمیل بزنید...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

ApplyAbroad Superstar

دروود.
    دوستان انگار حرکت دست جمعی ما مثمر ثمر بوده و خود اقای فتحی پور به این موضوع واکنش داده است.

لینک

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    اشکان جان تا وقتی که توی مجلس بخوان روی این طرح بررسی کنن باید نگران بود. البته الان خبرنگار مجلس گفت که دیگه در دستور کار مجلس نیست این ظرح ولی الان عواقبش رو همنجور که توی پست قبل سپهر گذاشت میشه دید.
    به نظر من خیلی خوبه همین کاری که تا الان شدرو ادامه بدیم و به عملکرد بانک ها اعتراض کنیم با عنوان سوء استفاده بانک ها از شایعه های ایجاد شده در مورد ارز دانشحویی. اینجوری هم فکرکنم داریم یک تیر و دو نشون میزنیم. هم به قطع شدن ارز داریم اعتراض میکنیم و نشون میدیم که پیگیر حقمون هستیم و هم به کم کاری بانک ها اعتراض میکنیم. قبل از اینکه حرفی از قطع ارز دانشجویی زده بشه هم این کم کاری بانک ها وجوذ داشت.

اعتراض به عملکرد بانک ها راحت تره تره. فقط باید به بازرسی بانک مرکزی زنگ بزنیم و اطلاع بدیم. تعداد زنگ ها زیاد باشه مجبور میشن کاری کنن. به چند تا خبرگذاری هم مثل مهر، خبرآنلاین، مجلس میشه خبر داد.
    موافقم ...

خطر هنوز رفع نشده ... مجلس ممکنه باز بیکار نشینه و اذیت کنه ... باید با مجلس در ارتباط باشیم ...

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوستان انگار حرکت دست جمعی ما مثمر ثمر بوده و خود اقای فتحی پور به این موضوع واکنش داده است.

لینک
    این اولین ضربه به خود فتحی پور بود، من خودم دانشجوی کارشناسی هستم و هزارن دانشجوی کارشناسی دیگه داریم...اگه الان هم کوتاه بیایم و به کم راضی شیم خیلی ها از همین ارز محروم میشن و بعدم ضربه آخر که قطع کاملش هست رو میزنند..دوستان لطفا مقالاتی در مورد ضرورت تحصیل در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در مقطع کارشناسی بنویسند که این دانشگاه ها از بهترین دانشگاه های جهان هستند و همین افراد چنین علومی رو از پایه یاد میگیرند...
    ممنونم