صفحه 6 از 191 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1903

موضوع: ارز دانشجویی (بحث حذف شدن یا نشدن ارز دانشجویی)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : هماهنگی با مطبوعات و رسانه ها برای جلویگیری از حذف ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوستان انگار حرکت دست جمعی ما مثمر ثمر بوده و خود اقای فتحی پور به این موضوع واکنش داده است.

لینک
    IELTS جان این به هیچ عنوان خوب نیست.
    اول اینکه تعداد زیادی از بچه ها دانشجویان لیسانس هستند و این عده خیلی زیاده. درسته توی این سایت اکثرا برای فوق و دکترا میرن ولی تعداد لیسانسها خیلی زیاده
    دوم اینکه وقتی ارز یه عده رو قطع کنند بستر برای قطع کردن ارز سایر دوره ها براحتی فراهم میشه و در آینده یقینا ارز سایر دوره ها رو قطع میکنن.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    اینکه تعداد زیادی از بچه ها دانشجویان لیسانس هستند و این عده خیلی زیاده. درسته توی این سایت اکثرا برای فوق و دکترا میرن ولی تعداد لیسانسها خیلی زیاده
    دوم اینکه وقتی ارز یه عده رو قطع کنند بستر برای قطع کردن ارز سایر دوره ها براحتی فراهم میشه و در آینده یقینا ارز سایر دوره ها رو قطع میکنن.
    دقیقا درسته، یک چیز رو بدونیم این سیاسیت رو کنار بگذاریم چون تیغ سر من رو نزذ و سر بقلی رو زد هیچ وقت سر من رو نمیزنه...
    دوستان لطفا در این مورد مقاله بنویسند و اعلام کنند دانشجویان کارشناسی دارند در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل میکنند، و بعد برای ایمیل های قرار داده شده بفرستند..
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    اینکه تعداد زیادی از بچه ها دانشجویان لیسانس هستند و این عده خیلی زیاده. درسته توی این سایت اکثرا برای فوق و دکترا میرن ولی تعداد لیسانسها خیلی زیاده
    ممنون، سهند جان.
    من خودم با حذف ارز در هر مقطعی مخالفم تنها خواستم با گذاردن این لینک به این قضیه اشاره کنم که شخص این نماینده که موضوع حذف ارز را به وسط کشیده، حالا پس از فعالیت زیاد بچه ها متوجه شده و اضهار نظر کرده است. ما همچنان مخالف حذف در هر مقطعی هستیم.
    با سپاس

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

کاش میشد با خود این آقا ارتباط برقرار کنیم و بهش حالی کنیم که آقا دانشجو جماعت قشر بدبخت جامعه است ... فکر نکنه ما رفتیم اروپا و امریکا عشق و حال ... خیلی از ما ها هم کار می کنیم هم درس می خونیم ...

بله اگه بنا بر قطع ارز باشه یه 30یاست خوب اینه که اول کارشناسیو قطع کنن بعد ارشد و نهایتا دکتری اینا مارو از تب می خوان بگیرن تا به لرز راضی شیم من خودم ارشدم اما با قطع شدن ارز کارشناسی به شدت مخالم 1: چون این بچه ها هم حق دارن مثه ما تحصیل کنن خارج اینام همون مسایل ما و نبود ظرفیت کافی در دانشگاه های باکیفیت رو دارن 2: اگه ارز اینا رو قطع کنن گام بعدی قطع کردن ارز ارشد هاست و وقتی ما بخوایم دکتری بخونیم ارز بچه های دکتری

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    انگار از امروز دیگه تقریبا هیچ بانکی ارز دانشجویی نمیده. بانک هایی که امروز به من گفتند که حداقل فعلا ارز دانشجویی نمیدن: ملی، ملت، سامان، صادرات، پارسیان، اقتصاد نوین، تات (آینده)، سپه، پاسارگاد، مسکن.
    مگه قبلا ملت و مسکن ارز میدادن که الان میگی نمیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

برنامه فردا صبح فشار گذاشتن روی وزارت علوم هست که به هیچ وجه با چنین طرحی موافقت نکنه...چه دانشجویان دکتری چه مستر هم لطفا همکاری کنند..عرض کردم حتی میشه کاری کرد فتحی حرفشو پس بگیره...کسی میتونه شماره تلفن نسیم انلاین یا خبر آنلاین رو گیر بیاره؟
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

مقاله کیهان چی شد؟ در چه مر حله اییه ما که ایده های خودمونو گفتیم بقیه هم بگن، خوبی آماده کردن یه پیش نویس اینه که میتونیم به همه ی روزنامه های معتبر فورواردش کنیم و بالاخره یه جا چاپ میشه تازه یه رزو مه چاپ مقاله هم میشه :دی

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahdaD نمایش پست ها
    برنامه فردا صبح فشار گذاشتن روی وزارت علوم هست که به هیچ وجه با چنین طرحی موافقت نکنه...چه دانشجویان دکتری چه مستر هم لطفا همکاری کنند..عرض کردم حتی میشه کاری کرد فتحی حرفشو پس بگیره...کسی میتونه شماره تلفن نسیم انلاین یا خبر آنلاین رو گیر بیاره؟
    من که هنوز میگم فشارمون را بزاریم رویه مجلس و این فتحی پوره. مجلس ساکت بشه همه ساکت میشن
    در ضمن به بانک ها هم باید تلنگر بزنیم که ما ها مثله خودشون خنگ نیستسم که با 1 شایعه و خبر ارز را قطع کنن چون بانک مرکزی داره بهشون میده و معلوم نیس اسن شهریه هایی که به ماها نمیدن را چن تومن دارن تو بازار آزاد میفروشن و سود میکنن