صفحه 7 از 191 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1903

موضوع: ارز دانشجویی (بحث حذف شدن یا نشدن ارز دانشجویی)

Banned

پیش فرض پاسخ : هماهنگی با مطبوعات و رسانه ها برای جلویگیری از حذف ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahdaD نمایش پست ها
    دوستان امروز به من ثابت شد هر اتفاقی سر ما میاد ناشی از کم کاری خودمون هست، نه مسئولان کشورمون...طرح داره بسیار خوب پیش میره... پیشنهاد بعدی برای امروز تماس با روزنامه جمهوری اسلامی هست: همین طور که میدونید فکر کنم این روزنامه توسط دولت ساپورت بشه، من همین الان با آقای باقی صحبت کردم در بخش فرهنگی و ایشون خیلی استقبال کردند از این موضوع و گفتند شما به ایمیل بنده بفرستید ما بررسی میکنیم چاپ میکنیم و حتی گفتند وقتی ایمیل زدید با بنده تماس بگیرید: ایمیل ایشون هست: rz_baghi@yahoo.com و شماره روزنامه جمهوری اسلامی:
    9-77644420 (021)
    دوستان خواهش میکنم به جای بحث در اینجا تنها تماس بگیرید و نگرانی ها رو منتقل کنید تا به قطعیت از همه طرف اعلام بشه هیچ وقت چنین طرحی روی میز نخواهد بود.
    من هم زنگ زدم ولی خیلی اشغال بود ولی بعد از اینکه برداشت از این خبر نداشت که ارز کارشناسی قطع شده ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    مگه میتونن ندن؟ حیف که من فعلا اقدام نکردم وگرنه اگر الان رفته بودم بانک و میگفتن نمیدیم همونجا زنگ میزدم به قسمت بازرسی بانک مرکزی میگفتم شعبه فلان بانک نمیخواد ارز بده تا ببینم به .... خوری میوفتادن یا نه
    امروز بانک پاسارگاد بودم یک دانشجو برای گرفتن اومده بود که 3 روز دیگه پرواز داشت و بانکی ها میگفتن خالیه - نداریم - گفتن ندیم - یکهوو یاروو قاطی کرد همه هم موبایلاشونو در اوردن ها ها خیلی حال کردم هم 6 ماهشو دادن هم شهریه رو ... دمش گرم اسمش علی نزری بود اگر اینرو میخونه دمت گرم

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    من که هنوز میگم فشارمون را بزاریم رویه مجلس و این فتحی پوره. مجلس ساکت بشه همه ساکت میشن
    در ضمن به بانک ها هم باید تلنگر بزنیم که ما ها مثله خودشون خنگ نیستسم که با 1 شایعه و خبر ارز را قطع کنن چون بانک مرکزی داره بهشون میده و معلوم نیس اسن شهریه هایی که به ماها نمیدن را چن تومن دارن تو بازار آزاد میفروشن و سود میکنن
    میگذاریم، وزارت علوم هم اضافه شد...مجلس ما بهش دسترسی مستقیم ندارمی اما خبرگزاری ها هستند...دوستان ما میتونیم مقالمون رو توی همه خبرگزاری ها چاپ کنیم...خیلی از دوستان که دکترا یا مسترم هستند زنگ بزنند و اعتراض کنند بگن این تبعیضه همه مقطع ها به یک اندازه برای کشور مهم هستند و حتی مقطع کارشناسی مقطع پایه هست...اگه بتونیم یک واکنش بسیار مناسب به حرف های این آقای فتحی نشون بدیم ایشون ساکت میشه...مثل اینکه ایشون دانشجوها رو گروگان گرفته...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Banned

برنامه فردا صبح فشار گذاشتن روی وزارت علوم هست که به هیچ وجه با چنین طرحی موافقت نکنه...چه دانشجویان دکتری چه مستر هم لطفا همکاری کنند..عرض کردم حتی میشه کاری کرد فتحی حرفشو پس بگیره...کسی میتونه شماره تلفن نسیم انلاین یا خبر آنلاین رو گیر بیاره؟
    وزارت علوم هیچ کارس یعنی چه قبول بکنه چه نکنه بقیه کار خودشون رو میکننن. این داستان که برای کارشناسی رو قطع کردن مگه الکیه ؟ من خودم فردا پا میشم میرم دفتر فتحلی پور میگم ما ادم نیستیم ؟؟؟ الکیه مگه این همه بچه های کارشناسی هستن که میخان برن ... --------------------- اینو بدونید اگر کارشناسی رو قطع کنن فرداش میان میگن ارشد 2 سال بیشتر نیست - شرایط معدل بالا میزارن و میگن خوب شما که معدل بالا داری برو بورس بگیر ارز میخایی چیکار - 1000 تا میگن زیاده و کمش میکنن و هزار جور چیز دیگه ... اگر این مقطع رو کوتاه بیایم بغدی به زودی حذف میشه ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

من الان دوباره بخاطر این خبر جدید به سایت مجلس زنگ زدم. جوابشون برام بسیار جالب بود. در مورد آقای فتحی پور ایشون برای ما گویا ناشناخته هتستند و توی مجلس هر روز صبح طرح جدیدی رو مطرح میکنند و هر دفعه طرحشون نادیده گرفته میشه و دوباره روز بعد ار نو همین روند تکرار میشه. گفتن به هیچ عنوان روی حرفی که از طرف ایشون زده میشه حساب نکنید و ارز دانشجویی فقط به عهده بانک مرکزی هست و آقای یهمنی هم گفته ارز قطع نمیشه. من گفتم ایشون دوباره مصاحبه انجام دادن برای حذف ارز دوره لیسانس و گفتن که به آقای فتحی پور گفته شده که در این مورد اظهار نظر نکنند و این تنها در شرح وطایف بانک مرکزی هست. در نهایت ایشون گویا عادتشون هست و هر روز با یه طرح جدید به مجلس میان و بعد نادیده گرفته میشه و روز از نو رزوی از نو. و دل پری از حرفهای بی حساب کتاب ایشون داشتن که نمیشه اینجا گفت!

در نهایت جمله ای که گفتن دقیقا این بود که "اظهارات ارسلان فتحی پور رو Ignore کنید"

در مورد روند حذف ارز دانشجویی دیروز هم گفته شد که، اول باید کمیسیون این رو تصویب کنه. در حال حاضر بالای 85% اعضای کمیسیون مخالف حذف ارزن. به جز همین آقای فتحی پور و حسن نژاد گویا. یعد اگر تصویب شد باید در خود مجلس توسط نماینده ها تصویب بشه که در مجلس هم تعداد موافقین انگشت شمار هست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    من هم زنگ زدم ولی خیلی اشغال بود ولی بعد از اینکه برداشت از این خبر نداشت که ارز کارشناسی قطع شده ...
    دوست عزیز ارز کارشناسی قطع نشده. الان شما اولین نفری بودی که به خبرگذاریها این رو گفتی :دی
    این طرح اگرم داده بشه که اینجور که اون شخص توی مجلس صحبت میکرد اصلا انجام نمیشه، باید اول در دوجا تصویب شه. و بعد اجرایی شه. الان هم اکثریت مخالفن.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    من الان دوباره بخاطر این خبر جدید به سایت مجلس زنگ زدم. جوابشون برام بسیار جالب بود. در مورد آقای فتحی پور ایشون برای ما گویا ناشناخته هتستند و توی مجلس هر روز صبح طرح جدیدی رو مطرح میکنند و هر دفعه طرحشون نادیده گرفته میشه و دوباره روز بعد ار نو همین روند تکرار میشه. گفتن به هیچ عنوان روی حرفی که از طرف ایشون زده میشه حساب نکنید و ارز دانشجویی فقط به عهده بانک مرکزی هست و آقای یهمنی هم گفته ارز قطع نمیشه. من گفتم ایشون دوباره مصاحبه انجام دادن برای حذف ارز دوره لیسانس و گفتن که به آقای فتحی پور گفته شده که در این مورد اظهار نظر نکنند و این تنها در شرح وطایف بانک مرکزی هست. در نهایت ایشون گویا عادتشون هست و هر روز با یه طرح جدید به مجلس میان و بعد نادیده گرفته میشه و روز از نو رزوی از نو. و دل پری از حرفهای بی حساب کتاب ایشون داشتن که نمیشه اینجا گفت!

در نهایت جمله ای که گفتن دقیقا این بود که "اظهارات ارسلان فتحی پور رو Ignore کنید"

در مورد روند حذف ارز دانشجویی دیروز هم گفته شد که، اول باید کمیسیون این رو تصویب کنه. در حال حاضر بالای 85% اعضای کمیسیون مخالف حذف ارزن. به جز همین آقای فتحی پور و حسن نژاد گویا. یعد اگر تصویب شد باید در خود مجلس توسط نماینده ها تصویب بشه که در مجلس هم تعداد موافقین انگشت شمار هست.
    عالی بود...اما لطفا کوتاه نیایید، چرک رو باید از ته خوشکوند، برای احتیاط بیشتر من از همه دوستان خواهش دارم الان به این 2 ایمیل میل بزنید و بگید چرا باید ارز کارشناسی حذف بشه؟ روزی که ما در سایت نشا ثبت نام کردیم گفتید که برای 4 سال بهمون ارز میدید...اگر اون روز گفته بودید نه ما هم روی این موضوع برنامه ریزی نمیکردیم، بگید که ما توقع داریم وزارت علوم از ما حمایت کنه...

دوستان پشت همو خالی نکنید...یادتون باشه ما همه مانند یک خانواده بزرگیم اگر اجازه بدیم تک تک عضوهای ابتدایی گروهمون حذف بشند...یک روز میبینم دیگه چیزی از دانشجوها نمونده..پس حداکثر همکاری رو در این زمینه هم بکنید...البته متن هاتون رو تغییر بدهید وقتی آقای موسوی و سایت نشا ببینه حتی برای ارز کارشناسی هم اینقدر نگرانی وجود داره خیلی سفت و سخت با این موضوع مخالفت میکنند...

ایمیل اقای موسوی در وزارت علوم:
    seyyedesmailmosavi@gmail.com

ایمیل نشا:
    nesha.msrt@gmail.com

پیشاپیش از همکاری همتون سپاس گذارم..

پ.ن: حرف خبرگزاری مجلس درسته، فتحی پور رفته با نسیم آنلاین که من تا حالا اسمشم نشنیدم مصاحبه کرده اما کسی جدی نمیگیرتش اما اگه ایشون رو جدی نگیریم میتونه ضربات مهلکی بهمون بزنه...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    من که هنوز میگم فشارمون را بزاریم رویه مجلس و این فتحی پوره. مجلس ساکت بشه همه ساکت میشن در ضمن به بانک ها هم باید تلنگر بزنیم که ما ها مثله خودشون خنگ نیستسم که با 1 شایعه و خبر ارز را قطع کنن چون بانک مرکزی داره بهشون میده و معلوم نیس اسن شهریه هایی که به ماها نمیدن را چن تومن دارن تو بازار آزاد میفروشن و سود میکنن
    بانک ها که نمیتونن ندن ندادن رسانه ای کن داستان رو زنگ بزن خبر نگار ها بریزن و .... یک برنامه ای داره بیستو سی که با دوربین میره توی اداره ها که چقدر همکاری کردن و ... من به اون ایمیل زدم و گفتم که این دانشجو ها که ارز میخان نمیدن و یک برنامه از این بسازن ...

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    مگه قبلا ملت و مسکن ارز میدادن که الان میگی نمیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بستگی داره منظورت از قبلا کی باشه!

البته من نه فکر میکردم و نه انتخاب. از هر بانکی که دیدم پرسیدم. حتی چند بار کسی که باهاش صحبت میکردم میگفت آره ارز دانشجویی میدیم ولی بعدش یکی از پشت میگفت که از امروز بخشنامه اومده که ندین یا وقتی به شعبه/سازمان مرکزی خودشون زنگ میزد، بهش میگفتن که از امروز بخشنامه شده که ندین!

بعضی ها هم مثل سامان از همون اول میگفتن که بخشنامه اومده که دیگه ارز دانشجویی ندین!

حتی تو یکی از بانک ها در حالی که طرف میگفت نمیدیم، پشت سرش تو شبکه خبر زیرنویس میداد که بهمنی گفته ارز دانشجویان و بیماران قطع نشده. نشونش که دادم گفت من به این چیزا کاری ندارم، به ما گفتن ندین!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Banned

میگذاریم، وزارت علوم هم اضافه شد...مجلس ما بهش دسترسی مستقیم ندارمی اما خبرگزاری ها هستند...دوستان ما میتونیم مقالمون رو توی همه خبرگزاری ها چاپ کنیم...خیلی از دوستان که دکترا یا مسترم هستند زنگ بزنند و اعتراض کنند بگن این تبعیضه همه مقطع ها به یک اندازه برای کشور مهم هستند و حتی مقطع کارشناسی مقطع پایه هست...اگه بتونیم یک واکنش بسیار مناسب به حرف های این آقای فتحی نشون بدیم ایشون ساکت میشه...مثل اینکه ایشون دانشجوها رو گروگان گرفته...
    دوست گرامییییییییییییییییییی شما خیلی امریکایی میخایی عمل کنی ... اینجا ایرانه یعنی هیچ کدوم از مسئول ها نمیاد وقط بزاره مقاله شما رو بخونه و تا جنبشی نبینه براش اهمیتی نداره. بهترین کار اینه که به دفتر ریاست جمهوری و رهبری نامه بنویسسیم - زنگ بزنیم و ایمیل بزنیم رهبری دستور بده دیگه همه میرن کنااااااااااااااااااااااا ااار