صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: University Of Akron

Member

پیش فرض پاسخ : University Of Akron

ددلاين دانشكده عمران اين دانشگاه كي هست؟ من تو سايتش چيزي پيدا نكردم . فقط نوشته رولينگ ولي بهر حال بايد يه ددلايني داشته باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    ددلاين دانشكده عمران اين دانشگاه كي هست؟ من تو سايتش چيزي پيدا نكردم . فقط نوشته رولينگ ولي بهر حال بايد يه ددلايني داشته باشه!
    The Graduate School processes applications for international students as they are received. We recommend that students apply at least six (6) months in advance of the intended date of enrollment. The Graduate School will process applications received after the six month deadline, however, cannot guarantee admission consideration for the intended date of enrollment.

من برای پاییز 2014 برای این دانشگاه اپلای کردم اما چون نمره ی تافلم باطل شده بود و خبر نداشتم، تا برم دوباره امتحان بدم کشید به ماه مارچ و خیلی از ددلاین ها رو از دست دادم. اما ددلاین این دانشگاه نگذشته بود و با گرجوئیت آفیس هم مکاتبه کردم و حتی گفتن یه سری فاند جدید داریم و میتونی اپلای کنی. این دانشگاه در فیلد های مرتبط به رشته ی من خوبه و حتی از منبعی شنیده بودم قطب پلیمر هست و پروژه های جدید و جالبی توش کار میشه. برای همین براش اپلای کردم و نمره ها ریپرت شد ریکام ها سابمیت شد، اپلیکیشن فی پرداخت شد، ریز نمره هم پست شد. همه ی این اتفاقات که 4-5 روز ه به طور کامل به وقوع پیوست در عرض 24 ساعت ریجکتمو اعلام کردن!
    علت؟ ددلاین نگذشته بود ولی اونا دانشجوهای مورد نظرشونو 1-2 ماه قبل گرفته بودن! سال بعد که یکی از دوستانم برای اینجا اپلای کرد و اوایل دسامبر مدارکشو کامل کرد دیدم که اواخر ژانویه اکسپتش اومد. پس توصیه میشه بی خودی برای ددلاینی که اعلام میکنن به خودتون وعده ندید که ازقضا از همون ژانویه شروع به بررسی میکنن و تا ددلاین منتظر نمیشن! به گرجوئیت آفیس هم اعتماد نکنید!
    پولی که دانشگاهها از اپلیکیشن فی دریافت میکنن و همچنین اعتبار و رنکی که از تعداد اپلیکنت ها میگیرن باعث میشه اینطور ناجوانمردانه ددلاین رو طولانی اعلام کنن اما همچنان در یک بازه کوتاه در اوایل فصل اپلای دانشجو بگیرن.

Junior Member

سلام دوستان. کسی از این دانشگاه در رشته های مهندسی برای fall 2016 پذیرش گرفته؟

Junior Member KiteRunner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nedili نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی از این دانشگاه در رشته های مهندسی برای fall 2016 پذیرش گرفته؟

من پذیرش گرفتم برای مستر
    قرار بود خبر بدن برای فاند. که خبری نشد.

Junior Member

سلام دوستان. کسی هست از اکرون پذیرش گرفته باشه و بخواد واسه fall 2016 بره این دانشگاه؟

سلام دوستان،من برای فال 2016 پذیرش دکترا داشتم از این دانشگاه در رشته عمران که چون فاند نداشتم دیفر کردم به اسپرینگکسی هست از شرایط مالی و امکان فاند گرفتن یا آن کمپس جاب اطلاع داشته باشه؟ من شرایطم یکم پیچیده هست چون از یه دانشگاه دیگه پذیرش فول فاند داشتم و ویزام دیر اکی شد و الان اونجا فاندم برای اسپرینگ پریده و باید سریع تصمیم بگیرم کجا برم. ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه

سلام
    اگر کسی (آقا) ورودی جدید برای سال جاری هست و دنبال خونه می گرده در اکران (Akron) اوهایو به من یک پیغام بده.
    مرسی

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456