صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: در مورد FAFSA چی می دونید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-آزاد تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : در مورد FAFSA چی می دونید؟

fafsa معمولن برای مقیمان آمریکا است. و کمک هزینه اش بیشتر از نوع وام هست البته برای مستر. اما ازتون سوال هم می پرسه که آیا می خواین work study یا teaching assistance هم بگیرین یا نه. جوابشو بعدا دانشگاها می دن. اما تا سقف 10 دانشگاه جا داره که پر کنید. من کلا امیدی بهش ندارم!

Junior Member

دانشگاه من میخواد اسکالرشیپ بده ولی لازم که یه استیتمنت نوشته بشه مبنی بر این که این بورس برای چی میخاین؟
    please upload a one page statement describing how the scholarship would benefit your academic endeavors.
    Include your goals, any community and/or college service and extra curricular activities

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member sepideh.1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Nebraska, Lincoln

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh50 نمایش پست ها
    دانشگاه من میخواد اسکالرشیپ بده ولی لازم که یه استیتمنت نوشته بشه مبنی بر این که این بورس برای چی میخاین؟
    please upload a one page statement describing how the scholarship would benefit your academic endeavors.
    Include your goals, any community and/or college service and extra curricular activities

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    منم همین رو ازم خواستن. رفتم دنبال اسم فاند گوگل کردم فلسفه موسسه ای که اونو می ده پیدا کردم متنم رو با شعار اونها شروع کردم و جایی رو که اونها حساس بودند رو مانور دادم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)