صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 167 , از مجموع 167

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

پیش فرض پاسخ : درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

سلام دوستان
    یه دانشجوی دکترای سن بالا در زمان ارشد من با من کار میکرد که یجورای مشاور من هم بود و بسیار انسان دلسوز و با اطمینانیه..الان استادیار تحقیقاتی یه مرکزه ولی هنوز ایمیل آکادمیک نداره ..و برا 2 دانشگاه برا من با یاهو آنلاین رو پر کرد..مشکلش چقدره؟
    اگه تو سیستم آنلاین به یکی دو تا از اساتید بگم شاید قبول کنن ایمیل یوزر پسورد رو برا من فوروارد کنن...خودم برم پر کنم..به نظرتون مشکل خاصی ممکنه پیش بیاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه دانشجوی دکترای سن بالا در زمان ارشد من با من کار میکرد که یجورای مشاور من هم بود و بسیار انسان دلسوز و با اطمینانیه..الان استادیار تحقیقاتی یه مرکزه ولی هنوز ایمیل آکادمیک نداره ..و برا 2 دانشگاه برا من با یاهو آنلاین رو پر کرد..مشکلش چقدره؟
    اگه تو سیستم آنلاین به یکی دو تا از اساتید بگم شاید قبول کنن ایمیل یوزر پسورد رو برا من فوروارد کنن...خودم برم پر کنم..به نظرتون مشکل خاصی ممکنه پیش بیاد؟
    متاسفانه قبول نمی کنند یا باید روی سربرگ دانشگاه باشد و مهر و موم پست بشود و یا ایمیل اکادمیک

سلام دوستان
    به نظر شما یه توصیه نامه قوی از یک استاد معمولی بهتره ، یا یه توصیه نامه معمولی از یک استاد شناخته شده؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما یه توصیه نامه قوی از یک استاد معمولی بهتره ، یا یه توصیه نامه معمولی از یک استاد شناخته شده؟
    با تشکر
    توصیه نامه قوی کلا خوبه. توصیه نامه معمولی تمیدونم منظورتون چی هست. چون خیلی از اساتیدی که ما میگیم شناخته شده نهایت تو ایران شناخته شده هستند. من خودم توصیه نامه قوی یک استاد معمولی رو ترجیح میدم چون از شما تعریف شده در اون.

Junior Member

سلام
    من میخواستم حدود 6 تا دانشگاه 2 تا امریکا و 4 تا کانادا اپلای کنم ولی الان به استادایی که فکر نمیکردم اینطوری جواب بدن میگم ریکام بدین ناز میکنن میگن ما 3 4 تا بیشتر نمیدیم و چند نفر دیگه هم هستن که باید ریکام بنویسیم و... اخه چرا اینا اینکارو میکنن !؟؟! من از هیچ کدوم از استادای اونور جواب قطعی نشنیدم که آره ما تو رو میگیریم بیا اپلای کن ولی حدود 10 تا بودن که تشویق به پلای کردند و نمیدوونم سی وی قوی هست و اینا ... حالا من میخوام حدود 5 6 تا از اونا اپلای کنم ولی.... (سوال اول اینه که اگه اپلای کنم یا بیخیال شم چون هیچ کدوم صد در صد جوابمو ندادن و... )

راستی ، ببینم میتونم از دانشجوی دکترا هم ریکام بگیرم ؟ دانشجوی دکترا تو دانشگاه خودمونه که تقریبا پروژه کارشناسیمو زیر نظر اون که استادم معرفی کرده بود انجام دادم و خیلی خوب میشناسه منو ...

بعدشم اگه با یه استادی 3 تا درس داشتم دوتای اول الف شدم (17 و 18.25 که جزو نمرات بالای اون درس و اون کلاس استاد بودند )ولی سومی گند زدم! :| آیا برم بهش بگم ریکام بده یا نه ... چون بخاطر این نمره میترسم یه چیزی بنویسه که هر چی رشته بوده پنبه شه ... ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام دوستان
    من چند سال پیش فارغ التحصیل شدم و رشته ام هم بدون پایان نامه بوده حالا الان برای اپلای ارشدم سه تا ریکام میخوام از کجا بیارم خب؟
    یکی از آشناهام تو دانشگاه تورنتو دانشجوی phd و TA هست به نظرتون از اون میشه گرفت؟ یا مسخره ست؟ چون فقط یه آشنای دوره!
    دوتای دیگرو چیکار کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند سال پیش فارغ التحصیل شدم و رشته ام هم بدون پایان نامه بوده حالا الان برای اپلای ارشدم سه تا ریکام میخوام از کجا بیارم خب؟
    یکی از آشناهام تو دانشگاه تورنتو دانشجوی phd و TA هست به نظرتون از اون میشه گرفت؟ یا مسخره ست؟ چون فقط یه آشنای دوره!
    دوتای دیگرو چیکار کنم؟
    کسی که با شما کار نکرده نمیتونه بصرف آشنایی به شما توصیه نامه بده. از استادهای سابقتون توصیه نامه بگیرید و اگر کم آوردید از محل کار (رییس تون).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)