صفحه 2 از 20 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : منصب و ایمیل recommendor ها

i dont think that a phd student is eligible to write recommendation letter!!!!
    HAPPINESS

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    i dont think that a phd student is eligible to write recommendation letter!!!!
    چرا. من ديدم كه توصيه نامه مي گيرن از اين افراد. ولي يكي حداقل بايد استاد راهنما باشه.

1-این درجه استاد ها باید حتماً ذکر بشه ؟ مثلاً اشکال داره آدم همه رو بنویسه professor در حالی که طرف ممکنه Assistant Prof باشه فقط ؟
    2- این اساتید ما بعضی هاشون ای میل تو Yahoo و Gmail دارند ، ضایع است ؟
    3-حتماً باید e-mail اساتید و وارد کنیم ؟ اگه جایی که نوشته رو خالی بذاریم واسه e-mail یا مثلاً شماره تلفن رو ، اشکالی داره؟
    ممنون میشم جواب بدید ;D

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to Soheil:

بنظر من:
    1- دلیلی نیست طرف assis هستش بعد بنویسید proff !!!!!!!!!خیلی با هم فرق دارند این دوتا
    2- خیلی صورت خوبی نداره این نوع ایمیل ها واسه اساتید-چطور ایمیل دانشگاهی ندارند اونا؟
    3- برخی جاها آن لاین واسشون ریکام میره و یا نامه هایی بطور تصادفی میفرستند که این اطلاعات باید باشه دیگه

بنابراین بنظر من جواب هر سه سوال شما بله هست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    1-این درجه استاد ها باید حتماً ذکر بشه ؟ مثلاً اشکال داره آدم همه رو بنویسه professor در حالی که طرف ممکنه Assistant Prof باشه فقط ؟
    2- این اساتید ما بعضی هاشون ای میل تو Yahoo و Gmail دارند ، ضایع است ؟
    3-حتماً باید e-mail اساتید و وارد کنیم ؟ اگه جایی که نوشته رو خالی بذاریم واسه e-mail یا مثلاً شماره تلفن رو ، اشکالی داره؟
    ممنون میشم جواب بدید ;D
    منم این مشکلات رو داشتم. استراتژی من این بود:

1.وقتی داری فرم پر می کنی می پرسه title طرف چی هست. من همه رو نوشتم پروفسور چون در واقع در اینجا می خواد ایشون رو خطاب کنه. اگر دقت کنید کسی که تو دانشگاه استاد هست رو با واژه عمومی professor خطاب می کنند. موقع submit نامه استاده مربوطه خودش تو نامه اش یا فرمی که پر می کنه می نویسه که مثلا Assistant Professor هست.
    2. این مشکل خیلی شایع هست. منم مجبور شدم یکی از استادها رو از ای میل عمومیش استفاده کنم چون آکادمیک نداشت. چاره ای نیست و اشکالی نداره
    3. حتما ای میل استاد و تلفن و آدرس باید در فرم ها ذکر بشه.

ممنون.
    در مورد e-mail آکادمیک، یکی از اساتید به من گفت e-mail دانشگاه مشکل داره، ظرفیتش کمه، اذیت میکنه. واسه همین از gmail استفاده میکنه!
    ولی این موضوع واسه من واقعا مشکل ساز شده. از یه طرف چاره ای ندارم خوب که e-mail خیلی هاشون دانشگاهی نیست.
    از طرف دیگه هم e-mail غیر دانشگاهی تو یاهو و gmail و خوب هر کسی میتونه شبیه اسم استاد درست کنه! اونوقت دانشگاه شک میکنه که شاید صاحب e-mail اصلاً استاده نیست !!!!! :'( :'(

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

منم با همین مشکل مواجه هستم. اما یک نکته رو بگم که این شخص در web page رسمیش توی سایت دانشگاه هم این ایمیلش ( یه ایمیل از یاهو) رو داده. پس قاعدتا نباید مساله ای باشه. در ضمن می تونید بگین که منظور از مشکل ایجاد شدن چیه؟ دانشگاه مقصد این recom رو حذف می کنه ( یا مثلا کم تاثیر می کنه) یا یه طوری بهت خبر می دن؟
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    ممنون.
    در مورد e-mail آکادمیک، یکی از اساتید به من گفت e-mail دانشگاه مشکل داره، ظرفیتش کمه، اذیت میکنه. واسه همین از gmail استفاده میکنه!
    ولی این موضوع واسه من واقعا مشکل ساز شده. از یه طرف چاره ای ندارم خوب که e-mail خیلی هاشون دانشگاهی نیست.
    از طرف دیگه هم e-mail غیر دانشگاهی تو یاهو و gmail و خوب هر کسی میتونه شبیه اسم استاد درست کنه! اونوقت دانشگاه شک میکنه که شاید صاحب e-mail اصلاً استاده نیست !!!!! :'( :'(
    من امروز متوجه شدم استادی که ای میل آکادمیک داشت rec letter هش رو submit نکرده پس از پیگیری دیدم ایمیل دانشگاهی ایشون اشکال داره و از هر 4 تا ایمیل ارسال شده 3 تا رو گم می کنه . منم از امروز رو می آرم کامل به yahoo و gmail . ببینید موقع submit آدرس و تلفن استاد رو هم می گیرن و هیچ مشکلی نیست که ایمیل غیر آکادمیک باشه.

homepage اساتید هم مهم است ، آخه سایت دانشگاه ما اونقدر کامل نیست که اساتید برای خودشون homepage داشته باشند . اما ایمیل آکادمیک دارند.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    منم با همین مشکل مواجه هستم. اما یک نکته رو بگم که این شخص در web page رسمیش توی سایت دانشگاه هم این ایمیلش ( یه ایمیل از یاهو) رو داده. پس قاعدتا نباید مساله ای باشه. در ضمن می تونید بگین که منظور از مشکل ایجاد شدن چیه؟ دانشگاه مقصد این recom رو حذف می کنه ( یا مثلا کم تاثیر می کنه) یا یه طوری بهت خبر می دن؟
    نه خبر که نمیدن چون به هر حال e-mail استاد رو من اون دادم.
    ولی مثلاً ممکنه بگن از کجا معلوم این e-mail استاد باشه اصن؟ ( تو دانشگاه ما هم home page استاد وجود نداره! )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)