صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درجه و ایمیل Recommender

سلام به همه
    من یک سری مشکل دارم!!!!
    اول این که میخوام برای دکتری اقدام کنم و فقط 2 تا از اساتید گرایش من ایمیل دانشگاه خودمون رو دارن که یکیشون هم به هیچ کسی recom نمیده. حالا مشکلات:
    1. مهمه که حتما استاد از دانشگاه خودمون باشه یا ایمیل دانشگاه دیگه هم داشته باشه فرقی نداره؟
    2. اگر استاد صنعتی باشه و اصلا هیچ ایمیل دانشگاهی نداشته باشه چی؟ اکثر استادای من خصوصا استاد راهنمام همین طور هستند :|
    3. استاد دقیقا باید از گرایش ارشدم باشه یا میشه از استادای کارشناسی که خیلی الان تو زمینه درسیم نیستن هم recom بگیرم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jalini نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یک سری مشکل دارم!!!!
    اول این که میخوام برای دکتری اقدام کنم و فقط 2 تا از اساتید گرایش من ایمیل دانشگاه خودمون رو دارن که یکیشون هم به هیچ کسی recom نمیده. حالا مشکلات:
    1. مهمه که حتما استاد از دانشگاه خودمون باشه یا ایمیل دانشگاه دیگه هم داشته باشه فرقی نداره؟
    2. اگر استاد صنعتی باشه و اصلا هیچ ایمیل دانشگاهی نداشته باشه چی؟ اکثر استادای من خصوصا استاد راهنمام همین طور هستند :|
    3. استاد دقیقا باید از گرایش ارشدم باشه یا میشه از استادای کارشناسی که خیلی الان تو زمینه درسیم نیستن هم recom بگیرم؟
    سلام
    1- مشکلی نداره
    2- مهم تر از ایمیل دانشگاهی، نام و رزومهء بین المللی استاده
    3- می تونه از استادای مقطع کارشناسی هم باشه

اما مهم ترین نکته: تاثیرگذار ترین توصیه نامه از طرف استاد پایان نامهء شما خواهد بود. ایشون تنها استادی هستن که با شما کار پژوهشی کردن و بالاترین صلاحدید رو در اظهار نظر در مورد توانایی های شما در زمینهء تحقیق، کار گروهی، برنامه ریزی و ... دارن
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    من میخواستم بدونم حتما استادی که ریکام میده باید از دپارتمان خودمون باشه
    چون من با استادی عضو هیئت علمی گروه شیمی ۱۰ واحد داشتم شامل کاراموزی. یک ريکام از اعضای هیئت علمیمون دارمو هچنین از استاد پروژه ام که ایشون متاسفانه فوق لیسانس هستند و ایمیل دانشگاهی ندارند. گفتم یه ریکام سومی هم از استاد کاراموزیم که عضو هیئت علمیه و ايميل دانشگاهى دارن و فوق دکترى داشته باشم(البته دانشگاه ها دو ریکام خواستن) ممنون میشم راهنمایی کنید که میشه معرفم از دپارتمان دیگه باشه؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط origin نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم بدونم حتما استادی که ریکام میده باید از دپارتمان خودمون باشه
    چون من با استادی عضو هیئت علمی گروه شیمی ۱۰ واحد داشتم شامل کاراموزی. یک ريکام از اعضای هیئت علمیمون دارمو هچنین از استاد پروژه ام که ایشون متاسفانه فوق لیسانس هستند و ایمیل دانشگاهی ندارند. گفتم یه ریکام سومی هم از استاد کاراموزیم که عضو هیئت علمیه و ايميل دانشگاهى دارن و فوق دکترى داشته باشم(البته دانشگاه ها دو ریکام خواستن) ممنون میشم راهنمایی کنید که میشه معرفم از دپارتمان دیگه باشه؟
    سلام
    هیچ مشکلی نداره
    اما این نکته رو مد نظر داشته باشید که حتما توصیه نامه اول شما از طرف استاد پایان نامه تون باشه
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member ariyana1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

بچه ها من همه استادای سابقم الان تو دانشگاهای دیگه درس میدن
    گفتن بیا برات ریکام میدیم ولی دانشگاه خودم سربرگ و پاکت نمیده و میگه چون اونا الان اینجا نیستن نامشون رو هم مهر نمیکنه.به نظرتون اگه ریکام ها با سربرگ و مهر دانشگاه فعلی استادا باشه و توش قید بشه استاد سابق فلان دانشگاه مشکلی هست؟
    مشکل دیگم هم اینه که استادی که پروژه باهاش بوده گم و گور شده،هیچ کسی هم ازش خبری نداره
    Ariyana

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana1988 نمایش پست ها
    گفتن بیا برات ریکام میدیم ولی دانشگاه خودم سربرگ و پاکت نمیده و میگه چون اونا الان اینجا نیستن نامشون رو هم مهر نمیکنه.به نظرتون اگه ریکام ها با سربرگ و مهر دانشگاه فعلی استادا باشه و توش قید بشه استاد سابق فلان دانشگاه مشکلی هست؟
    مشکل دیگم هم اینه که استادی که پروژه باهاش بوده گم و گور شده،هیچ کسی هم ازش خبری نداره
    دوست گرامی اساتید بنده در دوران فوق اصلا پیداشون نمی شد و حتی با هرار منت یک ریکام برام می فرستادن و در نتیجه من از اساتید دانشگه های دیگر توصیه نامه گرفتم و البته همه انها با من مقاله چاپ شده دارند ولی در توصیه نامه نوشتن که من فلان درس را باهاشون داشتم و ان زمان مدرس دانشگاه ما بودن البته واقعا بودن و تا الان هیچ مشکلی هم پیش نیومده در مورد شما هم میتونی اصلا رو سر برگ دانشگاه جدیدشون بگیری خیلی عالی هست استادی چند دانشگاه تدریس کند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana1988 نمایش پست ها
    مشكلي نداره. كسي نميگه چرا سربرگ دانشگاه ديگه هست پس نميشه
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

استاد های ایران کلن چند تا درجه دارند؟ و از کدوم ها بهتره recommendation letter بگیریم؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhhsaaa نمایش پست ها
    استاد های ایران کلن چند تا درجه دارند؟ و از کدوم ها بهتره recommendation letter بگیریم؟ مرسی
    Of the vital importance is to notice how well known is the professor globally!!
    Those whom published seminal articles in prestigious journals are known more
    so just pay attention how the professor meets your demands of application
    ask those who you had class with and their research themes match your application program
    GL

For GPA Conversion See INJA

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrash نمایش پست ها
    Of the vital importance is to notice how well known is the professor globally!!
    Those whom published seminal articles in prestigious journals are known more
    so just pay attention how the professor meets your demands of application
    ask those who you had class with and their research themes match your application program
    GL
    ممنون. اما داخل دانشکده ما استاد های زیادی اهل تحقیق کردن نیستن. شاید فقط یکی دو تا باشن. سوال من این بود که مثلا چند تا درجه داریم از نظر اینکه استاد تمام باشن یا استاد یار یا اینجور چیزا. آیا مهمه که کسی که ازش نامه میگیری دکترا داشته باشه یا مثلا عضو هیات علمی باشه یا استاد موقت باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)