صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    اگر شناخته شده نیستند واقعا فرقی نمیکنه از چه کسی بگیرید.
    رکامندیشن اگر کسی که مینویسه شناخته شده نباشه تاثیر انچنانی نداره و در واقع پر کردن مدارک اپلیکیشن هست. (هر چند بعضی ها میگن نحوه نوشتن مهمه ولی به نظر من نه به اندازه فرد نویسنده) من باشم از اونی که حداقل سابقه بیشتری داره همون که 3 واحد داشتین در ارشد. فقط محتواش خوب باشه دیگه چون ubc هم غول کش هست!

موفق باشید

واقعا ممنونم از راهنماییتون. باشه حتما سعی میکنم از اونی که تجربه ش بیشتره بگیرم. البته یه استاد تمام عالی هم تازه الان یادم افتاده که با اونم 3 واحد داشتم، البته یه مقدار اعصاب نداره و معاون پژوهشی دانشگاه آزاد هم هست واسه همین سخت میشه گیرش آورد چون هیچ وقت دانشگاه نیست، شاید بتونم به سختی یه ریکامی ازش بگیرم حالا که میگید شناخته شده بودن اهمیت زیادی داره.

سلام

بنظرتون حتما باید رکامندیشن لترها از استادای خود دانشگاهی باشه که فارغ التحصیل شدیم من لیسانس دارم و میخوام واسه مستر اپلای کنم البته مثاله هم دارم که یکیش ار پایان نامه م هست اما بعد تموم شدن دانشگاهم چاپ شدن استادای او دانشگاه ازادیم که درس خوندم اصلا شماخنه شده نیستن، میتونم از استادای دانشگاه دیگه نامه بگیرم واحد دیگه , میتونم از واحدهایی که ریسرچ داشتم نامه بگیرم این نامه هاذ چقدر مهمه,

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام

بنظرتون حتما باید رکامندیشن لترها از استادای خود دانشگاهی باشه که فارغ التحصیل شدیم من لیسانس دارم و میخوام واسه مستر اپلای کنم البته مثاله هم دارم که یکیش ار پایان نامه م هست اما بعد تموم شدن دانشگاهم چاپ شدن استادای او دانشگاه ازادیم که درس خوندم اصلا شماخنه شده نیستن، میتونم از استادای دانشگاه دیگه نامه بگیرم واحد دیگه , میتونم از واحدهایی که ریسرچ داشتم نامه بگیرم این نامه هاذ چقدر مهمه,
    سلام

هرکسی که شما رو از لحاظ علمی خوب بشناسه و بتونه از ویژگی های تحقیقاتی و آکادمیک شما خوب دفاع کنه می تونه یک referent خوب باشه...
    ولی دقت کنید که اون فرد تلویحا باید نوع و علت شناختش از شما رو روشن کنه..
    به همین دلیل از افراد غریبه LOR گرفتن توصیه نمیشه...
    دقت کنید که اساتید گمنام بارها دیده شده که با تعریف های خوب و موثرشون LOR های کارایی رو رقم زدند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member sunib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA Student of English Translation and Interpreting at IAUSTB

سلام دوستان

من برای ارشد می‌خواستم اقدام کنم؛ خواستم بدونم آیا «مربی» هم می‌تونه برام توصیه‌نامه بده یا حتماً باید «استاد» و «استادیار» باشن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sunib نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای ارشد می‌خواستم اقدام کنم؛ خواستم بدونم آیا «مربی» هم می‌تونه برام توصیه‌نامه بده یا حتماً باید «استاد» و «استادیار» باشن؟
    سلام

اصولا ارائه LOR می تونه از طرف هرکسی که applicant رو از لحاظ علمی و شخصیتی به خوبی بشناسه و بتونه اون ویژگی ها رو به صورت موثر بیان و امکان سبک سنگین کردنشون رو فراهم کنه، ممکن هست...
    ولی طبیعتا وقنی LOR از طرف یک professor، associative professor یا assistant professor باشه، میتونه نسبت به زمانی که از طرف lecturer یا instructor باشه اثر بیشتری داشته باشه... چرا که افراد دسته دوم چندان درگیر تحقیقات نیستند و امکان bold کردن این مورد مهم در تفکیک applicant ها رو نمی تونند به خوبی ایفا کنند...
    ولی در شرایط خاص ضرب المثل "کفش کهنه در بیابان نعمتی است" می تونه باعث بشه که گروه دوم هم هدف دریافت LOR واقع بشن!

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ویرایش توسط Matinking : February 24th, 2015 در ساعت 07:14 PM

Junior Member sunib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA Student of English Translation and Interpreting at IAUSTB

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اصولا ارائه LOR می تونه از طرف هرکسی که applicant رو از لحاظ علمی و شخصیتی به خوبی بشناسه و بتونه اون ویژگی ها رو به صورت موثر بیان و امکان سبک سنگین کردنشون رو فراهم کنه، ممکن هست...
    ولی طبیعتا وقنی LOR از طرف یک professor، associative professor یا assistant professor باشه، میتونه نسبت به زمانی که از طرف lecturer یا instructor باشه اثر بیشتری داشته بگذاره... چرا که افراد دسته دوم چندان درگیر تحقیقات نیستند و امکان bold کردن این مورد مهم در تفکیک applicant رو نمی تونند به خوبی ایفا کنند...
    ولی در شرایط خاص ضرب المثل "کفش کهنه در بیابان نعمتی است" می تونه باعث بشه که گروه دوم هم هدف دریافت LOR واقع بشن!

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خیلی ممنونم از آرزوی موفقیت و پاسخ خوبتون، برام جا افتاد

یه چیزی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که برای مثال، یکی از اساتیدم که استادیار هستن، وقتی گوگل می‌کنمشون، نتیجه‌ی خاصی از ایشون نمی‌بینم. ولی دوتا از مربی‌ها بعد از گوگل کردن نتایج بهتری براشون می‌بینم.
    حالا اولویت با اون استادیاری هستش که بعد از سرچ کردن اسمش چیز خاصی پیدا نمی‌شه، یا مربی‌ِ که نتایج بهتری از سرچ کردن اسمش عائدمون می‌شه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sunib نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از آرزوی موفقیت و پاسخ خوبتون، برام جا افتاد

یه چیزی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که برای مثال، یکی از اساتیدم که استادیار هستن، وقتی گوگل می‌کنمشون، نتیجه‌ی خاصی از ایشون نمی‌بینم. ولی دوتا از مربی‌ها بعد از گوگل کردن نتایج بهتری براشون می‌بینم.
    حالا اولویت با اون استادیاری هستش که بعد از سرچ کردن اسمش چیز خاصی پیدا نمی‌شه، یا مربی‌ِ که نتایج بهتری از سرچ کردن اسمش عائدمون می‌شه؟
    سلام

اولا بسیار بعید هست کارهای تحقیقاتی اون assistant professor از اون instructor ها کمتر باشه... مگر اینکه assistant professor مورد بحث به تازگی فارق التحصیل شده باشه...
    بهتر هست به جای google search به صفحه شخصی استادتون برید و از اونجا تحقیقاتش رو رصد کنید...
    ثانیا عرض کردم که در زمان پر کردن LOR، اثر assistant professor بودن می تونه خیلی بر instructor بودن چربش داشته باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام
    من میخواستم برای کارشناسی اقدام کنم الان مشکل من اینه که معلمای دبیرستان که میخوان برام ریکام بدن ایمیل ندارن اصلا! اگه هم بگم ایمیل درست کنین یا من براتون درست کنم مطمئنم که اصلا چکش نمیکنن یعنی نه سوادشو دارن نه امکاناتشو نه وقتشو نه حوصلشو!!! من پست هایی که در مورد تقلب نکردن بودو خوندم خودمم دوست ندارم ولی به نظر شما بهتر نیست یه ایمیل به اسمشون درست کنم و خودم تایید کنم؟!؟!؟ اگه راه دیگه ای هم هست بگین ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نویسنده ی توصیه نامه حتماً باید عضو هیئت علمی دانشگاه باشه؟یا اگه نباشه هم میتونه توصیه نامه بنویسه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    نویسنده ی توصیه نامه حتماً باید عضو هیئت علمی دانشگاه باشه؟یا اگه نباشه هم میتونه توصیه نامه بنویسه؟
    خود دانشگاه ها می گن که مثلا حداقل دو توصیه نامه بفرستید که یکی از انها حتما هیات علمی باشد و در اینصورت داشتن ایمیل اکادمیک الزامی هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)