صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط vestaAD نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم برای کارشناسی اقدام کنم الان مشکل من اینه که معلمای دبیرستان که میخوان برام ریکام بدن ایمیل ندارن اصلا! اگه هم بگم ایمیل درست کنین یا من براتون درست کنم مطمئنم که اصلا چکش نمیکنن یعنی نه سوادشو دارن نه امکاناتشو نه وقتشو نه حوصلشو!!! من پست هایی که در مورد تقلب نکردن بودو خوندم خودمم دوست ندارم ولی به نظر شما بهتر نیست یه ایمیل به اسمشون درست کنم و خودم تایید کنم؟!؟!؟ اگه راه دیگه ای هم هست بگین ممنون
    دوست خوب برای لیسانس توصیه نامه لازم نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

آیا کسی که پیشش دوره کارآموزی کارشناسی رو گذروندیم و کارمند یک اداره هست میتونه توصیه نامه بده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    آیا کسی که پیشش دوره کارآموزی کارشناسی رو گذروندیم و کارمند یک اداره هست میتونه توصیه نامه بده؟
    اگر ایمیل شرکتی داشته باشه ازش توصیه نامه بگیرید. یا اگر کاغذی میفرستید تو سربرگ شرکت و پاکت و مهر شرکت داشته باشه. فقط خوب ازتون تعریف کنه
    ویرایش توسط candid : June 6th, 2015 در ساعت 04:57 PM
    امضا نامرئی

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

دوستان آیا تاریخ دریافت توصیه نامه هم مهم است؟ منظورم از تاریخ مثلا توصیه نامه دریافتی از استاد که 1 سال از تاریخ درج شده توسط استاد گذشته باشد.
    ممنون

بچه ها یه سوال دارم خیلی فوریه. ممنون میشم زود جواب بدید.
    1-یه استادی که فوق لیسانس داره تو دانشگاه درس میده، مثل خیلی استادا تو ایران، چی باید بنویسم انتهای توصیه نامه محل امضا؟
    2-این استاد با یه استاد دیگمون که استاد کامل بود تو دو تا از کلاسا به عنوان assist می آمد اما در اصل نصف کلاس با اون کارشون رو انجام میدادن.
    3- این استاد مسئول پایان نامه ها بود یعنی مدارک پایان نامه مونو چند وقت یه بار باید بهش باید نشون میدادیم، مدارک رو بررسی میکرد ،ایرادی اگر بود میگقت و آخرم اجازه دفاع رو اون میداد
    4- جزو داورای دفاع هم بود.
    این 4 تا عنوان رو جطوری بگم بهتره به نظر شما؟
    تا امشب وقت دارم درستش کنم.
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دارم خیلی فوریه. ممنون میشم زود جواب بدید.
    1-یه استادی که فوق لیسانس داره تو دانشگاه درس میده، مثل خیلی استادا تو ایران، چی باید بنویسم انتهای توصیه نامه محل امضا؟
    2-این استاد با یه استاد دیگمون که استاد کامل بود تو دو تا از کلاسا به عنوان assist می آمد اما در اصل نصف کلاس با اون کارشون رو انجام میدادن.
    3- این استاد مسئول پایان نامه ها بود یعنی مدارک پایان نامه مونو چند وقت یه بار باید بهش باید نشون میدادیم، مدارک رو بررسی میکرد ،ایرادی اگر بود میگقت و آخرم اجازه دفاع رو اون میداد
    4- جزو داورای دفاع هم بود.
    این 4 تا عنوان رو جطوری بگم بهتره به نظر شما؟
    تا امشب وقت دارم درستش کنم.
    سلام دوست عزیز ایشان مدرس دانشگاه محصوب می شوند و عنوان اکادمیک teacher به ایشان می شود داد اما برای توصیه نامه حداقل باید دنبال کسی باشید گه دکتری داشته و نیز ایمیل اکادمیک و عضو هیات علمی نیز باشند
    پیشنهاد می کنم از دوستی دیگر درخواست توصیه نامه کنید چون اعتبار توصیه نامخ به رتبه علمی استاد بیشتر می باشد
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    دوستان آیا تاریخ دریافت توصیه نامه هم مهم است؟ منظورم از تاریخ مثلا توصیه نامه دریافتی از استاد که 1 سال از تاریخ درج شده توسط استاد گذشته باشد.
    ممنون
    خیلی از دانشگاه ها فرم مخصوص دارند و بنابر این تهیه توصیه نامه جنرال را توصیه نمی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ایشان مدرس دانشگاه محصوب می شوند و عنوان اکادمیک teacher به ایشان می شود داد اما برای توصیه نامه حداقل باید دنبال کسی باشید گه دکتری داشته و نیز ایمیل اکادمیک و عضو هیات علمی نیز باشند
    پیشنهاد می کنم از دوستی دیگر درخواست توصیه نامه کنید چون اعتبار توصیه نامخ به رتبه علمی استاد بیشتر می باشد
    خیلی ممنون از پاسختون

من خیلی اذیت شدم سر این توصیه نامه، با این که نمرات خوبی هم داشتم اما رئیس گروه که مشخصاتی که شما میگیدو داشت بهم گفت وقت نداره و اصلا حاضر نشد به حرفم گوش بده، چه برسه به توصیه نامه
    این استاد من با خودش هم یک کلاس 5 واحدی داشتم، به اضافه ی مسائلی که تو پست قبلی گفتم، حاضر شده توصیه نامه آنلاین رو پر کنه که استادای دیگه مون به سختی قبول میکنن.
    از یه استاد تمام هم به صورت هاردکپی میگیرم یه توصیه نامه ی دیگه رو.
    دیگه کاریش نمیشه کرد متاسفانه استادا تو ایران برای دانشجو ارزش قائل نیستن
    پس من فقط باید بنویسم teacher of architecture؟
    اون شماره 2 و3 رو اگر بخوام تو متن بهش اشاره کنم میدونید چطور باید بگم؟

Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون

من خیلی اذیت شدم سر این توصیه نامه، با این که نمرات خوبی هم داشتم اما رئیس گروه که مشخصاتی که شما میگیدو داشت بهم گفت وقت نداره و اصلا حاضر نشد به حرفم گوش بده، چه برسه به توصیه نامه
    این استاد من با خودش هم یک کلاس 5 واحدی داشتم، به اضافه ی مسائلی که تو پست قبلی گفتم، حاضر شده توصیه نامه آنلاین رو پر کنه که استادای دیگه مون به سختی قبول میکنن.
    از یه استاد تمام هم به صورت هاردکپی میگیرم یه توصیه نامه ی دیگه رو.
    دیگه کاریش نمیشه کرد متاسفانه استادا تو ایران برای دانشجو ارزش قائل نیستن
    پس من فقط باید بنویسم teacher of architecture؟
    اون شماره 2 و3 رو اگر بخوام تو متن بهش اشاره کنم میدونید چطور باید بگم؟

به نظرم اگر اطلاعات آنلاین اش توی اینترنت نیست، همون Assistant Professor بنویس! این خیلی بهتره تا اینکه بگی از یه مربی توصیه نامه گرفتم!! امیدوارم تبلیغ fraudulency نشه ولی واقعیتش اینه که این همه منت ها از استاد کشیدن بی خودی هست چون برای رنک دانشگاه های شاید بالای 50 آمریکا، واقعاً اون قدر روی اصالت توصیه نامه دقت نمی کنن، یعنی مثلاً برای هارد کپی اگر شما سربرگ خوب در بیاری و با متن خوب بنویسی دیگه نمیاد بگن استاد X کیه! و برن دنبالش باهاش چک کنن پیداش کنن و بعد مطمئن شن که شما رو تأیید کرده مگه در مواردی که شک کنن که توصیه نامه با بقیه رزومه نخونه که اونم معمولاً استاد راهنمای تز شاید یکم مهم باشه اونم فقط شاید!! من تمام کارهای توصیه نامه رو خودم کردم، سربرگ، متن، فقط میرفتم به استاد می گفتم تو رو خدا امضا کن، کلی منت می کشیدم و بعد 3 بار توی جاهای مختلف گیرآوردن طرف یه امضا می انداخت پای توصیه نامه! خوب من الان می بینم اون امضا رو خودم هم می تونستم بکنم چون اولاً استاد اصلاً هیچ جای دنیا شناخته شده نیست ثانیاً اون ایمیل آکادمیک رو که زیر توصیه نامه نوشتم اصلاً چک نمی کنه و نمی دونه چی هست و ثالثاً اصلاً دانشگاه های اون ور نمیان به تک تک رفرنس های همه مثلاً 2000 تا اپلیکنت میل بزنن که آقا قبول داری این طرف رو یا نه!! ولی خوب موقع اپلای هیچ کدوم قدرت این ریسک ها رو نداریم... پس به قول خارجی ها Long story short کلاً اونقدر که معدل و نمرات زبان و رزومه اهمیت داره توصیه نامه یه استاد ایرانی دانشگاه اهمیت نداره با این وجود تو سعی کن بهترین اش رو ارائه بدی.

Junior Member

گرفتن یک ریکام خوب از یه استاد معمولی یا گرفتن یه ریکام متوسط به پایین از یه استاد با رزومه ی خیلی بالا؟
    کدوم بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)