صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : منصب و ایمیل recommendor ها

همه می مونن از کی recomm بگیرن ... منم موندم از کی recomm بگیرم .. !!!

من برای چونه زدن گرفتن سربرگ و پاکت رفتم پیش مدیر گروهمون ! ... تا گفتم recomm خیلی جدی و سریع گفت که بنویس و بیا من برات امضا می کنم ... حالا من اصلآ برنامم این نبود که از این استاد recomm بگیرم ... در واقع باهاش زیاد کار مشترک نداشتم و فقط این ترم شاید یه چندتا تحقیق بهش بدم ، اما من رو فکر کنم دو سالی هست که دورادور می شناسه ... حالا دارم وسوسه می شم که یه دونه هم از این استاد بگیرم ، شاید بد نباشه ...
    خوبی این استاد اینکه :
    1. مدیر گروهه !
    2. گفته هر چی می خوای بنویس بیا!
    3. کلآ آدمیه هر جهت با آدم راه می آد ... از منم بدش نمی آد ! ... حداقل آمار دارم که توی کلاسای دیگه مخصوصآ لیسانس ازم زیاد حرف زده ...

اما یه مشکل کوچیک داره .. ایمیل چک نمی کنه : .. اصلآ فکر نکنم ایمیل داشته باشه ! ... چی کار کنم ؟ به ریسکش می ارزه ؟ نخوان باهاش تماس بگیرن ؟!؟!

ApplyAbroad Veteran

شما اگر دارین انلاین اقدام میکنین (برای rec letter) حتما باید ایمیل چک کنه. اگر نه به عنوان نفر چهارم (اگر میشه) میتونین ایشون را بذارین. به همون سه دلیلی که گفتین.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    1-این درجه استاد ها باید حتماً ذکر بشه ؟ مثلاً اشکال داره آدم همه رو بنویسه professor در حالی که طرف ممکنه Assistant Prof باشه فقط ؟
    2- این اساتید ما بعضی هاشون ای میل تو Yahoo و Gmail دارند ، ضایع است ؟
    3-حتماً باید e-mail اساتید و وارد کنیم ؟ اگه جایی که نوشته رو خالی بذاریم واسه e-mail یا مثلاً شماره تلفن رو ، اشکالی داره؟
    ممنون میشم جواب بدید ;D
    به نظر من درجه استاد باید درست گفته بشه.
    من یکی از استادام میل دانشگاهش کار نمیکرد، ادرس یاهو داد الان هم rec letter را آنلاین submit کرده و دانشگاه هم قبول کرد. از این لحاظ مشکلی نیست ولی برای اطمینان میتونید با دانشگاه هم تماس بگیرید و علت رو توضیح بدین هر چند این کار مته به خشخاش گذاشتنه.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

بچه ها تو رو خدا جواب منو كامل بديد
    من يه دانشگاه غير انتفاعي هستم كه اصلا هيچكي تو جو اپلاي و اين حرفا نيست و اصلا نمي دونن اپلاي چيه. تازه همه استادامون فوق ليسانس هستن بجز رئيس دانشگاه كه دكتراي فيزيك داره و اصلا به رشته من كه كامپيوتر هستش ربطي نداره. بيشترشون هم اصلا ايميل درست و حسابي ندارن :-[ :-[ دانشگاهمون هم سايتش مايه ابرو ريزي هستش نبودنش بهتر از اينجوري بودنشه.
    حالا من بايد چي كار كنم؟! اصلا گرفتن توصيه نامه از اينا بدرد بخور هست ؟ ارزش داره ؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Ely
    من يه دانشگاه غير انتفاعي هستم كه اصلا هيچكي تو جو اپلاي و اين حرفا نيست و اصلا نمي دونن اپلاي چيه. تازه همه استادامون فوق ليسانس هستن بجز رئيس دانشگاه كه دكتراي فيزيك داره و اصلا به رشته من كه كامپيوتر هستش ربطي نداره. بيشترشون هم اصلا ايميل درست و حسابي ندارن :-[ :-[ دانشگاهمون هم سايتش مايه ابرو ريزي هستش نبودنش بهتر از اينجوري بودنشه.
    حالا من بايد چي كار كنم؟! اصلا گرفتن توصيه نامه از اينا بدرد بخور هست ؟ ارزش داره ؟
    تو فکر کردی همه استادهی دانشگاه‌ای سراسری یا حتی شریف شناخته شده هستن؟

خیلی‌ هم به به سمت استاد‌ها فکر نکن چون چاره دیگه‌ای نداری و کسی‌ که توصیه نامه مینویسه باید روی شما شناخت داشت باشه. توصیه نامه از کسی‌ که با شما از نظر علمی‌ خیلی‌ در ارتباط نبود فایده نداره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    تو فکر کردی همه استادهی دانشگاه‌ای سراسری یا حتی شریف شناخته شده هستن؟

خیلی‌ هم به به سمت استاد‌ها فکر نکن چون چاره دیگه‌ای نداری و کسی‌ که توصیه نامه مینویسه باید روی شما شناخت داشت باشه. توصیه نامه از کسی‌ که با شما از نظر علمی‌ خیلی‌ در ارتباط نبود فایده نداره.
    آخه من اصلااز اين چيزايي كه بچه ها ميگن سر در نميارم assistant prof lecturer و... ما تو دانشگاهمون از اين حرفا نداريم هر ترم يه استادي مياد و ترم بعد ميره :'( همه حق التدريسي هستن و اصلا هيچ ثباتي وجود نداره >
    حالا منسبشونو چي بنويسم؟ چي كار كنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

آخه من اصلااز اين چيزايي كه بچه ها ميگن سر در نميارم assistant prof lecturer و... ما تو دانشگاهمون از اين حرفا نداريم هر ترم يه استادي مياد و ترم بعد ميره :'( همه حق التدريسي هستن و اصلا هيچ ثباتي وجود نداره >
    حالا منسبشونو چي بنويسم؟ چي كار كنم؟
    فکر کنم برای اینجور استاد‌ها همون عنوان lecturer رو باید استفاده کنید.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    فکر کنم برای اینجور استاد‌ها همون عنوان lecturer رو باید استفاده کنید.
    lecturer یک کمی ضایع هست، به نظرم با استاد هماهنگ باش بنویس associate professor . البته اگه قبول کنه.احتمالا تو سایت دانشگاهتون هم استادها homepage نداشته باشند پس تابلو نمیشه.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

يكي از استادام هم هست كه الان دانشجوي دكترا دانشگاه تهران . اگه بگم توي سر برگ همون دانشگاه تهران واسم بنويسه اشكالي داره؟ اينجوري به نظرتون بهتر و معتبر تر نيست؟ يا اينكه بايد حتما توي سر برگ دانشگاه خودم بنويسه؟

واقعا دستتون درد نكنه كه ايقدر خوب و سريع جواب ميديد. فقط اگه بيشتر توضيح بديد ممنون ميشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    lecturer یک کمی ضایع هست، به نظرم با استاد هماهنگ باش بنویس associate professor . البته اگه قبول کنه.احتمالا تو سایت دانشگاهتون هم استادها homepage نداشته باشند پس تابلو نمیشه.
    نه بابا homepage كجا بود. اصلا سايت الكيه فقط 2 تا صفحه بيشتر نداره.
    آره lecturer خيلي بده كه مگه مشكلي پيش مياد همون professor بنويسن؟ من مخشونو ميزنم از اون نظر مشكلي نيست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)