صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درجه و ایمیل Recommender

منظوراز لقب احتمالا position علمی استاده که در انتهای ریکوم میارن پس مشکلی نیست استاد شما هر جایگاهی که داره پایان نامت ذکر کن مثلاً
    assistant prof
    karim mohammadi

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من یک سالی رو تو یک شرکت ساختمانی برای یک مهندس کار کردم. ایا ایشون هم میتونه برای من توصیه نامه بنویسه؟

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    من یک سالی رو تو یک شرکت ساختمانی برای یک مهندس کار کردم. ایا ایشون هم میتونه برای من توصیه نامه بنویسه؟
    اگر کارتون مرتبط با رشته بوده و فکر میکنید به نوعی یه امتیاز محسوب میشه براتون مشکلی نداره... من همه مدلشو دیدم...مثلا یه دانشگاهی سه تا توصیه نامه میخواد و حتی توصیه میکنه که بهتره نامه سوم رو از employer بگیرین(البته در صورت وجود)...
    بهتره اینجور موارد رو تو سایت خود دانشگاه قطعی کنید (Admission Requirements) ...
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    بله. خیلی از دانشگاهها خودشون حتی ذکر کردن که یه توصیه نامه از employer براشون بفرستید. شما میتونید علاوه بر توصیه نامه هایی که از اساتیدتون به اندازه کافی (مثلا 2 یا 3 تا) میگیرید یه توصیه نامه اضافه هم از مسئول مربوط توی شرکتی که کار میکنید بگیرید. کاری که خود من هم کردم
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

من اگہ یکی از معرفام کارشناسی ارشد داشتہ باشہ کہ کارمند بخش فنی و مهمی تو مخابرات باشہ و یک درس مهم هم با ایشون پاس کردہ باشم، چطوری باید سمت بنویسم؟

Mr.XY, M.A.sc, engineer of XY section in iran telecommunication company ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

سوال منم تقر یبا همینه
    من فعلا 3 تا گزینه دارم واسه توصیه نامه
    1- فارغ التحصیل برق ( رشته خودم ) از آمریکا و مدیر عامل یه شرکت برقی در ایران بیش از 15 سال ( که من در اونجا کار کردم، در واقع شرکت واسه خودمونه؛ یا حتی بگم پدرم مدیر عامل شرکت هست ؟! )
    2-فارغ التحصیل برق از شریف و استاد دانشگاه برای سالهای زیاد و همچنین رئیس اداره برق برای بیش از 15 سال
    3- استاد دانشگاه امیرکبیر ( برق )
    خب، حالا به نظرتون اینا خوبن ؟ و اینکه آیا من باید اشاره کنم که مثلا شماره 1 از آمریکا فارغ التحضیل شده و یا شماره 2 هم استاد بوده و هم رئیس و اگه بله، چطور باید بنویسم، شما نمیونه ای از این مورد سراغ دارین به من بدین
    راستی، همشون باید میل هاشون رو تا زمانی که من اگه خدا بخواد پذیرش بگیرم، چک کنن ؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

You can see boxes in recommendation forms when the referees have to fill out them
    One of the boxes asks about affiliations, position..
    ,....

To the best of my knowledge, if a giant professor here or elsewhere is well-known enough-and intensely famous in a field, professors (to whom u contacted) give much credit to their words and based on that, they would hire the recommended student; however in cases mentioned otherwise, doesn't matter if that referee has been graduated from sharif or usa; the only thing is significant now is how they write and think about you, not how ,where, and how long they have been in charge of a position, being boss of a company or not....(many)professor (I noticed) dont care about that-they just read , compare and then judge

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

Thanks;
    only one thing, you said " in the recommendation forms boxes " !!! Is there a standard recommendation form ?!
    I haven't heard of it.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

من مطالب قبلی رو در مورد ایمیل اساتید خوندم ولی خیلی متفاوت و در حد ضد و نقیض بودند!
    اگه بشه یه جواب روشن بدید ممنون میشم:
    کلا اگر ایمیل استادی Yahoo یا Gmail باشه مشکلی پیش میاد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    من مطالب قبلی رو در مورد ایمیل اساتید خوندم ولی خیلی متفاوت و در حد ضد و نقیض بودند!
    اگه بشه یه جواب روشن بدید ممنون میشم:
    کلا اگر ایمیل استادی Yahoo یا Gmail باشه مشکلی پیش میاد ؟
    خیلی از دانشگاهها تاکید میکنن که ایمیل استاد نباید gmail, hotmail, yahoo باشه چون اونا اصلا دریافت نمیکنن. غیر از اون، recom رو هم خیلی از اعتبار میندازه. مثل اینکه شما recom رو روی سربرگ دانشگاه بنویسی یا روی یه کاغذ معمولی.
    شاید برای اینکه ایمیل به طور غیر رسمی فقط واسه استاد (در صورتی که خودش از شما بخواد) فرستاده بشه مشکلی نباشه. ولی اونم باید احتیاط کرد، چون حتی بعضی استادا هم اینجور میلها رو دریافت نمیکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)