صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 191

موضوع: درجۀ علمی و نوع ایمیل نویسندۀ توصیه نامه

Junior Member thunder آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درجه و ایمیل Recommender

سلام دوستان
    با توجه به معضل کمبود recom به نظرتون recom از استادای آزمایشگاها که فوق لیسانسن...ولی جز هیئت علمی ان خوبه یا بده؟
    recom پرو پیمون از استاد با مدرک فوق بهتره با recom چرت از full prf؟

Junior Member

سلام من چند گزینه برای ریکام گرفتن دارم که 3 تاشون home page خیلی پر محتوایی در سایت دانشگاه دارن اما استادیار هستن و 3 نفر دیگه استاد تمام هستن و home page هم دارن یکیشون هم معاون آموزشی دانشکده است اما خودشون فعال نیستن و در home page اطلاعات خاصی وارد نکردتد.
    کدوم بهتره به نظر شما برای ریکام؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منصب و ایمیل recommendor ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra نمایش پست ها
    I don't think so. Because they actually know that generally professors present the email address which they usually check it. Moreover, I personally didn't experience any problem while my professors didn't present any academic email addresses

Take Care
    این رفیقمون انگار تجربه داشته.اگر اینجوری باشه که خیلی بهتره،من که کلافه شدم.هر دو استادی که نامه رو به من دادن ایمیل رسمی دارن ولی طبق گفته خودشون حجمش بسیار کمه و یکی در میون ایمیلها رو میگیرند و یا میفرستند چون سیستم سایت دانشگاه داغونه.گفتن که اگر ایمیل رسمیشون رو دادم ممکنه دچار مشکل بشم نمیدونم چیکار کنم...

Junior Member

برای استادی که دکترا داره باید بنویسم associate professor؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhin88 نمایش پست ها
    برای استادی که دکترا داره باید بنویسم associate professor؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خب این رو باید از خودشون بپرسید. اساتید اکادمیک اگر دکتری داشته باشن عنوان پروفسور بهشون اطلاق میشه و درجه اون بستگی به سابقه تحقیقی و رنک علمی میتونه:
    assistant professor
    associate professor
    professor

باشه

Junior Member

سوال فوری:

1. آیا معموله که استاد در پایان توصیه نامه، آدرس وب پیجش رو در سایت دانشگاه (به فارسی) بده؟ (بدون هیچ توضیحی و در پایان آدرس و تلفن و ایمیل و...)
    نه برای چک کردن ایمیلش (چون ایمیل اساتید تو وبسایت دانشگاه ما نوشته نمیشه)، با هدف آشنا شدن طرف مقابل با خودش یا نشون دادن این که چقدر کاردرسته!
    در واقع من توصیه نامه م رو خودم نوشته م و می خوام نشون بدم این آدمی که در مورد من اینجوری تعریف کرده چه آدم کاردرستیه تو این مملکت (و واقعا هم به من لطف داره، یعنی من سوءاستفاده نمی کنم از اینکه خودم دارم توصیه نامه رو می نویسم)

2. ایمیل یاهو یا جی میل دادن واقعاٌ خیلی تابلوئه؟ یعنی ریجکت می کنند آدمو به خاطرش؟ یا لااقل از این حرکت خوششون نمیاد!؟؟
    ویرایش توسط amir_khaan : January 2nd, 2011 در ساعت 02:53 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    سوال فوری:

1. آیا معموله که استاد در پایان توصیه نامه، آدرس وب پیجش رو در سایت دانشگاه (به فارسی) بده؟ (بدون هیچ توضیحی و در پایان آدرس و تلفن و ایمیل و...)
    نه برای چک کردن ایمیلش (چون ایمیل اساتید تو وبسایت دانشگاه ما نوشته نمیشه)، با هدف آشنا شدن طرف مقابل با خودش یا نشون دادن این که چقدر کاردرسته!
    در واقع من توصیه نامه م رو خودم نوشته م و می خوام نشون بدم این آدمی که در مورد من اینجوری تعریف کرده چه آدم کاردرستیه تو این مملکت (و واقعا هم به من لطف داره، یعنی من سوءاستفاده نمی کنم از اینکه خودم دارم توصیه نامه رو می نویسم)

2. ایمیل یاهو یا جی میل دادن واقعاٌ خیلی تابلوئه؟ یعنی ریجکت می کنند آدمو به خاطرش؟ یا لااقل از این حرکت خوششون نمیاد!؟؟
    1-مشكلي نداره.شما ايميل و تلفن و وب پيج استادتونو بدين.
    2-بهتره ايميل رسمي دانشگاهي رو بدين. چندان معمول نيس كه جي ميل يا ايميل ياهو را بدين.يعني غير رسميه.

Junior Member

باز یه سوال فوریه دیگه:

اگر تو معرفی آنلاین ایمیل استادا (که یاهو یا جیمیله) جایی برای توضیح وجود داشته باشه بهتره توضیح بدیم که "ایشان ایمیل xxx@yyy.ac.ir (که ایمیل واقعی آکادمیکشه که صد سال یک بار هم بازش نمیکنه) ولی میگن به بهش سر نمیزنن، اصولاٌ در ایران مرسوم نیست که از ایمیل های آکادمیک استفاده بشه، چون معمولاٌ این ایمیل آدرس ها مشکل دارند" بهتره این توضیحات رو بدیم یا نه!؟

یا در بخش references آخر سی وی این مساله رو ذکر کنم و هر دو تا ایمیلشون رو بدم (آکادمیک و یاهو/جیمیل)، ولی در فرم آنلاین فقط ایمیل یاهو/جیمیلشون رو بدم؟

زود بگو دکتر جون، وسط اپلای آنلاین به ذهنم رسیده! (ممنووووووووووووووووووووو وون این ادونس!)
    ویرایش توسط amir_khaan : January 2nd, 2011 در ساعت 04:13 PM

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_khaan نمایش پست ها
    باز یه سوال فوریه دیگه:

اگر تو معرفی آنلاین ایمیل استادا (که یاهو یا جیمیله) جایی برای توضیح وجود داشته باشه بهتره توضیح بدیم که "ایشان ایمیل xxx@yyy.ac.ir (که ایمیل واقعی آکادمیکشه که صد سال یک بار هم بازش نمیکنه) ولی میگن به بهش سر نمیزنن، اصولاٌ در ایران مرسوم نیست که از ایمیل های آکادمیک استفاده بشه، چون معمولاٌ این ایمیل آدرس ها مشکل دارند" بهتره این توضیحات رو بدیم یا نه!؟

یا در بخش references آخر سی وی این مساله رو ذکر کنم و هر دو تا ایمیلشون رو بدم (آکادمیک و یاهو/جیمیل)، ولی در فرم آنلاین فقط ایمیل یاهو/جیمیلشون رو بدم؟

زود بگو دکتر جون، وسط اپلای آنلاین به ذهنم رسیده! (ممنووووووووووووووووووووو وون این ادونس!)
    سلام،من هم این مشکلو داشتم با یکی‌ از استادم که هنوز امیل دانهشگاهو نساخته بودن
    در هرصورت من هم امیل جی‌میل رو نوشتم هم امیل آیندهٔ دانشگاهی،،،که اگه فرض محال خواستن تماس بگیرن قابل دسترسی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    سلام،من هم این مشکلو داشتم با یکی‌ از استادم که هنوز امیل دانهشگاهو نساخته بودن
    در هرصورت من هم امیل جی‌میل رو نوشتم هم امیل آیندهٔ دانشگاهی،،،که اگه فرض محال خواستن تماس بگیرن قابل دسترسی باشه
    راستش خيلي جالب نيست اين توضيحاتو بدين. حالا دو راه داره:1- از استادتون خواهش كنيد تو بازه زماني اپلاي ايميل دانشگاهيشو چك كنه. راه دومم همونيه كه خودتون گفتي. ميتوني وب سايت و شماره تماسم براي محكم كاري قيد كني.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)