صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: مسائل مربوط به الفا تست زبان ایتالیایی

Banned

پیش فرض مسائل مربوط به الفا تست زبان ایتالیایی

در این تاپیک همه چیز رو درباره الفا تست بیان کنید ...

پیش فرض پاسخ : الفا تست | منابع و مراجع | تجربیات شخصی | کلاسها و موسسات

چی هست این الفا تست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    چی هست این الفا تست؟
    این امتحان ورودی هست برای کارشناسی به دانشگاه های ایتالیا که برای هر رشته ای فرق داره و قبلا الکی بود ولی تازگی ها خیلییییییییی جدی شده و هر کسی رو راه نمیدن یا اینکه توی رشته خودت نمیتونی بخونی ... شامل : ریاضی - فیزیک - ریاضی - منطق - هوش - شیمی - تاریخ اروپا و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    این امتحان ورودی هست برای کارشناسی به دانشگاه های ایتالیا که برای هر رشته ای فرق داره و قبلا الکی بود ولی تازگی ها خیلییییییییی جدی شده و هر کسی رو راه نمیدن یا اینکه توی رشته خودت نمیتونی بخونی ... شامل : ریاضی - فیزیک - ریاضی - منطق - هوش - شیمی - تاریخ اروپا و ...
    به نظر من که وجودش لازمه :دی
    اگر بچه های خودشون اینها رو امتحان بده خوب دلیل بیشتر فهمیدنش نسبت به کنکوریهای ما هستش !!!
    سیستم آموزشی اروپا خیلی خیلی از ما جلوتره بخاطر همینه که باید اینچنین امتحاناتی رو هم بگیرند اما دقت کنید که باید از یه درصدی بالاتر بزنید لازم نیست که همه رو درست بزنید و لازمش خوندن کتب خودشون هست و وقت گذاشتن و بیس همشون دانستن زبان ایتالیایی هست

در کل اگر هم نخواستید امتحان بدید اما کتبش رو بخونید خیلی اطلاعات مفیدی داره مخصوصا تاریخ اروپا و منطقش !!!

Banned

دوستان این اصلا اسون نیست !!! توجه کنید که 80 سوال هست ---------ریاضی و منطق (تست های هوشی ) = 25 سوال - 75 دقیقه فهم گزارش (درک مطلب) = 1 قطعه و 5 سوال از آن - 15 دقیقه----------------فیزیک = 5 سوال - 10 دقیقه------------انگلیسی = 30 سوال - 15 دقیقه--------------هر پاسخ صحیح : 1 امتیاز مثبت --------هر پاسخ غلط : 0.25 امتیاز منفی--------------هر سوال بی پاسخ : 0 امتیاز------------------اینم بگم که برای قبولی حد اقل در یک دانشگاه قبول بشین باید 60 بگیرین و برای اینکه خودتون رششتونو انتخاب کنین باید بالای 80 بشین ....

Junior Member

دوستانی که الفا تست رو دادن لطفا بیان و بگن چطوری بود ....

Banned

من امروز اولین کلاس آلفا تست پزشکی رو در موسسه ی برنا شرکت کردم . استادش یه پسر جوونیه بنام قربانی - کارش خوب بود . یعنی مطالب رو درس میداد و ما هم اکثرش رو متوجه میشدیم . خلاصه اینکه گفتم اگه کسی می خواد آلفای پزشکی بده امسال می تونه تو کلاسها شرکت کنه چون شنیدیم از سال دیگه امتحان ماه آوریل برگزار می شه

Junior Member herkol94 آواتار ها

با سلام
    می خواستم بدونم دوستانی که کتاب های آلفا تست رو می خونن هیچ راهنمایی چیزی وجود نداره برای این کتاب ها چون برای ما که در شهرستان هستیم شرکت در کلاس ها امکان پذیر نیست و باید خودمون توی خونه این کتاب ها رو بخونیم .

با تشکر

Junior Member atena0069 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر آزاد کرج

اکثرا از آلفا تست و کلاساش که صحبت شده حرف بچه های پزشکی و داروسازی و معماری بوده ، من میخوام مهندسی کامپیوتر بخونم، میدونم که آلفای بچه های مهندسی به رنگ آبیه ولی اطلاعات دیگه ای ندارم!!اینکه سخت گیریش نسبت به سه تا رشته ای که گفتم چقدره؟؟ و اینکه تهران کجا کلاس داره؟؟ و از کی باید شروع کنم که پلیتکنیک قبول بشم؟؟ و اینکه خودم خوب بخونم کافی نیست (کلاس نرم) ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    تا لحظه ی شکست به خدا ایمان داشته باش

خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید.....!

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

کتاب های آلفا تست معماری رو نمیشه از جایی دانلود کرد ؟
    that which doesn't kill me can only make me stronger

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)