صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: داشتن PhD از ایران و مشکل قانونی برای اپلای کردن دوباره !

Farvardin
    Guest

پیش فرض داشتن PhD از ایران و مشکل قانونی برای اپلای کردن دوباره !

سلام

من آخرای دکتری هستم و دارم توی هلند فرصت مطالعاتی 6 ماهه ام رو می گذرونم .. می خوام برای phd اپلای کنم دوباره ... و سوالم مربوط می شه به این موضوع :
    کسی شنیده که داشتن دوتا phd مشکل قانونی برای آدم به وجود می آره ؟
    در این خصوص کسی اطلاعاتی داره ؟

REQUIREMENTS AND ADMISSION CRITERIA
    Applicants must have completed a bachelor's degree or the equivalent before beginning graduate study. Applicants who already
    possess a Ph.D. degree will generally not be considered for a second Ph.D. degree. Transcripts, GRE scores, letters of
    recommendation, and the applicant's statement of purpose are carefully weighed during the evaluation process. The admissions
    committee may also consider research papers, publications and other original work.

با تشکر

پیش فرض پاسخ : داشتن مدرک PhD از ایران برای پذیرش گرفتن دوباره در آمریکا مشکل قانونی داره؟

بعید میدونم مشکلی داشته باشه...تا اونجایی که من دیدم با داشتن مدرک فوق میشه دوباره برای یه فوق دیگه اقدام کرد...این یکی هم قاعدتا نباید منعی داشته باشه...هرچند گرفتن ویزا با این شرایط یه مقدار در هاله ابهام فرو میره!!!
    Keep calm...Time will solve any problem

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : داشتن PhD از ایران و مشکل قانونی برای اپلای کردن دوباره !

ارسال شما و عنوان تاپیک ویرایش شد ...
    لطفآ در سوالات بعدی به بهترین نحو منظور خودتون رو کامل برسونید ..

ممنون

ApplyAbroad Champion

اپلای کردن مجدد برای PhD مشکل قانونی نداره، اما این که به شما پذیرش مجدد برای PhD داده بشه یا خیر به دانشگاه بستگی داره. من سراغ دارم کسی رو که با داشتن یک PhD مجدد PhD اپلای کرده و یک PhD جدید گرفته.

Farvardin
    Guest

ببخشید بند اول این فایل رو میشه بگین چه میگه. http://www.gradoffice.caltech.edu/do...structions.pdf
    با تشکر

ApplyAbroad Champion

بند اول فایل نمی‌گه که با داشتن PhD شما مجاز به اپلای کردن برای PhD نیستید. گفته که به طور کلی وقتی PhD داشته باشید، بهتون مجددا پذیرش برای PhD نمی‌دهند. البته این مساله جزو قوانین این دانشگاه خاصه و ممکنه در دانشگاه‌های دیگه متفاوت باشه.

خب شما نگو که phd دارم....با فوق اپلای کن...
    If you fail to plan,you plan to fail

Junior Member

من هم شرايط شما رو دارم. از تربيت مدرس دكتري دارم و الان در يك دانشگاه استاديارم. ولي چون مي خوام در يك كشور ترجيحا اروپايي موقعيت كاري دانشگاهي گير بيارم به نتيجه رسيدم دوباره بايد دكتري (ترجيحا تو يه رشته نزديك ولي دانشكده متفاوت) بخونم. در كمال تعجب با تافل 108 و دو مقاله ISI و 8 مقاله كنفرانس و كلي سابقه پ‍ژوهشي و تدريس دانشگاهي، از دانشگاه موناش استراليا كه تازه خيلي هم درجه بالايي نداره ريجكت شدم. نتيجه گرفتم كه به خاطر داشتن مدرك Phd بوده. لطفا منو راهنمايي كنين. نبايد بگم PHD دارم؟ اين 5-6 سالي كه تمام مقاله هام تو اين مدت چاپ شده رو چه توجيهي كنم؟ بگم تو دانشگاه كار پژوهشي مي كردم؟ اصولا اينكه راستشو نگم اشكالي نداره؟ لطفا كمكم كنيد! برام خيلي مهمه كه از دانشگاه خوبي پذيرش بگيرم. تا الان از چند استاد تاييد نسبي گرفتم. ولي اين نتيجه ردي موناش (ولو اينكه اصلا روش حسابي هم باز نكرده بودم چون براي دانشگاه هاي بهتري مي خوام اپلاي كنم ) خيلي نگرانم كرده.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    چرا برای post doc اقدام نمیکنید؟
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

براي Postdoc اپلاي نمي كنم چون تجربه و توصيه تعدادي از دوستان آنور آبي اين بوده كه بعد از كذراندن اين دوره تضميني به پيدا كردن كار در دانشگاه به ويژه دانشگاه خوب نيست و به جايش اگر "تحمل" كنم و از دانشگاه معتبري PhD بگيرم شانسم براي پيدا كردن كار دانشگاهي خوب خيلي بالاتر مي رود. سراغ دارم كساني را كه با مدرك دكتري از ايران سالها از اين دانشگاه به آن يكي Postdoc بوده اند و هنوز استخدام نشده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)