صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: مطالعات زنان و مطالعات خانواده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطالعات زنان و مطالعات خانواده

سلام دوستان
    کسی هست که بخواد در زمینه مطالعات زنان برای مقاله همکاری کنه.؟

Junior Member

سلام من دارم پايان ناممو حول همين كار ميكنم اگه تا حالا كسيو پسدا نكردين من هستم

سلام دوستان
    من لیسانسم انسان‌شناسی دانشگاه تهرانه و در حالِ نوشتنِ پایان‌نامه ارشدم (در رشته مطالعات فرهنگی در دانشگاه علم و فرهنگ تهران) درباره تجربه زیسته زنان از بکارت هستم. قصد اپلای دارم، منتها اول میخوام یک ارشد دیگه بخونم (هم به این دلیل که عموما نمره زبان، چه آیلتس و چه تافل پایین‌تری نسبت به دکترا لازم داره، و هم اینکه یهو پرت نشم توی سختی دکتری)، و بعد دکترا.
    ولی راستش گم شدم. معدلم نزدیکِ 18 هست (بدون احتساب پایان‌نامه)، زبانم ای بدک نیست (هر چند هنوز امتحان ندادم)، پول ندارم و ترجیحم بورس کامل گرفتنه... کسی میتونه کمکم کنه که :1) از کجا شروع کنم؟ 2) سراغ کدوم دانشگاه‌ها برم؟ رشته‌ی ترجیحم اول مطالعات جنسیت و زنان و بعد مطالعات فرهنگیه.
    ممنونم از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط MahsaSabaghi70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانسم انسان‌شناسی دانشگاه تهرانه و در حالِ نوشتنِ پایان‌نامه ارشدم (در رشته مطالعات فرهنگی در دانشگاه علم و فرهنگ تهران) درباره تجربه زیسته زنان از بکارت هستم. قصد اپلای دارم، منتها اول میخوام یک ارشد دیگه بخونم (هم به این دلیل که عموما نمره زبان، چه آیلتس و چه تافل پایین‌تری نسبت به دکترا لازم داره، و هم اینکه یهو پرت نشم توی سختی دکتری)، و بعد دکترا.
    ولی راستش گم شدم. معدلم نزدیکِ 18 هست (بدون احتساب پایان‌نامه)، زبانم ای بدک نیست (هر چند هنوز امتحان ندادم)، پول ندارم و ترجیحم بورس کامل گرفتنه... کسی میتونه کمکم کنه که :1) از کجا شروع کنم؟ 2) سراغ کدوم دانشگاه‌ها برم؟ رشته‌ی ترجیحم اول مطالعات جنسیت و زنان و بعد مطالعات فرهنگیه.
    ممنونم از همه
    بهتره تحقیق کنین که کدوم دانشگاه ها فاند میدن. تماس بگیرین با خود دانشکاه ها یا دانشجوهاشونو شناسایی کنین. برای مثال من امسال دیدم که دونفر برای ارشد women studies دانشگاه cincinnati فاند کامل گرفتن.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی مطالغات خانواده الزهرای تهران و ارشد مطالغات زنان باهنر کرمان خوندم 2سال هم سابقه ی تدریس دارم میخوام دکترام رو تو دانشگاه های اروپا بگیرم کسی اطلاعاتی داره میدونه کدوم دانشگاهاش داره و بایذ چکار کنم ممنونم ازتون

Junior Member

سلام دوستان منم کارشناسی و کارشناسی
    [/QUOTE] ارشد مطالعات زنان دارم ار الزهرا تهران دارم مدرک زبان ندارم برای کدوم دانشگاه های اروپایی میتونم اقدام کنم ممنونم ازتون

سلام

اگر نمره زبان خوب بیارید شانستون برای این پروگرام خوبه...بورس هم میدن گویا...میتونید ایمیل بزنید بپرسید.

https://gender.ceu.edu/erasmus-mundus-gemma

برای دانشگاه های فنلاند و سوئد هم میتونید اقدام کنید. در این زمینه ها خوب فاند میدن. به این دپارتمان ها هم ایمیل بزنید و بپرسید. استادهای خوبی دارن من سرکلاسشون بودم.
    https://www.abo.fi/genusvetenskap-personal/
    http://www.utu.fi/en/units/hum/units...ages/home.aspx

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fafotoohi نمایش پست ها
    سلام دوستان منم کارشناسی و کارشناسی
    ارشد مطالعات زنان دارم ار الزهرا تهران دارم مدرک زبان ندارم برای کدوم دانشگاه های اروپایی میتونم اقدام کنم ممنونم ازتون[/QUOTE]
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.
    من دانشجوی سال آخر جامعه شناسی هستم و در حال حاضر یک مقاله چاپ شده دارم.میخواستم بدونم کسی درباره آینده تحصیلی این رشته در آمریکا و یا کانادا اطلاعاتی داره؟مثلا اینکه بهتره رزومه ام درباره چه موضوعاتی باشه؟

Junior Member

سلام و وقت به خیر. من لیسانس مدیریت دارم. می خوام واسه رشته مطالعات زنان در آمریکا اپلای کنم. آیا کسی اطلاعاتی در این زمینه داره که به من کمک کنه؟

سلام دوستان
    بنده تجربه ی سابمیت مقاله در ژورنال های با ضریب تاثیر بالا را داشته و علاقمند به همکاری برای چاپ مقاله در زمینه ی خانواده می باشم. در صورت نیاز پیام دهید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)