صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: پیشنهاد برای افزایش ظرفیت پیام پستی برخی از کاربران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد برای افزایش ظرفیت پیام پستی برخی از کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    آها.

من خیلی گشتم توی قوانین و اطلاعیه‌ها ولی چیزی دستگیرم نشد. اگه لطف کنید قانونش رو اضافه کنید بهتره. بقیه هم مثل من از سردرگمی در بیان.
    حق با ایشونه. نشستم کل قوانینو اینبار با دقت تمام خوندم اما چیزی قید نشده بود. مجبور شدم چند مین پیش به یکی از ادمینا پیام خصوصی بدم تا اینکه الان این تاپیکو دیدم.
    بعدشم محدود کردن به این صورت کاملا غیر منطقیه چون ممکنه کاربرایی باشن که به صورت مهمان مطالب رو دنبال می کردن و بعدش واسه اینکه به جوابشون نرسیدن خواستن مبحث جدید ایجاد کنن اونوقت میان می بینن که نمیشه. (درسته که می خواین جلوی مسائلی مثل اسپم رو بگیرین اما نمیشه که قانون سوزوندن سیخ و کباب رو پیاده کنین یعنی همون قانونی که کشور ما ازش طبعیت می کنه)
    می دونین با این کار چقدر وقتمو تلف کردین ؟ :| می خواستم یه مبحث جدید ایجاد کنم اما با هزار و یک نوع مشکل مواجه شدم. مطالبی هم که تو ذهنم بود پرید.

از طرف دیگه یه بنده خدایی می خواست بهم پ خ بده دیده نمیشه و اونوقت اومده تو تاپیکی که پست داده بودم مطرح کرده و همین خودش باعث شکل گیری بی نظمی بزرگتری شد. کشور ما همه چیزشو سهمیه بندی کرده و جای تاسف داره که گستره اونو هم تو سایت بچه های تحصیل کرده شاهدیم. حتما دلیلی داشته که کشور جهان سومیم (گرچه بیشتر از سومیم).

P.S...

راستی اینو هم به اقتدارمون اضافه کنیم. !!!!!!!!!!!!امکان ارسال پست فقط یک بار در هر 60 دقیقه!!!!!!!!!!!!!!!...

WOW... this is A-Maze-ing!

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

یا سلام

فقط کافی بود در قسمت راهنمای سایت، ارسال دوم ادمین را که مهم هم شده مطالعه نمایید.

امکان ارسال موضوع (تاپیک )جدید، ارسال پیام خصوصی، درج پیام بازدید کننده٬ پیوست فایل

ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    آها.

من خیلی گشتم توی قوانین و اطلاعیه‌ها ولی چیزی دستگیرم نشد. اگه لطف کنید قانونش رو اضافه کنید بهتره. بقیه هم مثل من از سردرگمی در بیان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Musick نمایش پست ها
    حق با ایشونه. نشستم کل قوانینو اینبار با دقت تمام خوندم اما چیزی قید نشده بود. مجبور شدم چند مین پیش به یکی از ادمینا پیام خصوصی بدم تا اینکه الان این تاپیکو دیدم.
    بعدشم محدود کردن به این صورت کاملا غیر منطقیه چون ممکنه کاربرایی باشن که به صورت مهمان مطالب رو دنبال می کردن و بعدش واسه اینکه به جوابشون نرسیدن خواستن مبحث جدید ایجاد کنن اونوقت میان می بینن که نمیشه. (درسته که می خواین جلوی مسائلی مثل اسپم رو بگیرین اما نمیشه که قانون سوزوندن سیخ و کباب رو پیاده کنین یعنی همون قانونی که کشور ما ازش طبعیت می کنه)
    می دونین با این کار چقدر وقتمو تلف کردین ؟ :| می خواستم یه مبحث جدید ایجاد کنم اما با هزار و یک نوع مشکل مواجه شدم. مطالبی هم که تو ذهنم بود پرید.

از طرف دیگه یه بنده خدایی می خواست بهم پ خ بده دیده نمیشه و اونوقت اومده تو تاپیکی که پست داده بودم مطرح کرده و همین خودش باعث شکل گیری بی نظمی بزرگتری شد. کشور ما همه چیزشو سهمیه بندی کرده و جای تاسف داره که گستره اونو هم تو سایت بچه های تحصیل کرده شاهدیم. حتما دلیلی داشته که کشور جهان سومیم (گرچه بیشتر از سومیم).

P.S...

راستی اینو هم به اقتدارمون اضافه کنیم. !!!!!!!!!!!!امکان ارسال پست فقط یک بار در هر 60 دقیقه!!!!!!!!!!!!!!!...

WOW... this is A-Maze-ing!
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرات کاربران فعال فروم در مورد موضوعات

سلام.من جای دیگه ای برای ارسال پستم پیدا نکردم.ببخشید
    از طریق ایمیل برای من پیغام میاید که پیغام خصوصی داری ولی وقتی میام سایت هیچ چیز مشخص نیست.دو بار این موضوع تکرار شده.ممنون میشم چک کنید. حتی در موقع ارسال پیام هم این گزینه رو برای من نشون میده:
    • ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما به اتمام رسیده است.تا زمانی که فضای آن را با خالی کردن صندوق خود آماده نکنید نمی توانید پیام خصوصی جدید دریافت کنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات کاربران فعال فروم در مورد موضوعات

کاربر گرامی

با سلام و احترام

شما تازه عضو سایت شده اید و باید مدتی فعالیت داشته باشید تا حساب کاربری شما از نظر رتبه ارتقاء بیابد. لطفا این عنوان را بخوانید.

امکان ارسال موضوع (تاپیک )جدید، ارسال پیام خصوصی، درج پیام بازدید کننده٬ پیوست فایل

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fluid2008 نمایش پست ها
    سلام.من جای دیگه ای برای ارسال پستم پیدا نکردم.ببخشید
    از طریق ایمیل برای من پیغام میاید که پیغام خصوصی داری ولی وقتی میام سایت هیچ چیز مشخص نیست.دو بار این موضوع تکرار شده.ممنون میشم چک کنید. حتی در موقع ارسال پیام هم این گزینه رو برای من نشون میده:
    • ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما به اتمام رسیده است.تا زمانی که فضای آن را با خالی کردن صندوق خود آماده نکنید نمی توانید پیام خصوصی جدید دریافت کنید.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

لطفا ظرفیت اینباکس رو زیاد کنید، فقط دو پیام خیلی کمه، تازه در هر ساعت فقط میشه یک پیام فرستاد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام

این وضعیت موقتی هست تا مدتی از فعالیت شما سپری شود. لطفا این قسمت را مطالعه بفرمایید:

سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط foad77 نمایش پست ها
    لطفا ظرفیت اینباکس رو زیاد کنید، فقط دو پیام خیلی کمه، تازه در هر ساعت فقط میشه یک پیام فرستاد.

Junior Member

سلام
    بخشیدمزاحم میشم میخواستم بدونم این چه قانون مسخره اییه که واسه سایتتون گذاشتین؟همین که صندوق کاربراگنجایش دوتاپیام داره وبراحتی آدم گیج میشه وهمیشه یک طرف قضیه پیام روازدست میده؟!
    ببخشیدبااین لحن صحبت کردم ولی خدایی کلمه ایی بهترازاین پیدانکردم
    فکرنمیکنیدتوتاسال 2018این قانون شماقرون وسطاییه؟حداقل اندازه 5تاپیام گنجایش میزاشتین.آخه دوتاپیام همین که یه پیام بفرستی ورسیدش رودریافت کنی صندوقت پره!

Junior Member

واقعا مسخرس
    شما یه فروم به من نشون بدید که ظرفیت پیام خصوصیش دو تا باشه
    همین باعث می شه کاربرانی که اطلاعات مفیدی دارن دیگه به این فروم مراجعه کنند
    بر فرض اینکه منوقت اضافی داشتم و فعالیت زیاد کردم و ظرفیت پیام ها زیاد شد خوب اون طرفی که من دارم بهش پیام ارسال می کنم ظرفیتش دوتاس پر شده!! به چه دردی می خوره ظرفیت من زیاد باشه!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)