صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 190

موضوع: غذا

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : غذا

آقا بذار من تمام این بحث هارو اینجا واست خلاصه کنم:
    ببین اول از همه به جنسیت و پر خوری خودت دقت کن مثلا دارم میگم‌ها تو همین ایران خودمون من با کمتر از نصف پیتزا‌های پرپروک که یه پیتزا نرماله سیر میشم ولی‌ داداشم با یدونش میگه فقط ته دل منو گرفت!!
    من فک می‌کنم کاربر especial خانم باشن که آشپزی هم بلد هستن و کاربر oranus( سلام و صلوات بفرستین که بعدا شاکی نشه که چرا اسم منو بدون سلام صلوات آوردین) آقا هستن
    اگه کم غذا هستی‌ مشروب نمی‌خوری و آشپزی بلدی از ۱۰۰ یورو حساب کن اگه پسری و پر خوری و آشپزی هم کمی‌ تا قسمتی‌ ابری بلدی از ۳۰۰ ۴۰۰ یورو حساب کن..
    یه چیزی هست‌ها مثلا درست کردن یه ناهار با خورشت قیمه شاید ۲ یورو کمتر بشه واسه دونفر اما مثلا اگه شام رولت کالباس درس کنی‌ یا مثلا دسر ترامیزو درست کنی‌ هر کدم واسه مثلا دو نفر4-5 یورو آب میخوره!
    لپ کلام به نظرم هرچی‌ تو ایران به ریال خرج میکنی‌ اونجا به‌ یورو تبدیل کن مثلا اگه ایران ۱۰۰ تومن خرجت می‌شه اونجا ۱۰۰ یورو

ویرایش توسط sorahi : August 18th, 2012 در ساعت 03:17 PM
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

دوستان شرمنده...
    قیمت خیار قلمی یا همون Mini Gurke بسته ی سه تایی رو الان نگاه کردم 0.85 € بود! اشتباه گفته بودم تو پست قبلی!

آخه سالاد شیرازی فقط با این خیارا میشه با اون خیار درازا اصلا حال نمیده!

راستی قیمت سبزیجات و خوردنی و کلا مایحتاج زندگی رو توی سایت های ALDI , Kaufland , LiDL, EDEKA , PENNY , ... میتونید پیدا کنید.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد شیراز

دوستان
    یکی میشه یه لیست کلی از قیمت عذاها و خوراکی های آماده و به صرفه رو بنویسه؟
    مثل کنسروها و تن ماهی و عذاهای آماده تو ایران مثل الویه بسته بندی شده و .......

هرکی تاحالا خریده قیمتاشو بنویسه ممنون میشم

بابا دیگه بعضی ها آخرشن ها...
    یکی پست داده که آدرس سایت این فروشگاه ها رو میشه بدی؟؟؟ خوب عزیزم خداوند گوگل رو برای چی آفریده پس؟

این فروم هم ما ها رو حسابی گش.. تنبل کرده ها... آب هم میخوایم بخوریم اول میایم اینجا میپرسیم کسی تجربه ی آب خوردن در آلمان رو داره؟ از شیر بخوریم، با دست راست بخوریم یا با دست چپ؟

به هر حال اینجا ها بگردید قیمت اقلام مصرفی دستتون میاد:

http://www.aldi.com/

http://www.lidl.de/

http://www.edeka-gruppe.de/Unternehm...startseite.jsp

http://www.kaufland.de/Home/index.jsp
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

بچه ها پیتزا تو هامبورگ چنده؟

سوسیس آلمانی چنده؟ مثل سوسیس آلمانی های خودمونه یا خیلی فرق می کنه؟

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

دوستان اونجا آرد و خمیر هم گیر میاد? حبوبات چطور? اگه هست حدودا چه قیمت?

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط day_priest نمایش پست ها
    دوستان اونجا آرد و خمیر هم گیر میاد? حبوبات چطور? اگه هست حدودا چه قیمت?
    همه چیز اینجا گیر میاد، دقیقا همه چیز. تو بدترین حالت یه مغازه ی ایرانی یا ترک یا عرب پیدا می کنین، دیگه تا رشته ی آش هم پیدا می کنین.
    آردم گیر میاد، هزار مدل هم آرد دارن! آرد برای نون، آرد سفید، آرد برای کیک.
    حبوباتم دارن قیمتاش رو تو همون سایتایی که یکی از بچه ها گذاشته نگاه کنین (حدودا کیلومیی 1 تا 1.5 یورو)
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 27th, 2012 در ساعت 04:07 PM

صبح اینجا دعوا بود الان خبری نیست؟؟؟ مثل اینکه مدیریت هم دست به کار شده و پاکسازی کرده
    به هر حال از دوستان خواهش دارم که یه کمی صبورتر باشند.

در مورد غذا بگم که همه چی اینجا هست. قیمت ها هم مثل ایرانه تقریبا. حتی گوشت ارزونتره به نظرم.
    فقط یه سری از سبزی های ایران اینجا نیست. آبلیمو هم ندارن. یه چیزی دارن شبیه آبلیمو اما واقعا آبلیمو نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    صبح اینجا دعوا بود الان خبری نیست؟؟؟ مثل اینکه مدیریت هم دست به کار شده و پاکسازی کرده
    به هر حال از دوستان خواهش دارم که یه کمی صبورتر باشند.

در مورد غذا بگم که همه چی اینجا هست. قیمت ها هم مثل ایرانه تقریبا. حتی گوشت ارزونتره به نظرم.
    فقط یه سری از سبزی های ایران اینجا نیست. آبلیمو هم ندارن. یه چیزی دارن شبیه آبلیمو اما واقعا آبلیمو نیست.
    تازه اینو یادم رفت بگم که شهر من یعنی توبینگن بسیار کوچیکه و فقط 90000 ساکن داره یعنی از ورزشگاه آزادی کمتر) اما باز هم همه چی هست دیگه خودتون در مورد برلین و مونیخ و هامبورگ و ... قضاوت کنین.البته این باعث نمیشه که دانشگاه توبینگن ضعیف باشه. همین 15 جولای جزو دانشگاههای الیت شناخته شد و 70000000 یورو از دولت بهش دادن.تو نوروساینشپس هم که با وجود ماکش پلانک و موسسه مغز و اعصاب هرتی و ... تو دنیا شناخته شدست

ApplyAbroad Hero

چند سوال در مورد خوارکی ها:

1. در آلمان سبزی خوردن پیدا میشه؟ طعم و عطر سبزی خوردن ایران را داره؟ احتمالا باید در مغازه های ترک ها یا ایرانی سبزی خوردن با طعم مال خودمون پیدا بشه نه؟
    2. سیب شیرین در آلمان یافت میشه؟ چون تو اون کشور بغل آلمان (همون برادر کوچیکه آلمان)، سیب ها همه ترش بودند؛ هم اون بسته بندی های سبز رنگ یک اندازه، هم سیب های جنگلی قرمز و ...، هر چی سیب بنده خوردم ترش بودند. سیب شیرین قرمز (یا حتی از سین گلاب خودمون) پیدا نمیشه؟
    3. کلا میوه ها و سبزیجات چندان طعم دلپذیر میوه ها خودمون را ندارند نه؟ البته بعد یک مدت عادت میشه خوب.
    inactive account

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)