صفحه 12 از 65 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

سلام

ما یه گروه ترجمه توی دانشگاهمون درست کردیم و یه کتای رو ترجمه کردیم ولی در مرحله ی آخر استادی که قرار بود چاپش کنه نمی دونم چی شد پشیمون شد و زحمت ما هم به باد رفت .. حالا من این چه جوری توی رزومه ام بیارم؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    برای reference نوشتن در رزومه،معمولا مرسوم هست که اول از استاد اجازه بگیریم و بعد ایمیلش رو بدیم واسه reference??و اینکه اصلا با این reference ها تماس گرفته میشه؟و اگر بله معمولا چی رو با استاد چک می کنن؟؟
    ممنون
    سلام

دیگه دوستمون bispolo گفت همه چیو- اره-گاهی تماس هم میگیرند- معلومه که باید هماهنگ کنی - وگرنه یا جواب ایمیل ها رونمیده و یا ممکنه جواب برعکس بده - برو پیششون بگو اره- شما خیلی خوبید و چون منومیشناسید که من خفنم گوش بزنگ باش- بگو یه ریکام هم بعد اگه زحمتی نیست......

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    سلام

ما یه گروه ترجمه توی دانشگاهمون درست کردیم و یه کتای رو ترجمه کردیم ولی در مرحله ی آخر استادی که قرار بود چاپش کنه نمی دونم چی شد پشیمون شد و زحمت ما هم به باد رفت .. حالا من این چه جوری توی رزومه ام بیارم؟
    Hi, you had better be honest and explain this very briefly in your CV, the important thing is you were involved in such an experience and honest policy is the best one as well.

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli نمایش پست ها
    Hi, you had better be honest and explain this very briefly in your CV, the important thing is you were involved in such an experience and honest policy is the best one as well.
    بله البته . رزومه هایی که من دیدم معمولا تالیف کتاب رو در قسمت پابلیش مینوشتن و خیلی کوتاه و مختصر .. و با این شرایط من چه جوری بنویسم؟ در قسمت experiences بنویسم؟ توضیحش حداقل دو خط میشه!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    بله البته . رزومه هایی که من دیدم معمولا تالیف کتاب رو در قسمت پابلیش مینوشتن و خیلی کوتاه و مختصر .. و با این شرایط من چه جوری بنویسم؟ در قسمت experiences بنویسم؟ توضیحش حداقل دو خط میشه!
    همونطور که قبلاً هم گفتم، مواردی که نیاز به توضیح داره، عنوان مطلب (Author, Book name, Date) رو بنویسید و زیرش در یک یا دو خط با فونت متفاوت (معمولاً ریزتر) توضیحتون رو در مورد فرآیند چاپ و این موارد ذکر کنید، ضمناً اگر دارید رزومه رو به همراه cover letter ارسال میکنید، میتونید توی cover letter توضیح کاملتری بنویسید و حتی بیان کنید که میتونید فصلی از کتاب رو به زبان فارسی براشون بفرستید... من در مورد مقالاتم (چون تعداد مقالات فارسیم زیاد بود) این کار رو کردم و اتفاقاً یکی از استادا که شاگرد ایران توی دپارتمانش بود بهم گفت که بفرست و مقالات رو داده بود به اون خانم که بخونه و نظرش رو در مورد قوت و ضعفشون بگه...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    همونطور که قبلاً هم گفتم، مواردی که نیاز به توضیح داره، عنوان مطلب (Author, Book name, Date) رو بنویسید و زیرش در یک یا دو خط با فونت متفاوت (معمولاً ریزتر) توضیحتون رو در مورد فرآیند چاپ و این موارد ذکر کنید، ضمناً اگر دارید رزومه رو به همراه cover letter ارسال میکنید، میتونید توی cover letter توضیح کاملتری بنویسید و حتی بیان کنید که میتونید فصلی از کتاب رو به زبان فارسی براشون بفرستید... من در مورد مقالاتم (چون تعداد مقالات فارسیم زیاد بود) این کار رو کردم و اتفاقاً یکی از استادا که شاگرد ایران توی دپارتمانش بود بهم گفت که بفرست و مقالات رو داده بود به اون خانم که بخونه و نظرش رو در مورد قوت و ضعفشون بگه...
    سلام
    میشه لطفاً در مورد cover letter بیشتر توضیح بدید؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفاً در مورد cover letter بیشتر توضیح بدید؟
    با تشکر
    لطفاً قبل از پرسیدن سوال، فروم رو جستجو کنید. پاسختون رو در لینک زیر میتونید بیابید:
    منظور از cover letter
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان من رشتم کامپیوتر و برای مستر میخوام اپلای کنم .. یه سری کلاس مثل Network+ و cisco رفتم .. اینا رو در کدوم قسمت رزومم بنویسم؟
    پروژه هایی که در دوران دانشجویی برای درس های مختلف انجام دادم هم بنویسم؟

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

من چند تا سوال داشتم که موقع نوشتن رزومه ام برام پیش اومده :

1 ) بهترین جمله برای قسمت objective برای کسی که برای Master اقدام می کنه چیه ؟
    ( البته نمونه های رزومه بقیه رو هم دیدم ولی میخوام پیشنهاد دوستان رو بدونم )

2) دوستان مکانیکی عزیز بگند که لیسانس مهندسی مکانیک - گرایش حرارت و سیالات دقیقا چی میشه ؟!!! آخه نمونه های مختلفی هست که نمیدونم کدومش دقیقا درسته
    B.Sc in Mechanical Engineering- Heat and Fluid Mechanics sub-field
    یا
    B.Sc in Mechanical Engineering-ThermoFluid Mechanics sub-field

B.sc(3 درسته یا Bs ؟
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

2- H and F mechanics
    3- B.Sc