صفحه 13 از 65 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    من چند تا سوال داشتم که موقع نوشتن رزومه ام برام پیش اومده :

1 ) بهترین جمله برای قسمت objective برای کسی که برای Master اقدام می کنه چیه ؟
    ( البته نمونه های رزومه بقیه رو هم دیدم ولی میخوام پیشنهاد دوستان رو بدونم )

2) دوستان مکانیکی عزیز بگند که لیسانس مهندسی مکانیک - گرایش حرارت و سیالات دقیقا چی میشه ؟!!! آخه نمونه های مختلفی هست که نمیدونم کدومش دقیقا درسته
    B.Sc in Mechanical Engineering- Heat and Fluid Mechanics sub-field
    یا
    B.Sc in Mechanical Engineering-ThermoFluid Mechanics sub-field

B.sc(3 درسته یا Bs ؟
    سلام
    1)objective فکر نمی کنم لزومی داشته باشد اکثر رزومه ها هم ندارند شما در این مورد بقدر کافی در SOP توضیح خواهید داد
    2) Thermo Fluids یا Thermo Fluid Mechanics
    3) B.Sc رسمی تره

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

ممنون از شما

1) آخه من می خوام این رزومه ام رو برای گرفتن ِ پذیرش به استادها ایمیل بزنم .

مگه برای استادها SOP رو هم ایمیل می زنند؟

2) اصولا جمله زیر رو برای objective چطوره ؟
    Pursuing further education as a M.Sc student
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    ممنون از شما

1) آخه من می خوام این رزومه ام رو برای گرفتن ِ پذیرش به استادها ایمیل بزنم .

مگه برای استادها SOP رو هم ایمیل می زنند؟

2) اصولا جمله زیر رو برای objective چطوره ؟
    Pursuing further education as a M.Sc student
    سلام
    1) در تماس اول نه ولی در ارتباطات بعدی چرا
    2) شما مسلماً در تماس اول در متن نامه تان (حتی شاید در subject میل اتان) به این اشاره می کنید ولی خوب اشکالی ندارد. دوست داشتید می توانید از این هم استفاده کنید:
    Applying for a M.Sc program in Thermo Fluids
    هرچند به نظر شخصی خودم نوشتن این در رزومه(که یک چیز کلی است) می تواند یک جور تأکید بر ادامه ندادن تا PhD باشد که شاید ذهنیت مثبتی برای استاد تا قبل از دیدن SOP شما(که هدف دورترتان را ذکر می کنید) ایجاد نکند.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    1) در تماس اول نه ولی در ارتباطات بعدی چرا
    2) شما مسلماً در تماس اول در متن نامه تان (حتی شاید در subject میل اتان) به این اشاره می کنید ولی خوب اشکالی ندارد. دوست داشتید می توانید از این هم استفاده کنید:
    Applying for a M.Sc program in Thermo Fluids
    هرچند به نظر شخصی خودم نوشتن این در رزومه(که یک چیز کلی است) می تواند یک جور تأکید بر ادامه ندادن تا PhD باشد که شاید ذهنیت مثبتی برای استاد تا قبل از دیدن SOP شما(که هدف دورترتان را ذکر می کنید) ایجاد نکند.
    موفق باشید

سعنی به نظر شما کلا objective رو حذف کنم و اون رو توی SOP بیارم؟

دوستان دیگه هم نظر بدن لطفا
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

eli_h64
    Guest

پیش فرض در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

من می خواستم بپرسم آیا کسی از نحوه اقدام برای پذیرش به عنوان دانشجوی اینترنتی در حد پاس کردن چند واحد اطلاعی دارد؟ من دانشجویی سال 4 زمین شناسی دانشگاه تهرانم که الان در مرخصی به سر می برم
    با تشکر

رشته و دانشگاه

1) در قسمت references اشکالی داره اسم یه دانشجوی phd توی یک دانشگاه

خوب اروپا ( که اتفاقا باهاش مقاله هم دادم) بیارم ؟

2) من 1 سال توی یک شرکت خصوصی معتبر کار می کردم . اگر اسم مدیرمون که فوق لیسانس هست رو بیارم ، به نظرتون اشکالی داره ؟

راستی من برای master میخوام apply کنم . چند تا reference کافیه ؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام

1) ترجمه لغت "طرح پژوهشی" چی میشه؟؟؟ و همینطور "برداشت میدانی "

می خوام بگم که در فلان طرح پژوهشی استاد x من جزو گروهی بودم که برداشت میدانی اطلاعات را انجام دادم

2) در صفحه های قبلی این عنوان را دیدم EXTRACURRICULAR ACTIVITIES ، دقیقا چه چیزایی را باید تحت این عنوان بنویسیم؟؟ مثلا من یک سری دوره های روانشناسی رفتم، مثل TA و روانشناسی یونگ و از این حرفا، اینا میاد جزو این قسمت؟؟؟ (اگه نه، اصلا جایی بنویسم یا نه؟؟)

3) من توی آموزشگاه برای امتحان ارشد درس می دادم، این میشه جزو teaching experience یا حتما باید درس دادن در دانشگاه باشه؟؟

4) قسمت SKILLS فقط SKILLS کامپیوتری را شامل میشه یا زیر شاخه دیگه ای هم داره؟

5) می خوام بگم که دارم روی پایان نامه ارشدم کار می کنم. میشه It's under preparation???

پیشاپیش ممنون از وقتی که می ذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh نمایش پست ها
    دوستان شايد اين سوال خيلي ابتدايي باشه ولي من روش حساس شدم!

به نظرتون توي رزومه من كه 2 صفحه شده بايد براي صفحات شماره صفحه بزنم يا لازم نيست؟

اگر بايد بزنم كدوم يك از اين فرمت ها بهتره:
    1
    1of2
    با تشكر
    به نظر من شماره صفحه حتماً بزنید.
    چون دیدن صفحه هایی که شماره نداره ممکنه که حس dis-organized بودن رزومه رو به اون استاد بده .
    البته این فقط نظر منه ، موقعی که تصور کنم همچنین رزومه ای رو دارم می خونم.
    در ضمن خیلی ساده شماره صفحه رو وسط و پایین صفحه بزن. مثلاً: 1
    موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام

1) ترجمه لغت "طرح پژوهشی" چی میشه؟؟؟ و همینطور "برداشت میدانی "
    دوست عزیز، به نظر من برای طرح پژوهشی همین "Research project" رو بزار. وگرنه ممکنه گزینه های دیگه مرسوم نباشن و البته سوال برانگیز!
    در مورد برداشت میدانی ، شرمندم.

می خوام بگم که در فلان طرح پژوهشی استاد x من جزو گروهی بودم که برداشت میدانی اطلاعات را انجام دادم

2) در صفحه های قبلی این عنوان را دیدم EXTRACURRICULAR ACTIVITIES ، دقیقا چه چیزایی را باید تحت این عنوان بنویسیم؟؟ مثلا من یک سری دوره های روانشناسی رفتم، مثل TA و روانشناسی یونگ و از این حرفا، اینا میاد جزو این قسمت؟؟؟ (اگه نه، اصلا جایی بنویسم یا نه؟؟)
    هر دوره ای که رفتی رو حتماً ذکر کن البته با تاریخ دقیق شروع و پایان. و اونهایی که مهمتره اول بیار.
    3) من توی آموزشگاه برای امتحان ارشد درس می دادم، این میشه جزو teaching experience یا حتما باید درس دادن در دانشگاه باشه؟؟
    درس دادن الزاماً نباید فقط تو دانشگاه باشه، فقط قابلیت تدریس و از اون مهمتر سابقه ی تدریس مهمه + نوع دروسی که میدادین. اونها رو هم ذکر کنید و البته با ذکر تاریخ شروع و پایان.
    4) قسمت SKILLS فقط SKILLS کامپیوتری را شامل میشه یا زیر شاخه دیگه ای هم داره؟
    شما به جز کامپیوتر، می تونید به مهارتهای دیگه خودتون اشاره کنید، مثل مهارت در انجام کار ریسرچ و همچنین قابلیت و علاقه به فعالیت در محیط های تیم ورک (team work) . شاید استاد براش مهم باشه بدونه که آیا شما آدم منزوی ای هستین یا اینکه می تونید از پس کارهای تیمی بر بیاید.
    Team work: I greatly enjoy working with others as a team as well as working independently.
    5) می خوام بگم که دارم روی پایان نامه ارشدم کار می کنم. میشه It's under preparation
    It's still being processed at final/early stages.
    یا خیلی ساده بگید:
    It's still in process.

پیشاپیش ممنون از وقتی که می ذارید
    امیدوارم که مفید باشه و
    آرزوی موفقیت دارم براتون
    If we do what we've always done...we'll get what we've always gotten
    Urs Peter Bender

رشته و دانشگاه

ببخشید می خواستم بدونم که این جمله از لحاظ گرامری مشکلی نداره و کلا میشه اون رو توی CV آورد؟

I was top 1% student among other students in the entrance exam of the university
    مسی از پاسخ سریعتون