صفحه 15 از 51 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

سلام

ببینید رزومه با cv زمین تا آسمان فرق میکنند.شما باید ببینید چی خواسته اند از شما.اینها دو مطلب کاملا متفاوت هستند

Senior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelnadia نمایش پست ها
    سلام

ببینید رزومه با cv زمین تا آسمان فرق میکنند.شما باید ببینید چی خواسته اند از شما.اینها دو مطلب کاملا متفاوت هستند
    حرف شما کاملا درسته ها....
    اما متاسفانه خیلی از دانشگاه ها هم این رو نمیدونن (به خدا راس میگم!!!!) حد اقل تو اروپا که من دیدم بار ها توی سایت دانشگاه های مختلف یه جا نوشته رزومه یه جا نوشته CV یا حتی بعضی جا ها نوشتن رزومه (CV) ....
    متاسفانه دیگه این یه غلط مصطلح (املاش درسته؟؟) شده ، حد اقل تو اروپا که اینطوریه...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

سلام به همه صاحب نظران عزیز.
    چند تا سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    1. میشه برگردان این جمله به انگلیسی را واسم تصحیح کنید. کسب لوح تقدیر در هفتمین مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز
    Achievement of certificate in 7th ceremony of appreciation of excellent students

2. آیا شرکت در workshop هم ارزشی داره که در رزومه بیاریم، اگه آره در کدوم قسمت بیاریم؟
    3. باید این مدارکم مثل همین کسب لوح تقدیر و شرکت در workshop را هم ترجمه کنیم؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام به همه صاحب نظران عزیز.
    چند تا سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    1. میشه برگردان این جمله به انگلیسی را واسم تصحیح کنید. کسب لوح تقدیر در هفتمین مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز
    Achievement of certificate in 7th ceremony of appreciation of excellent students

2. آیا شرکت در workshop هم ارزشی داره که در رزومه بیاریم، اگه آره در کدوم قسمت بیاریم؟
    3. باید این مدارکم مثل همین کسب لوح تقدیر و شرکت در workshop را هم ترجمه کنیم؟
    سلام

1- Awarded as Outstanding Student اصلا لازم نیست بنویسین در چندمین مراسم! معمولا تو رزومه های فارسی مینویسن ولی در انگلیسی نه. مهم نیست در چندمین مراسم بوده. ولی جلوی اون خط سالش رو بنویسید. این طوری زمانش بهتر معلوم میشه. دانستن هفتمین یا هفتادمین اهمیتی نداره. در ضمن اگر از طرف مثلا ریاست داده شده میشه نوشت: Awarded by president ...

2- نه. رزومه پُر کُنیه. اگر هم میخواید بیارید تیتر Related courses and Workshops اضافه کنید هم درسهای ارشد و هم کارگاه ها رو بیارید. گذاشتن تیتر workshop خالی و آوردن یه دونه کارگاه توش جالب نیست.

3- نه.

Junior Member

سلام ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه داشتم . چه طوری بنویسم دبیرستان نمونه دولتی به انگلیسی؟ اصلا نوشتن این موضوع اهمیتی داره یا نه؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه داشتم . چه طوری بنویسم دبیرستان نمونه دولتی به انگلیسی؟ اصلا نوشتن این موضوع اهمیتی داره یا نه؟
    اصلا اهمیتی نداره. البته این نظر منه.
    اول از خودتون بپرسید اگر این رو بنویسید چه برتری ای رو نشون میده؟

Junior Member

Exclamation پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    اصلا اهمیتی نداره. البته این نظر منه.
    اول از خودتون بپرسید اگر این رو بنویسید چه برتری ای رو نشون میده؟
    سلام
    خوب من فکر میکنم نوشتن این که تو دبیرستان نمونه درس خوندی نشون میده که دانش آموز ممتازی بودی، شما اینطور فکر نمیکنید؟ به همه دانش آموزها که اجازه ورود به این دبیرستانها رو نمیدن

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

سلام. من با اینکه معدل کل لیسانسم پایینه ولی معدل ترم 7 و 8 دومین معدل شد و بهم یه کارت دادن به عنوان "برگزیده به عنوان دانشجوی مستعد" که یه سری مزایای خاص داشت... خواستم ببینیم تو Honors می تونم بهش اشاره کنم؟ ارزش داره وقتی معدل کلم پایینه؟ (البته تو رشته و دانشگاه ما معدل من معدل متوسط به بالا محسوب می شه!! اما چجوری تو رزومه اینو ثابت کنم نمی دونم) ممنون.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    سلام. من با اینکه معدل کل لیسانسم پایینه ولی معدل ترم 7 و 8 دومین معدل شد و بهم یه کارت دادن به عنوان "برگزیده به عنوان دانشجوی مستعد" که یه سری مزایای خاص داشت... خواستم ببینیم تو Honors می تونم بهش اشاره کنم؟ ارزش داره وقتی معدل کلم پایینه؟ (البته تو رشته و دانشگاه ما معدل من معدل متوسط به بالا محسوب می شه!! اما چجوری تو رزومه اینو ثابت کنم نمی دونم) ممنون.
    بله اشاره کنید...بله ارزش دارد
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    سلام

به نظرم هم توی honors بهش اشاره کنید و هم در قسمت education تحت عنوان Major Courses GPA یا last year GPA معدل دو ترم آخرتون رو بیارید

موفق باشید
    Watch your thoughts, for they become words. Watch your words, for they become actions. Watch your actions, for they become habits. Watch your habits, for they become character. Watch your character, for it becomes your destiny