صفحه 2 از 65 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

دوستان من كه 9 ترم طول كشيد ليسانس بگيرم حالا 5 ترم آخر رو معدلش رو حساب كنم بعنوان 2 سال آخر تو رزومه بيارم يا 4 ترم آخر رو؟ با توجه به اينكه من ترم آخر فقط 8 واحد داشتم كه 3 واحدش پروژه بود. راستي يك درس 3 واحدي تخصصي هم معرفي به استاد برداشتم. به نظرتون اين معرفي به استاده فكتور مني حساب ميشه؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

دوستان شايد اين سوال خيلي ابتدايي باشه ولي من روش حساس شدم!

به نظرتون توي رزومه من كه 2 صفحه شده بايد براي صفحات شماره صفحه بزنم يا لازم نيست؟

اگر بايد بزنم كدوم يك از اين فرمت ها بهتره:
    1
    1of2
    با تشكر
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

موافقم که خیلی سخت میگیرید
    من هر دو حالت رو دیدم. اگر شماره صفحه میزنین 1 و ... مناسب هست چون تعداد صفحات شما محدوده
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

عجب حساسیت خفنی
    من center bottom زدم 1و2و3و...

سلام دوستان،من چند تا عبارت فارسی رو می خوام ترجمه کنم ،کمک کنید لطفا
    1)خلاصه وضعیت تحصیلی دوره لیسانس
    2)ریز نمرات درس های تخصصی دو سال آخر
    3)واحد تیوری
    4)واحد عملی
    5)نمره واحد
    6)ممنون،البته اینو خودم معنیشو بلدم!!
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad university,pure Mathematics,MSc

سلام
    من حل المسایل یکی از کتابهای پیام نور را نوشتم.به نظرتان در رزومه ذکر کنم؟ترجمه انگلیسی اش چه جوریه؟
    باتشکر
    آزادی در بی آرزویی است(بودا)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

yea-it is good to be mentioned
    about the translation, I answered at that special topic

سلام

من از استرالیا فول فاند بودم که ویزام دیر میاد و اونها هم دیفر (تمدید مهلت) نمیکنن درنتیجه مجبورم اونجارو بی خیال شم

خلاصه بعد از 1 سال جون کندن و استرس برگشتم سر نقطه 0 و دوباره مرحله سی وی فرستادن به استادا:

حالا موندم تو سی وی جدیدم بنویسم که 2 تا اسکولارشیب از استرالیا داشتم ولی ویزام دیر اومد نشد برم یا نه؟

این مزیت رو داره که میگن خوب دانشجوی خوبی بوده که تونسته 2 تا بورس خوب بگیره
    اما این بدیو داره که میگن خوب اگه ما هم بش بورس بدیم این که نمیتونه ویزا بگیره بیاد

لطفا منو راهنمایی کنید یا مثلا بگید چی بنویسم که اون فکر دوم رو نکنن
    مثلا بنویسم من بورس گرفتم ولی سفارتشون7 ماهه ویزا میدن؟ ولی دانشگاهم 2 ماه قبلش بم آفرداد دیفر هم نکرد (دارم جدی میگم الان استرالیا 5 تا 7 ماهه ویزا دانشجویی میده حتما در دانشگاههایی اقدام کنید که دیفر کنن)
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

به نظر من اينكه شما 2 تا اسكالرشيپ داشتيد قطعا نقطه قوت رزومتون محسوب خواهد شد . پس حتما اين رو ذكر كنيد. اما دليلي نداره كه علت واقعي نرفتنتون رو در رزومه بياريد چون همون طور كه خودتون نوشتيد ممكنه نگراني از بابت گرفتن ويزا برايشان پيش بيايد.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    والا من رزومه کسی ندیدم که در مورد بورسی که گرفته و استفاده نکرده چیزی بنویسه(حقیقتا این یکم مسخره بنظر میاد) منم مشکل شما با آمریکا داشتم و RA یک دانشگاه از دست دادم ولی دیگه تو رزومه نیاوردم که من قرار بود با فلانی روی مطلب فلان تو دانشگاه فلان کار کنیم.
    بنظر من اگه میشه روزمه خودتون به نحوه دیگه قوی کنید و بعد در آینده اگه خواستید با کسی کار کنید می تونید بهش بگید. دقیقا کاری من کردم و به استاد جدید حرفی در مورد ویزا نزدم ولی پرسید چرا اونجا نمی ری که رنکش بالاتر از ماست؟ گفتم مشکلات مالی در فلان دانشگاه که به من RAداده بود منو مجبور کرد واسه دانشگاه شما اقدام کنم.
    موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around